Cykady wędkarstwo

/ 2 odpowiedzi
Witam łowi ktoś na cykady ja łowię wyłącznie na obrotówki meppsy czasami na gumy a na cykady nigdy nie łowiłem jak to jest tak samo jak obrotówkę się prowadzi Cykada sprawdza się zarówno w wolnym przeczesywaniu głębszych łowisk jak i szybkim łowieniu podpowierzchniowym.Wybitnie nadaje się na rzeki o średnim uciągu.Prąd rzeczny „napędza ją”samoczynnie wprawiając w intensywne wibracje,które są w stanie skusić nawet najbardziej leniwego drapieżnika.Nadają się z powodzeniem na takie rzeki jak Wisła,Odra,Bug,Narew,Dunajec…

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975

Prowadzi się je tak jak większość przynęt spinningowych czyli wszystkie chwyty dozwolone:).U mnie jest to bardzo skuteczna przynęta na okonie i klenie,oczywiście inne ryby też można złowić. (2011/03/06 18:34)

kaban

Proponuję żebyś wszedł na blogi kolegów:von Trzmielke i Karoltsu1.Sam też czasami łowię na cykady i bywają dni,że jest to przynęta dnia.Samo stworzenie tego typu przynęt jest dość proste,ale wymaga trochę doświadczenia aby uzyskać zamierzony cel (odpowiedni kształt i wagę) i efekty tej pracy. (2011/03/06 20:24)