czas wybrać przynęte

/ 4 odpowiedzi
Witam . Oto przedstawiam moje przynęty do spinningu , Możecie mi poradzić jakie są najlepsze na ten okres ? Ponieważ zbliża sie jesień i zrobilo sie chłodno więc najlepsza pora na szczupaka . Powiem od razu że bede łowił na jeziorach , mam w okolicy 4 wiec jakoś sie na wszystkie wybiore i oczywiście bede szukał miejsca gdzie jest dużo trzcin i ogólnie fajne miejsce na drapieżnika . Z góry dziękuje .

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik47983


Ja bym salmowskiego okonia wieszał za agrafę. Gdyby nie było brań - poszukał bym głębiej gumami... Dziś pięknie pada - aż żal, że nie mogę wyskoczyć na szczupłego. (2010/08/31 11:16)

u?ytkownik37148


Dobre na okres jesienny kiedy szczupaki przygotowują się do tarła nie uganiają się za drobnicą ale za trochę większymi rybkami. Dobre będą kopyta ok 10 cm duża wahadłówka i obrotówka.Woblerek ten z lewej strony. Co do kolorów to zacznij od tych co imitują naturalny pokarm a później jakieś dziwadła. (2010/08/31 12:01)

Bartek902


Bierz duże kopyta i rippery takie między 8 a 12cm następnie whadłówki widze że masz gnoma i rape,będą ok plus obrotówki nr3 i 4 żeby robiły troche zamieszania w wodzie (2010/08/31 12:18)

Spinnacz


Ja osobiście polecił bym Ci zielonego/niebieskiego woblerka ;) sam w jeden dzień na takiego niebieskiego złowiłem 2 szczupaki ;) a jak masz głębokie jezioro to oczywiście gumy ;) (2010/09/01 08:04)