Cyprinusy 2014 dla Monster Fishing

/ 5 odpowiedzi

• konto usunięte

Wędkarstwo gruntowe

Gratulacje Sebastianie Cennej nagrody za Produkt roku .Sygnalizatory  2014 MF-213 V2
zbynio 33

Gratki Seba :).

(2015/02/09 09:30)

Bernard51

To dobrze że Polski producent został doceniony na naszym rynku, a także produkt o dobrej jakości ma dobrą cenę. (2015/02/09 11:38)

Kocius

Gratulacje ! Nie zapominajmy , ze w duzej mierze to zasluga slynnego testera , ktory na filmach instruktazowych chcial wykazac buszujac po lesie ze sygnalki nawet dzialaja z odleglosci 30 km , niestety nie dokonczyl testu bo sie zgubil ....  (2015/02/09 15:18)

użytkownik26223

Gratulacje ! Nie zapominajmy , ze w duzej mierze to zasluga slynnego testera , ktory na filmach instruktazowych chcial wykazac buszujac po lesie ze sygnalki nawet dzialaja z odleglosci 30 km , niestety nie dokonczyl testu bo sie zgubil .... 

możesz choć raz  nie robić bydła??spróbuj sie zachować choć raz po męsku Ernest.To że cie wywalili z forum MF nie znaczy że masz kogoś wyśmiewać zmyślając niestworzone historie . (2015/02/09 16:40)

Kocius

Gratulacje ! Nie zapominajmy , ze w duzej mierze to zasluga slynnego testera , ktory na filmach instruktazowych chcial wykazac buszujac po lesie ze sygnalki nawet dzialaja z odleglosci 30 km , niestety nie dokonczyl testu bo sie zgubil .... 

możesz choć raz  nie robić bydła??spróbuj sie zachować choć raz po męsku Ernest.To że cie wywalili z forum MF nie znaczy że masz kogoś wyśmiewać zmyślając niestworzone historie .
Widzę , że to jakieś elektryzujące imię dla tutejszej społeczności karpiarskiej ....... ale widzisz kolego ja wcale nie jestem taki męski i nie chcę wcale taki męski jak pewnie kolega być...
p.s.1. ... Zresztą nic złego chyba nie zrobiłem gratulując nagrody ... 
2. kolega ma jakieś nie aktualne informacje ... bo od dawna udzielam się na MF , a z właścicielem Sebą jestem w poprawnych stosunkach , ale skąd to może Kolega wiedzieć skoro kapelusz przesłonił wszelkie horyzonty myślowe ...  (2015/02/09 17:05)