Zaloguj się do konta

Czasopisma wędkarskie

utworzono: 2012/02/13 11:20
pokemon0225

Witam, leże chory w łóżku i wczoraj przeglądając stare gazety wędkarskie wpadłem na pomysł abyśmy tutaj pisali ciekawe tematy z czasopism wędkarskich.. Nie każdy kupuje takie gazetki i nie takie same.. ja mam gazetki z 2004,2006,2009 itd. ja ich nie kupiłem , ale ktoś miał do wyrzucenia, to wziąłem .. Myślę że można podzielić się jakimś tematem gdyż innej osobie może to pomóc i sami możemy zyskać ciekawych informacji. :)Co o tym sądzicie?   [2012-02-13 11:20]

pokemon0225

Witam, leże chory w łóżku i wczoraj przeglądając stare gazety wędkarskie wpadłem na pomysł abyśmy tutaj pisali ciekawe tematy z czasopism wędkarskich.. Nie każdy kupuje takie gazetki i nie takie same.. ja mam gazetki z 2004,2006,2009 itd. ja ich nie kupiłem , ale ktoś miał do wyrzucenia, to wziąłem .. Myślę że można podzielić się jakimś tematem gdyż innej osobie może to pomóc i sami możemy zyskać ciekawych informacji. :)Co o tym sądzicie?  

Widzę że nie ma chętnych , sam bym zaczął ale czekam na wasze opinie .. Co o ty sądzicie ?  [2012-02-14 13:59]

ryukon1975

Nie do końca rozumie,mam przepisywać z czasopism wędkarskich artykuły?
Jakoś mnie do tego nie ciągnie,nawet jak coś będę zmieniał i obchodził to zwykły plagiat.
Nie dla mnie.:) Wolę napisać źle, ale od siebie.
[2012-02-14 14:04]

kaziks403

Prenumerowałem kiedyś wszystkie gazety wędkarskie. Trochę to kosztowało. Artykuły były coraz mniej ciekawe, co pewien czas powtarzające się i nie wnoszące nic ciekawego, reklamy na co drugiej stronie. Od momentu dostępności wszelkich wiadomości i nowinek w sieci, zrezygnowałem a kasę przeznaczam na sprzęcik.

[2012-02-14 15:24]

macros111

Wole zajzec na forum lub sie kogos zapytac,tutaj duzo wiecej sie dowiem.

Pozdrawiam forumowiczow.

[2012-02-14 16:00]

ryukon1975

Prenumerowałem kiedyś wszystkie gazety wędkarskie. Trochę to kosztowało. Artykuły były coraz mniej ciekawe, co pewien czas powtarzające się i nie wnoszące nic ciekawego, reklamy na co drugiej stronie. Od momentu dostępności wszelkich wiadomości i nowinek w sieci, zrezygnowałem a kasę przeznaczam na sprzęcik.

Nawiązując do wypowiedzi kolegiKaziks403.
Ja też obecnie kupuję prasę wędkarską sporadycznie.Przejadły mi się powtarzające się tematy artykułów i wszechobecna reklama.Teraz na miejsce dziesięciu gazet wole jedna dobrą książkę o tematyce wędkarskiej.
[2012-02-14 16:15]

gtsphinx

Ta na dodatek w tych gazetach piszą w wiekszości o łowiskach po za krajem :).Co mnie obchodzi jakaś Norwegia czy Szwecja ?? Mieszkam w PL więc wolałbym czytać o polskich łowiskach... [2012-02-14 16:39]

gtsphinx

A wracając do tematu to w tych czasach wystarczy wklepać w google interesujące nas zapytanie i już mamy gotową odpowiedź ;) [2012-02-14 16:40]

DelTor0

Ja też obecnie kupuję prasę wędkarską sporadycznie.Przejadły mi się powtarzające się tematy artykułów i wszechobecna reklama.Teraz na miejsce dziesięciu gazet wole jedna dobrą książkę o tematyce wędkarskiej.

Ja przerzucilem sie na filmy wedkarskie, ale nie naszej produkcji :) W naszych polskich jak juz cos tlumacza, to tak zeby jak najmniej powiedziec i przypadkiem jakiejs 'tajemnicy' nie wydac. I pozniej ogladasz jakas godzinke goscia co sobie lowi, nic nie mowi, czasami zapoda jakis kawal typu 'erotoman-marzyciel'.

Lubie natomiast angielskie (minus - trzeba znac jezyk), wszystko jest pokazane, wytlumaczone i jeszcze gosc walkuje to wszystko przez caly film, tak ze nie ma szans zeby nie dotarlo :)

[2012-02-14 16:50]

ryukon1975

Nie znam angielskich filmów jednak zgadzam się całkowicie co do "wartości" większości rodzimych produkcji.
Filmy zrobione tak jakby chodziło tylko o wypełnienie czasu nagrania.Zupełnie nieprzydatne wędkarzowi z praktyką i niezrozumiała nic nie znacząca treść dla początkującego.
Każdy musi jakoś zarobić,widocznie te filmy przynoszą zyski.:)
[2012-02-14 17:54]

pokemon0225

Nie myślcie że ja kupuje wszystkie prenumeraty .. ja kupuje 3 razy na rok .. No widzę że to nie przejdzie.. Temat do zamknięcia .Pozdrawiam :) [2012-02-14 18:31]

grzesiek35

Ja przerzucilem sie na filmy wedkarskie, ale nie naszej produkcji :) W naszych polskich jak juz cos tlumacza, to tak zeby jak najmniej powiedziec i przypadkiem jakiejs 'tajemnicy' nie wydac. I pozniej ogladasz jakas godzinke goscia co sobie lowi, nic nie mowi, czasami zapoda jakis kawal typu 'erotoman-marzyciel'.

Lubie natomiast angielskie (minus - trzeba znac jezyk), wszystko jest pokazane, wytlumaczone i jeszcze gosc walkuje to wszystko przez caly film, tak ze nie ma szans zeby nie dotarlo :)

A ja lubie ostatnio emitowane filmy czeskie.

[2012-02-14 20:29]

adamo0

Ja kupowałem dużo czasopism,książek i artykułów o tematyce wędkarskiej.Dużo też dostałem od swojego dziadka.Tych teraz trochę szkoda (lata 50te i 60te ). Teraz niechodzi już o kasę za te co kupiłem, ale Bóg mi swiadkiem zaczęło brakować mi miejsca w domu by to upchać.Pozbyłem się w końcu tego z pomocą młodych wędkarzy.Od lat 90tych to w 80% sama reklama. Nie lubię tego...Owszem zostawiłem kilka książek i kupuję jedno pismo(takie z cd).Ale to chyba tylko po to by być troszkę obeznany z nowinkami . Jestem raczej za pogadanką o tym co jest w realu a nie za.........................  Pozdrawiam.   [2012-02-14 21:08]