Cupido Hario Fast Spin 240 10-30

/ 8 odpowiedzi
Witam. W najbliższym czasie planuje zakup kijka spinningowego wymienionego w temacie. Niestety w internecie (nawet na stronie producenta) ten kij po prostu nie istnieje. Może ktoś posiada ww. i może mi coś o nim powiedzieć. Przeznaczenie to szczupak do 70cm, i okoń. Z góry dziękuje za odpowiedź.
Zielan


Miałem dwa kije od tego pseudo producenta. Chłopie daruj sobie, zakup jakiejkolwiek wędki po ich szyldem. Poszukaj na forum postów na temat kijów na szczupaki.  (2013/12/02 09:19)

easy low


Miałem dwa kije od tego pseudo producenta. Chłopie daruj sobie, zakup jakiejkolwiek wędki po ich szyldem. Poszukaj na forum postów na temat kijów na szczupaki. 


A czy moge wiedzieć co z tymi kijkami było nie tak? I do jakiej metody były przeznaczone? (2013/12/02 13:46)

Zielan


Zwykła metoda spławikowa, nie dość, że blanki pękały jak zapałki, to jakość i wykonanie bardzo słabe. Kolego odłóż sobie kilka złotych więcej i na spina kup sobie kij Dragona. (2013/12/02 14:01)

easy low


Ok. Zastanowie sie jeszcze i za pare dni napisze co zrobie. Ale z tym dragonem to wątpie bo niestety ale mój sklep wędkarski ,,nie dysponuje sprzętem wędkarskim tej firmy" i nie zanosi się na to aby robili dostawe. A ja nie mam możliwości jechać do jakiegoś dużego miasta. Dzisiaj byłem w tym sklepie i jeszcze raz przyjrzałem síe temu kijkowi. Robi dobre wrażenie ale największa przelotka w górnej części blanku jest dość wiotka. To jedyne co mnie zmartwiło. Co do samego blanku nie mam zastrzeżeń. (2013/12/02 14:55)

Zielan


Widzę, że jesteś z Wąbrzeźna. Do Brodnicy masz blisko a u nas dostaniesz z pewnością odpowiedni kij. Druga opcja, zamów przez internet. Naprawdę kolego cupido to chińszczyzna do potęgi. (2013/12/02 15:16)

easy low


Przez internet odpada, ja musze pomacać kij. Po jeden kij nie bardzo chce mi sie jechać, ale może uda mi sie po świętach, i od razu kupie kręciołek i woblery. A może mógłbyś mí podać adres dobrego sklepu wędkarskiego w Brodnicy? Bo ja nie za bardzo jestem zorientowany. (2013/12/02 15:48)