Zaloguj się do konta

Czarna Przemsza - odcinek specjalny

utworzono: 2012/04/06 18:44
Adam30B

Jak wyniki na Czarnej Przemszy poniżej zbiornika był ktoś ostatnio?
[2012-04-06 18:44]

Imatyta

Mam pytanie odnośnie opłat na owy odcinek specjalny. Chciałbym zakupić znaczek na cały rok, a nie licencje na dzień. Czy jest to możliwe i jeśli tak to ile to kosztuje (oczywiście dla zrzeszonych). Na stronie PZW jest jedynie następujące info:
 

Od dnia 01.01.2013 r. obowiązują  następujące składki na ochronę i zagospodarowanie łowiska specjalnego „Czarna Przemsza” :


 

I.  Dla członków PZW posiadających opłaconą składkę członkowską za dany rok kalendarzowy:

 

    - składka jednodniowa podstawowa                       - 25,0 zł

 

    - składka jednodniowa dla młodzieży do lat 16   -    15,0 zł

 

II. Dla niezrzeszonych

 

    - opłata jednodniowa -   40,0-zł

 

III. W jednym dniu można nabyć tylko jedno zezwolenie.

 


Przypominamy wędkarzom chcącym wędkować na łowisku specjalnym Czarna Przemsza, że uprawnionym do zakupu licencji dla członka PZW jest wędkarz, który ma opłaconą składkę członkowską na dany rok. 

Rejestr z Łowiska należy zdać w ciągu 7 dni w punkcie zakupu.

[2013-01-13 15:22]

Toskan

nie ma takiej opcji (calorocznej) [2013-01-13 15:57]

Imatyta

No to wielka lipa :( Czyli żeby cokolwiek złowić, trzeba czaić się na zarybienie i stać jak reszta w grupach i wyławiać to co wpuszczą...tragedia. 25zł za dzień to bardzo dużo, szczególnie gdy szansa złowienia czegokolwiek jest 1/100...
[2013-01-13 16:21]

Toskan

przepraszam, o jakim  łowieniu mowisz??? przeciez to tak jakbys zarzucil wedka do wanny (troche wiekszej) jak sam zauwazyles mozliwosc zlowienia pstraga (hodowlanego, bo takiego wpuszczaja!) jest tylko ii wylacznie w momencie 'zrzutu' (bo zarybieniem tego nie nazwe) z mostu. Lepiej przejedz sie np. na kanal szczakowski [2013-01-13 18:50]

Imatyta

Nigdy nie łowiłem na specjalnym odcinku czarnej przemszy, lecz słyszałem od kumpla który mieszka obok niej, że przy każdym zarybieniu siedzi tam masa ludzi którzy wszystko wyławiają. Mięsiarstwo pełną gębą, a nib ktoś ma płacić 25zł za dzień wiedząc że nic nie złowi. To jest po prostu chore. Ja nie mam zamiaru bawić się w takie teatrzyki. Chciałbym po prostu mieć możliwość łowienia, gdzie mogę złapać pstrąga i nie przy zarybieniu, bo takie coś mnie nie jara. Żeby łowić w kanale szczakowskim, trzeba wnieść dodatkowe opłaty?
[2013-01-13 20:42]

Toskan

nie, nie trzeba dodatkowej oplaty. Polecam odcinek powyzej mostu kolejowego. (ryby strasznie plochliwe wiec trzeba sie skradac :) ) [2013-01-13 21:14]