Zaloguj się do konta

Czarna Przemsza potrzebuję porad

utworzono: 2012/09/16 16:27
dw998

Witam.

Z góry podziękuje za pomoc którą mam nadzieję otrzymać ;)

Chodzi mi konkretnie o pstrąga z rzeki czarna przemsza, byłem nie dawno na niej z kolegą i muszę powiedzieć że uwiodła mnie ta ryba oraz rzeczne łowienie.

Potrzebuję porad odnośnie dobrych miejsc które pstrąg lubi i przynęt na spinning jakich używacie.

Nie obrażę się nawet jeśli podpowiecie gdzie jeździć ze spinningiem w okolicach Katowic, jak wyżej pisałem mile widziany pstrąg ale i inne ryby jak szczupak lub sandacz i sum lubię poławiać ;)

Muszę się pochwalić że na pierwszej wyprawie udało mi się złapać pięknego tęczaka 47 cm na woblera salmo, uznałem że tak pięknie walcząca i wyglądająca rybka zasługiwała na wolność niestety fotką się nie pochwalę.

Proszę o uchylenia rąbka swoich tajemnic...

Pozdrawiam


[2012-09-16 16:27]

patryk200

Czarna mówisz. Jak chcesz połapać tęczaki to odcinek muchowy licencjonowany a jeżeli nie łapiesz na muchę to odcinek spinningowy też licencjonowany. Opłata za wędkowanie to 25zł za dniówkę. Tylko nie gwarantuję 100% udanych połowów raz jest bida z nędzą a raz brania są co ciągle. Na dodatek na odcinku muchowym możesz złapać sandacza szczupaka okonia
[2012-09-16 17:15]

dw998

Właśnie na tym odcinku spinningowym byłem, a na muchę nie łowię z racji braku zarówno sprzętu jak i umiejętności...
co do szczupaka i sandacza to się zgodzę bo czarna wypływa z Przeczyc i niektóre ładne rybki porywa ;) [2012-09-16 19:38]