Czemu taki jest u nas spokój ?

/ 48 odpowiedzi
Dlaczego u nas na forum i w aktualnościach wpisu udzielają tylko i wyłącznie administratorzy?? Czy nikt nie był na rybach i nie mógłby napisać ciekawej relacji z tego wywiadu. A może ktoś ma ciekawy przepis na rybkę i podzieliłby się z innymi jak ją przyrządzić.
 
Proszę o uwagi na ten temat.
karolpolawiacz


morze dla tego ze w Polsce jest coraz mniej ciekawych miejsc do łowienia (2012/09/15 18:12)

Fix


za to morza nie zabraknie ;) (2012/09/15 18:45)

MASTINO


Uważam, że "spokój" jest DZIĘKI moderatorom.... A jeżeli chodzi o wszelkie dyskusje na tematy stricte wędkarskie, to takich tu napewno nie brakuje. Właśnie kończy się "NASZ" sezon, coraz krótsze dni, zimniejsze noce, a poza tym niskie stany wody, dlatego każdy kto może wykorzystuje swój wędkarski czas na wyjazdy i szukanie łowisk i ryb w nich, poniekąd czasowo odstawiając forum na dalszy plan- normalka. Idzie jesień, zima, przybędzie wolnego czasu wędkarzom i frekwencja na wszelkich takich forach wzrośnie dość poważnie, a co za tym idzie i dyskusje i na tym-normalka. Oby nadal spokojne jak teraz, czego sobie i wszystkim życzę. (2012/09/15 19:10)

Fix


jeszcze te temperatury nad ranem ;/  dla mnie ostatni miesiąc łapania czyli jeszcze 2 wypady tylko ;/ (2012/09/15 19:40)

bluehornet


Mariusz - a zajrzyj tu : forum.wedkuje.pl/f,jak-bylo-dzis-na-rybach-cd,489188,1775.html#537526
(2012/09/15 19:54)

Fix


zimno ;) (2012/09/15 19:56)

ryukon1975


zimno ;)






Dla Polaka zimno zaczyna się poniżej minus dwudziestu pięciu stopni.
Wszystko przed tą temperaturą to norma. (2012/09/15 20:13)

Piotr 100574


hefeed ma rację ,puki temperatura nie spadnie poniżej 25 stopni to można spokojnie łowić (2012/09/15 20:26)

u?ytkownik96474


Spokój, zdaniem mym zawdzięczamy, wymianie moderatorów, na mądrzejszych i rozsądniejszych.Poprzedni sami psuli tu atmosferę,{nie wszyscy} by móc pokazać swą władzę.A czemu nie ma nowych felietonów? -- Sporo usunięto kont i dorobku twórczego ,to i odechciało się kolegom tworzyć od nowa.A może się mylę???? Wątpię.Pozdrawiam hoplita. (2012/09/15 20:39)

MASTINO


Spokój, zdaniem mym zawdzięczamy, wymianie moderatorów, na mądrzejszych i rozsądniejszych.Poprzedni sami psuli tu atmosferę,{nie wszyscy} by móc pokazać swą władzę.A czemu nie ma nowych felietonów? -- Sporo usunięto kont i dorobku twórczego ,to i odechciało się kolegom tworzyć od nowa.A może się mylę???? Wątpię.Pozdrawiam hoplita.




A po co obrażanie? Właśnie takie teksty takich osób burzą tu tytułowy spokój. (2012/09/15 20:45)

u?ytkownik96474


Spokój, zdaniem mym zawdzięczamy, wymianie moderatorów, na mądrzejszych i rozsądniejszych.Poprzedni sami psuli tu atmosferę,{nie wszyscy} by móc pokazać swą władzę.A czemu nie ma nowych felietonów? -- Sporo usunięto kont i dorobku twórczego ,to i odechciało się kolegom tworzyć od nowa.A może się mylę???? Wątpię.Pozdrawiam hoplita.




A po co obrażanie? Właśnie takie teksty takich osób burzą tu tytułowy spokój

Jakie obrażanie? I kto tu coś burzy?
(2012/09/15 21:17)

Mariusz83


Zgodzę się, że większość wędkarzy "szuka" teraz wspaniałych okazów przeczesując rzeki i zbiorniki wodne, dopóki jeszcze jest ciepło.
Jednak były ostatnio dni mokre i troszkę czasu by coś napisać. Chyba, że nie ma u nas ryb i niebawem będziemy się chwalić czymkolwiek co powiesiło się na haczyku. (mam nadzieje, że do tego jeszcze nie doszło)
Chciałem troszkę pobudzić do działania głównie własne koło ale i nie tylko. Ogólnie rzecz biorąc mam wrażenie, że powolutku era tego portalu zaczyna mniej cieszyć się popularnością a to właśnie za sprawą tych zmian i usuwania dorobku tego portalu i tu koledzy i koleżanki macie 100% racji. (2012/09/16 11:26)

Piotr 100574


poczekaj Kolego ,idzie zima a to wiąże się z jeszcze większym usuwaniem tutejszych dorobków (2012/09/16 11:35)

Zander51


Raz mnie usunięto . I to był ostatni raz... (2012/09/16 11:54)

Piotr 100574


Raz mnie usunięto . I to był ostatni raz...




nie bądź taki pewien (2012/09/16 11:57)