Zaloguj się do konta

Czas zacząć wędkowanie na poważnie

utworzono: 2013/04/28 23:14
europe

Kartę będę miał wyrobioną w następnym tygodniu wiec spokojnie się nad wodę wybiorę tym bardziej ze już jakieś początki mam zrobione przy zapalonym wędkarzu Stefanie :D a tak pozatym nie mam jeszcze jakis szczególnych sukcesów być może wina słabszego wzroku ale dam rade i miło było by mi poznać parę chętnych osób co by się od czasu do czasu ze mną gdzieś na wędkowanko wybrali ale też sam będę plądrował okoliczne wody i zbiorniki by coś fajnego złowić.Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu nr gg. 3712369
[2013-04-28 23:14]

kedzio

Witaj więc wśród zakręconej braci. Z całą pewnością pomalutku dojdziesz i do większych sukcesów, czego ci życzę serdecznie. Krakowa od razu nie zbudowano, więc drobnymi porażkami na początku się nie przejmuj. :) [2013-04-29 08:30]

yba

Witaj wśród pozytywnie zakręconych:-) [2013-04-29 10:10]

Witamy w PZW [2013-04-29 11:14]

Grzegorz123

W poscie napisałes wedkowanie na poważnie,a ja radzę na luzie,to nic ,że po dniu łowienia w siatce mała płotka.Po ryby idziemy do sklepu a na ryby nad kawałek wody i po spokój i odpoczynek. Powodzenia życzę.
[2013-04-29 11:57]

yba

W poscie napisałes wedkowanie na poważnie,a ja radzę na luzie,to nic ,że po dniu łowienia w siatce mała płotka.Po ryby idziemy do sklepu a na ryby nad kawałek wody i po spokój i odpoczynek. Powodzenia życzę.

Kolega ma rację u nas róznie bywa , czasem lepiej , czasem gorzej. Jedno jest pewne , na ryby się chodzi po spokój i odpoczynek . Czasami uciekam przed żoną.:-):-) [2013-04-29 12:04]

yba

Ale też kocham ten dreszczyk emocji kiedy nic nie bierze a tu nagle coś!! Bajka. [2013-04-29 12:05]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia