Zaloguj się do konta

Czemu taki jest u nas spokój ?

utworzono: 2012/09/15 16:11
Mariusz83

Dlaczego u nas na forum i w aktualnościach wpisu udzielają tylko i wyłącznie administratorzy?? Czy nikt nie był na rybach i nie mógłby napisać ciekawej relacji z tego wywiadu. A może ktoś ma ciekawy przepis na rybkę i podzieliłby się z innymi jak ją przyrządzić.

Proszę o uwagi na ten temat.
[2012-09-15 16:11]

Lin na medalową rybę ! zapraszam jeszcze świeże i cieplutkie :) [2012-09-15 16:21]

karolpolawiacz

morze dla tego ze w Polsce jest coraz mniej ciekawych miejsc do łowienia
[2012-09-15 18:12]

Fix

za to morza nie zabraknie ;) [2012-09-15 18:45]

MASTINO

Uważam, że "spokój" jest DZIĘKI moderatorom.... A jeżeli chodzi o wszelkie dyskusje na tematy stricte wędkarskie, to takich tu napewno nie brakuje. Właśnie kończy się "NASZ" sezon, coraz krótsze dni, zimniejsze noce, a poza tym niskie stany wody, dlatego każdy kto może wykorzystuje swój wędkarski czas na wyjazdy i szukanie łowisk i ryb w nich, poniekąd czasowo odstawiając forum na dalszy plan- normalka. Idzie jesień, zima, przybędzie wolnego czasu wędkarzom i frekwencja na wszelkich takich forach wzrośnie dość poważnie, a co za tym idzie i dyskusje i na tym-normalka. Oby nadal spokojne jak teraz, czego sobie i wszystkim życzę. [2012-09-15 19:10]

Fix

jeszcze te temperatury nad ranem ;/  dla mnie ostatni miesiąc łapania czyli jeszcze 2 wypady tylko ;/ [2012-09-15 19:40]

Piotr 100574

dlaczego ostatni??
[2012-09-15 19:47]

Pozostały jeszcze konkursy  [2012-09-15 19:49]

bluehornet

Mariusz - a zajrzyj tu : forum.wedkuje.pl/f,jak-bylo-dzis-na-rybach-cd,489188,1775.html#537526
[2012-09-15 19:54]

Fix

zimno ;) [2012-09-15 19:56]

ryukon1975

zimno ;)

Dla Polaka zimno zaczyna się poniżej minus dwudziestu pięciu stopni.
Wszystko przed tą temperaturą to norma.
[2012-09-15 20:13]

Piotr 100574

hefeed ma rację ,puki temperatura nie spadnie poniżej 25 stopni to można spokojnie łowić
[2012-09-15 20:26]

Spokój, zdaniem mym zawdzięczamy, wymianie moderatorów, na mądrzejszych i rozsądniejszych.Poprzedni sami psuli tu atmosferę,{nie wszyscy} by móc pokazać swą władzę.A czemu nie ma nowych felietonów? -- Sporo usunięto kont i dorobku twórczego ,to i odechciało się kolegom tworzyć od nowa.A może się mylę???? Wątpię.Pozdrawiam hoplita. [2012-09-15 20:39]

MASTINO

Spokój, zdaniem mym zawdzięczamy, wymianie moderatorów, na mądrzejszych i rozsądniejszych.Poprzedni sami psuli tu atmosferę,{nie wszyscy} by móc pokazać swą władzę.A czemu nie ma nowych felietonów? -- Sporo usunięto kont i dorobku twórczego ,to i odechciało się kolegom tworzyć od nowa.A może się mylę???? Wątpię.Pozdrawiam hoplita.

A po co obrażanie? Właśnie takie teksty takich osób burzą tu tytułowy spokój.

[2012-09-15 20:45]

Spokój, zdaniem mym zawdzięczamy, wymianie moderatorów, na mądrzejszych i rozsądniejszych.Poprzedni sami psuli tu atmosferę,{nie wszyscy} by móc pokazać swą władzę.A czemu nie ma nowych felietonów? -- Sporo usunięto kont i dorobku twórczego ,to i odechciało się kolegom tworzyć od nowa.A może się mylę???? Wątpię.Pozdrawiam hoplita.

A po co obrażanie? Właśnie takie teksty takich osób burzą tu tytułowy spokój

Jakie obrażanie? I kto tu coś burzy?

[2012-09-15 21:17]

Mariusz83

Zgodzę się, że większość wędkarzy "szuka" teraz wspaniałych okazów przeczesując rzeki i zbiorniki wodne, dopóki jeszcze jest ciepło.
Jednak były ostatnio dni mokre i troszkę czasu by coś napisać. Chyba, że nie ma u nas ryb i niebawem będziemy się chwalić czymkolwiek co powiesiło się na haczyku. (mam nadzieje, że do tego jeszcze nie doszło)
Chciałem troszkę pobudzić do działania głównie własne koło ale i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie, że powolutku era tego portalu zaczyna mniej cieszyć się popularnością a to właśnie za sprawą tych zmian i usuwania dorobku tego portalu i tu koledzy i koleżanki macie 100% racji.
[2012-09-16 11:26]

Piotr 100574

poczekaj Kolego ,idzie zima a to wiąże się z jeszcze większym usuwaniem tutejszych dorobków
[2012-09-16 11:35]

Zander51

Raz mnie usunięto . I to był ostatni raz...
[2012-09-16 11:54]

Piotr 100574

Raz mnie usunięto . I to był ostatni raz...

nie bądź taki pewien
[2012-09-16 11:57]

bluehornet

Z góry uprzedzam , że posty zawierające epitety i wycieczki osobiste będą usuwane .
[2012-09-16 16:38]

Mariusz83

Dlaczego "wycieczki osobiste" mają być usuwane?? Przecież jeżeli jadę na ryby (na ryby nie po) to mogę chyba później opisać co złowiłem, jaką metodą, na co, co wrzuciłem do wody itp. Przecież po to ten portal został między innymi założony. Chyba, że już naprawdę czegoś nie rozumiem.
[2012-09-16 19:28]

Diablo

Dlaczego "wycieczki osobiste" mają być usuwane?? Przecież jeżeli jadę na ryby (na ryby nie po) to mogę chyba później opisać co złowiłem, jaką metodą, na co, co wrzuciłem do wody itp. Przecież po to ten portal został między innymi założony. Chyba, że już naprawdę czegoś nie rozumiem.

zaplułem monitor :)
[2012-09-16 19:35]

ryukon1975

zaplułem monitor :)

Ma chłopak dar,potrafi drugiego zrozumieć i wzbudzić uśmiech na twarzy.:)
[2012-09-16 19:46]

Bromar

hahahahah........dobry jesteś chłopie, tego "VIP-a" to powinieneś od redakcji dostać gratis
[2012-09-16 19:57]

Piotr 100574

:)))))))))) pozdrawiam
[2012-09-16 20:49]

Iras1975

Jest spokój i jest wesoło.:) Niech tak pozostanie. [2012-09-16 20:52]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia