Czarna łacha Siechnica

/ 5 odpowiedzi

Witam.jestem wędkarzem z Wrocławia i postanowiłem wyjechać poza miasto na wędkowanie w internecie znalazłem wode PZW.Wrocław w miejscowości Siechnica jak się okazało na miejscu że tam niewolno łapać rybek bo nielegalnie dojechalem nad w\w wode jak się okazało droga płatna i łąka w koło wody płatna tylko niewiadomo gdzie te opłaty uiścić chyba że zawisnąć balonem nad wodą.Serdecznie pozdrawiam pobierających opłaty..................

xxxczokxxx


mafia żądzi za niedługo będziemy płacić za oddech (2012/05/18 10:30)

ryukon1975


mafia żądzi za niedługo będziemy płacić za oddech



To nie mafia.
To dążenie władz PZW do doskonałości.:)
W ten sposób maja rybne wody i setki tysięcy członków.
Członków którzy z bezpiecznego dla rybostanu dystansu spoglądają na te wody.

Ich pomysłowość  przerasta nasze oczekiwania.
:) (2012/05/18 10:40)

gruby0113


Witaj więc tak łowić tam wolno bez opłat dodatkowych ale na wjazd trzeba mieć zezwolenie ponieważ jest to teren leśny a jak wiadomo do lasu wjeżdżać nie wolno , przepustki są ale dla członków koła w ograniczonej ilości dla innych wymagane jest wykupienie zezwolenia. Ponadto auto można zostawić przed "lasem" ale jak wiadomo sprzętu do dźwigania troszkę jest no i nie wiadomo czy nam auta nie wyczyszczą, woda rybna , trudna godna polecenia. Pozdro (2012/05/18 11:53)

sobi1


Bo to jest łowisko dla członków koła!!!Inni też mogą,ale bez wjazdu (2012/08/21 18:24)

donryba


wszystko się zgadza,w zeszłym roku chciałem uiścić opłatę za parkowanie na tej łące wynosiła 80zł.za rok wiec dałem sobie spokój jest wiele innych fajnych miejsc.pozdrawiam (2012/08/22 10:51)