Cytowanie użytkowników na forum

/ 16 odpowiedzi
Moim zdaniem to porażka. Nie umiem, pomocy żadnej, cytowanie jest zupełnie nieintuicyjne i wprowadza galimatias w tematach! Proszę o krótką instrukcję, ale jak widzę większość userów ma z tym problem. Poza tym gdzie jest podgląd własnej wiadomości przed publikacją?

Pozdrowienia dla administratorów :(
Roxola

Proponuję nieco bardziej rozwinąć pytanie.... Z czym dokładnie jest problem?
Wtedy łatwiej będzie udzielić porad.
Mamy wielu ekspertów na forum w takich dziedzinach i wiem, ze pomogą. (2012/05/16 09:32)

89krzysztof

Powyżej tekstu pisanego masz pasek narzędzi. Naciśnij pierwszą ikonkę z lewej 'html'. Będziesz widział co i jak cytujesz.  (2012/05/16 09:34)

buber

Powyżej tekstu pisanego masz pasek narzędzi. Naciśnij pierwszą ikonkę z lewej 'html'. Będziesz widział co i jak cytujesz. 

Dzięki, teraz widzę co i jak :) (2012/05/16 09:38)

u?ytkownik99254

Chodzi o to, że jak kogoś cytujesz, to pod blockquoteem musisz zrobić kilka linii przerwy. Niestety raz to działa, a raz nie i pojawiają się potem różne jaja.

Ja wiem, że to można podczas edycji w html zobaczyć i poprawić, ale uważam, że blockquote powinien niejako z automatu wyświetlać się jako oddzielna część wypowiedzi, a tekst pisany przez nas jako oddzielna część.

Niestety, większość z osób które się tu udzielają to nie są webmasterzy, a często są to ludzie posiadający raczej cząstkową wiedzę informatyczną, czyli zwykli użytkownicy, którzy chcą pisać i się wypowiadać, a nie kombinować jak to zrobić by było dobrze.

Tu ukłon w stronę władców Portalu ale wątpię, czy ktoś usłyszy to wołanie.

(2012/05/16 13:18)

perwer

Głupoty wam w głowie ,a burdel w kraju sie robi straszny. (2012/05/16 19:51)

89krzysztof

Głupoty wam w głowie ,a burdel w kraju sie robi straszny.

Żeby było lepiej trzeba nam poczekać na autonomię Śląska;)  (2012/05/16 20:19)

u?ytkownik26223

Żeby było lepiej trzeba nam poczekać na autonomię Śląska;) 

Dali byście spokój z tą polityką od samego rana ;) A że to cytowanie często nie działa i administracja powinna coś z tym zrobić to fakt. (2012/05/16 21:21)

buber

To już nie moja wina, kto chciał głosował na platfusów!

A że to cytowanie często nie działa i administracja powinna coś z tym zrobić to fakt.
Dzisiaj już nie jestem taki stanowczy znając odrobinę html, ale rzeczywiście intuicyjne to nie jest! (2012/05/16 21:32)

buber

Napisałem posta, przez jakiś czas (pewnie 30 minut) mogę go edytować i poprawić. Gdzie jest ta edycja? (2012/05/16 21:36)

Iras1975

Napisałem posta, przez jakiś czas (pewnie 30 minut) mogę go edytować i poprawić. Gdzie jest ta edycja?

Mój Profil     edytuj
  • Mój panel
  •  

Klikasz w "*Mój panel" i rozwija się lista.

(2012/05/16 21:49)

u?ytkownik26223

Napisałem posta, przez jakiś czas (pewnie 30 minut) mogę go edytować i poprawić. Gdzie jest ta edycja?

klikasz na "mój panel" (tam gdzie twój profil) otworzy ci sie taka lista i wybierasz "edytuj posty"też skomplikowane .dziwne że na karzdym forum masz "klik" pod edycji pod postem a tu sie jak zwykle nie da. (2012/05/16 21:50)

buber

Dziękuję Wam, już kumam, tylko po jakiego grzyba aż tak utrudniać życie użytkownikom wędkarzom, którzy nie muszą się znać na technicznych zawiłościach forum?

Powinno być - odpowiedz, cytuj, edytuj, zgłoś naruszenie. I wszystko powinno być intuicyjne. Takie moje zdanie ... jeśli nie podoba się administratorom forum to przepraszam :) (2012/05/16 22:04)

withanight88

Dodam jeszcze od siebie, że jak kogoś cytujemy , klikamy na "cytuj" to nie walimy od razu entera tylko sztrzałkę w dół , tyle ile zejdzie i dopiero entery.
    Często bez klikania strzałki tekst cytowany i pisany przez nas znajduję się w tym samym szarym polu. (2012/05/16 22:46)

89krzysztof

Ale przecież dobrze wiemy, że to forum do najlepszych w sieci ( nie chodzi mi o merytorykę ) nie należy. I póki nie zostanie napisane raz jeszcze, od podstaw, przez osobę która się na tym zna, to niedociągnięć będzie wiele.  (2012/05/16 23:01)