Zaloguj się do konta

Cudowny środek przeciw chrapaniu!

utworzono: 2015/06/03 17:26
kedzio

W sieci znalazłem ciekawą reklamę środka przeciw chrapaniu. Postanowiłem sprawdzić, co to za cudo, bo sam mam problem w tej materii.

Wyszperałem kilka informacji o substancji czynnej zastosowanej w tym specyfiku. Okazało się, że jest to "KWERCETYNA".

Jest to substancja z grupy flawonów, występująca między innymi w kwiatach głogu i kasztanowca. Jest powszechna w przyrodzie, a w aptekach pełno jest preparatów z kwercetyną, które kosztują po kilka złotych. Tu zaś reklamuje się te substancję jako coś, co pozyskuje się z roślin rosnących w trudno dostępnych, wysokich górach. To poniekąd ma tłumaczyć wysoką cenę preparatu.

Moje komentarze na tej stronie są usuwane na bieżąco, w ciągu dosłownie sekund! Pytałem farmaceutę. Potwierdził, że takie preparaty są dostępne w aptekach, ale też nie zostawił na tym "reklamowanym cudzie" suchej nitki. Jest to kolejna próba wyłudzania kasy od naiwniaków. Ostrzegam.

http://101rad.pl/artykuly/snoremove-o/

[2015-06-03 17:26]

troc

Nic nowego, cała farmakologia jest ustawiona i zainteresowana nie naszym zdrowiem a swoim zyskiem- preparaty najtańsze, powszechnie dostępne a zarazem najskuteczniejsze nie mają szans bytu na rynku z tej prostej przyczyny że nie można na nich zarobić. Polecam publikację pt. "Ukryte terapie- czego ci lekarz nie powie" autorstwa Jerzego Zięby. Otwiera oczy na faktyczne i prawdziwe praktyki firm farmaceutycznych.
[2015-06-04 20:35]

Kowal73

A tak na wesoło....gdzie te czasy? ..wtedy się nie chrapało hihihi :)
                         [2015-06-05 20:54]