Czarci Jar - opinie (woj.Warmińsko-Mazurskie)

/ 1 odpowiedzi

Witam

Proszę o opinie o łowisku Czarcim Jarze który znajduje się koło Drwęcka.Prosiłbym o opinie ponieważ wiosną chciałbym się tam wybrać a nie wiem czy warto,oczywiście byłem na stronce ale nie wiem czy to nie jest czasami mydlenie oczu.Może ktoś już był na tym łowisku i jaka metoda jest tam preferowana.

gyros


Kolego, baaaaaaardzo nie warto. Na stronce to jeszcze jakoś wygląda. Opisują jak to tam nie jest cudnie. Baseny w samym gospodarstwie i dodatkowo łowiska białej ryby, stawy w lesie, tak naprawdę to mega komercja. O stawach w lesie zapomnij, chyba tylko wpis na stronce o nich został bo podobno nieopłacalne. Łowisko w gospodarstwie to tak naprawdę zarośnięte bagno (nawet dobrze że zarośnięte ponieważ biedne pstrągi mają gdzie się chować) a jedyny gatunek to przeżarty pstrąg ( przeżarty dosłownie, jak wyjmujesz haczyk to kuku wypada jak z woreczka) i jak staniesz ze słońcem to tak jakbyś łowił w akwarium. Widzisz jak ryba pożera twoją kuku i zacinasz. Ja kolego byłem tam dwa razy, pierwszy i ostatni. Mają podobno jeszcze łowisko jesiotra ale jak kogoś bawi łowienie w betonowym basenie to OK. Ogólnie to nie polecam, poza tym drogo.   (2012/02/02 21:28)