Zaloguj się do konta

CYKADA-czy to skuteczna przynęta?

utworzono: 2011/06/02 09:51
tomik0303

Witam kolegów mam pytanie,a mianowicie czy łowi z was na cykady i jakie efekty macie.przymierzam się do kupna tej przynęty. Jest skuteczna na okonia.Pozdrawiam Tomek
[2011-06-02 09:51]

tomik0303

Witam kolegów mam pytanie,a mianowicie czy łowi z was ktoś na cykady i jakie efekty macie.przymierzam się do kupna tej przynęty. Jest skuteczna na okonia.Pozdrawiam Tomek


[2011-06-02 10:00]

pstrag222

kazda przyneta jest skuteczna jak biora ryby:)
a tak na powaznie sa to dobre przynety nie tylko na okonie
ale trzeba umiec na nie łowic sama ryby nie zlowi
[2011-06-02 11:59]

kaban

To właśnie typowo okoniowa przynęta.Jej budowa i wykonanie jest nadzwyczaj proste.Zakup-tak jak najbardziej przyda się w arsenale przynętowym,ale namawiam do własnego rękodzieła.Jest na ten temat wiele informacji na portalu i wystarczy poklikać.
[2011-06-02 16:04]

gaudi xxxx

Nie raz cykada ratowała mój,,wędkarski,,dzionek-dla mnie jest to przynęta ostatniej szansy-jak nie bierze nic,i wszystko na,,nic,,to cykada często potrafi zrobić róznicę...pozdrawiam i polecam cykady Spinmadu...
[2011-06-03 15:48]

bigbosman

Witam. Zapytam, może trochę nie na temat, ale z forum koła wnioskuję ,że jest Pan aktywnym członkiem PZW Osie a potrzebuję informacji.
Wybieram się na urlop w Wasze strony i zamierzam powędkować. Jestem z Lublina a nasz Okręg nie ma porozumienia z Waszym. Doczytałem, że w Osiach w Kółku Rolniczym jest siedziba Koła nr 113 i można tu wykupić pozwolenie na wędkowanie. Czy ta informacja jest aktualna? I drugie pytanie: czy po Zalewie Żurskim można pływać łódką z silnikiem spalinowym? Z góry dziękuje za odpowiedź. Jesli to Panu ułatwi prosze pisać: bigbosman@o2.pl . Pozdrawiam.
[2011-06-04 14:26]

kapka

A jak cykadę prowadzić?

[2011-06-04 14:35]