Czas na wiosnę

/ 3 odpowiedzi

Witajcie jak wiecie zbliża sie (niby) wiosna.Ja mam na wiosne duzo planów do zrealizowania np: budowa pomostu,nęcenie stanowiska itp.Koło mojego domku płynie rzeczka Wiezyca.Ostatnio dowiedziałem sie że złapali wszystkich co do niej ścieki wpuszczali więc mam ochote tam połowić jesienią zlapałem tam kilka 15 cm płotek.Lecz moja prośba do was jest taka żeby pomóc mi dowiedzieć sie jakie ryby tam są,i jakiej zanety stosować na tą rzeczkę .Tam jest bardzo duży prąd. PzDrO POŁAMANIA!   

bosman9090

nie znam taj rzeki ale jak jest duży prąd to będzie pewnie jakiś pstrąg płoć hmmm będą pewnie różne fajne rybki osobiście mieszkam przy samej rzece (nysie kłodzkiej) ale rzadko na niej łowie bo jest to kraina pstrąga i lipienia i na robaczka nie można..co do zanęt to próbuj uniwersalnych na płoc i leszcza możesz także dodać do niej jakis łanie pachnących atraktorów.. to chyba wszystko co wiem na ten temat ;) pozdrowienia :) Łukasz :) (2012/02/12 12:33)

użytkownik77866

jaka to rzeka morze nazwa ale jeśli jest tam bardzo duży prąd to łów w zakolach starorzeczach  a jeśli nie ma takich miejsc to zanęta musi być bardzo sklejona jeśli nie masz kleju to ugotowanych platków owsianych (2012/02/12 13:11)

Adi123

Jak masz kolego tak blisko rzeczke to spróbuj pszenica podsypać , płoć ją uwielbia a skusi sie nawet leszcz czy kleń to przynęta bardzo uniwersalna, praktycznie na każdą rybę . (2012/02/13 16:27)