Zaloguj się do konta

C&R- a praktyka!

utworzono: 2010/08/30 16:12

Uwaga! Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

Majster 81

Jest to temat śliski więc nie będę się wypowiadał
[2011-01-06 09:19]

Jest to temat śliski więc nie będę się wypowiadał


Jest to temat jak każdy inny... ALE KUŹWA DOŚĆ JUZ TEGO, DOŚĆ KRETYŃSKICH DYSKUSJI Z JAKIMIŚ ZACIETRZEWIEŃCAMI, OBROŃCAMI MIĘSA PŁYWAJĄCYM W WODZIE I IDIOTYCZNYCH ARGUMENTÓW TAKICH EKOLOGÓW Z BOŻEJ ŁASKI! Ciekawe, czy taki @panekx nie ruszył nigdy dziczyzny, grzybów własnoręcznie nazbieranych, czy jagód z lasu, tylko wpierd....la to zawsze ze sklepu i hodowli! Pierd...nie kotka, za pomocą młotka! Jak słyszę, że to przez wędkarzy zanika populacja ryb w naszych wodach, to mnie na wymioty zbiera i wziąłbym takiego popierdółę za łeb na łowiska opanowane przez zawodowych rybaków, pod rury wpuszczające ścieki do rzek i jezior, do ośrodków zarybieniowych i wszedzie tam, gdzie pozyskuje się ryby dla celów gospodarczych i wszedzie tam, gdzie niszczy się wody i ich ichtiofaunę, olewa przyduchy zimowe i letnie, pokazałbym sprzęt w mafiach kłusowników, którzy tonami pozyskują nielegalnie KAŻDĄ rybę  i kazał przekalkulowac i oszacować kto przynosi większe szkody w rybostanie naszych wód i wędkarzom. Sami wędkarze, czy wymienione przeze mnie negatywne dla ryb czynniki!? A stosuj sobie C&R, żryj ten hodowlany syf na paszach pasiony, łowiony w obcych wodach, sprowadzany z Tajlandii, Chin i innych "EKOLOGICZNYCH" krajów, przewożony w kontenerach z lodem całymi miesiącami transportowany, żeby trafić na nasze stoły.... Kto ci broni?? Bo ja i większość smakoszy ryb, wolimy świeżego, własnoręcznie złowionego karpia, lina, szczupaka, okonia, lina, karasia, leszcza, suma, amura, bolenia, nawet JAZGARZA..... i tak mogę wymieniać do usranej śmierci. A jeśli wyhaczyłeś ten temat tylko do sprowokowania kolejnej burzy na forum, to ci oświadczam, że jej nie będzie, bo wędkarze mają swój rozum i wolność wyboru z rozsądku, zjeść- wypuścić. Chcesz-wypuszczaj, chcesz-zabierz, tylko nie narzucaj swoich racji innym i nie obrażaj ludzi o odmiennym zdaniu, przeświadczeniu i zasadach wędkarskich i ludzkich. Każdy zabiera zgodnie ze swoim rozsądkiem i potrzebami, według RAPR i rozsądku, a kto przekracza granice, nie jest juz wędkarzem, tylko kłusownikiem. A kłusownictwo, to już osobna bajka. Trolle będą tu deptane jak karaluchy, bo jest za spokojnie teraz, za fajnie, żeby pozwolić komuś znowu to spierd....ć! ENDE.



[2011-01-06 10:04]

@Majster81, to nie było oczywiście do Ciebie. Posłużyłem sie tylko Twoim postem, jako ostatnim w temacie. A do kogo to kierowałem, to wiadomo. [2011-01-06 10:06]

Jak czytam wypociny tych wszystkich pedziów drogi Mastiffie, to mnie  mdli i odrzuca.

Kto tym pajacom zabrania wypuszczania ryb? Niech se kur* wypuszczają, tylko niech mi dadzą święty spokój z tym pierdzieleniem farmazonów - oświecone papuasy.

A tobie Pawelz ktoś zabrania darowizny na rzecz PZW? Weź, namów swoich kolesiów, załóżcie Komitet Wspierania PZW i tak jak stare przygłupawe skrzynie oddają Rydzykowi Pajacowi całe majątki, tak wy dajcie wszystko co macie tej skrzywionej grupie komunistycznych generałów.

To jest ludzie wasza zasrana sprawa jak podchodzicie do wędkarstwa, czy jecie ryby tuczone na paszach, czy łowione własnoręcznie, czy płacicie 10 składek czy jedną..... itd itp.

Panekx - zacofanym palantem to jesteś ty sam, boś chory na umyśle i rozum ci szwankuje. Założę się, że nie wiedziałbyś nawet jakiej użyć przyprawy, a rybę do zabicie wiózłbyś do masarni bo takie cios jak ty nie jest w stanie zabić ryby - ot, taka pedalska przypadłość.

Pozwalam sobie po tobie pojechać, bo nie będziesz mnie tu nawiedzony człowieczku wyzywał od zacofańców.

Trzymta sie pedzie!

[2011-01-06 13:52]

*takie coś jak ty...... sorry z byka. [2011-01-06 13:53]

arekde

I po co te nerwy?

Wyzywasz wszystkich z góry na dół......a po co?

Razi Cię odmienne zdanie innych forumowiczów?

Każdy może tu pisać co myśli ale to nie podstawa od wyzywania od pedziów!

[2011-01-06 15:52]

arekde

I dziękuj tym "pajacom" co wypuszczają ryby bo dzięki nim mozesz je jeszcze raz złapać i zeżreć.

Każdy ma wolną wolę i jeśli chce wypuszczać w myśl praktyki C&R to fajnie, jak ktoś lubi jeść ryby to też fajnie.

Jakie to proste......i kopi nie ma o co kruszyć.

Amen

[2011-01-06 16:50]

Yarou

Widzisz, dla jednych (tak jak Ty) wazniejsze od wzgledow estetycznych sa wzgledy techniczne.
Na pierwszym miejscu stawiasz jakosc zdjecia.
A dla mnie np. wazniejsze sa walory estetyczne. Pod warunkiem ze na zdjeciu wogole cokolwiek widzac. A co dalej stalo sie z ryba, to nie moja sprawa. Jesli ktos postepuje zgodnie z regulaminem, to niech ja sobie potem wezmie i zje. Choc wolalbym, zeby wypuscil, ale nie mam zamiaru nikogo pietnowac za zabranie ryby.
Natomiast zdjecia na tle garow czy gaci w lazience mnie nie przekonuja. Jesli ktos chce niech robi takie zdjecia i chwali sie nimi wsrod znajomych. Jego prawo. Chce miec pamiatke ze zlowionej ryby, wolno mu. Ale nie koniecznie musi wystawiac to do publicznej oceny.
Naprawde nie musimy za wszelka cene oznajmiac calemu swiatu ze oto zlowilismy rybe.
Nie ma warunkow do zrobienia dobrego zdjecia to po prostu go nie robimy. Proste jak drut.
Chec chwalenia sie calemu swiatu "na sile" nie przynosi nam chluby.


Ta chęć chwalenia "na siłę" powinna też dotyczyć C&R, a najczęściej jest tak, że na siłę przekonują nokilowcy, o swojej szlachetności itp...Chcesz to wypuszczaj nie chcesz to nie...tak to powinno wyglądać, bez przekonywań o tej sztucznej szlachetności...Nobla za to nie będzie.

[2011-01-06 17:05]

Daruj sobie arekde te uwagi bo mam je głęboko........

Czytaj ze zrozumieniem, bo nie wszystkich bluzgam tylko pedałów którzy między innymi mnie wyzywają od zacofańców.

Jem ryby złowione przez siebie i jadł będę. Nie mam za to zamiaru płacić więcej niż to konieczne.

Niech się no który przyzna, że całe jego zafajdane C&R to wynik wyłącznie tego że że jest pierniczona mimozą która na widok krwi i flaków rzyga i mdleje..... ale nie, bo trzeba zabłysnąć i wciskać koninę, dorabiać ideologię i takie tak głupoty.

Jest milion sposobów na pomnożenie ilości ryb w naszych wodach, ale ktoś kto ma cipą zarośnięte gały, będzie zawsze szukał winy u normalnych, zdrowo podchodzących do swego hobby wędkarzy. Na dodatek będzie wyzywał od ciemniaków i zacofańców tak jak to zrobił panekx.

A ci, co chcą płacić.... płacić.... i płacić.... niech ku* płacą jak ich stać, tak jak zum beispiel pawelz. Niech swoje zarobki oddają na potrzeby generała MO - gówno mnie to obchodzi.

Ja czasami opłacam składkę dopiero w maju, a bywało że i w czerwcu, bo wcześniej nie miałem na to kasy.

Więc mam w dupiu jak się mawia w Poznaniu, czy się komu podoba czy nie, że łowię, płacę jedną składkę i pożeram ryby.

Bye.

[2011-01-06 18:14]

arekde

Możesz mieć i w dupiu i w chuju......

Nie obchodzi mnie to.......jesz to jedz tylko nie wyzywaj od "pedałów"!

Jest milion sposobów na pomnożenie ilości ryb.....jest i milion sposobów na zarobienie czy pomnożenie kasy, której Ci wiecznie brakuje jak piszesz...i czy któś nazywa Cię pedałem nie potrafiącym zarobić czy pomnożyć kasiorkę?

No raczej nie..więc daj luz.

[2011-01-06 18:23]

arekde

Możesz mieć i w dupiu i w chuju......

Nie obchodzi mnie to.......jesz to jedz tylko nie wyzywaj od "pedałów"!

Jest milion sposobów na pomnożenie ilości ryb.....jest i milion sposobów na zarobienie czy pomnożenie kasy, której Ci wiecznie brakuje jak piszesz...i czy któś nazywa Cię pedałem nie potrafiącym zarobić czy pomnożyć kasiorkę?

No raczej nie..więc daj luz.

[2011-01-06 18:24]

arekde

Możesz mieć i w dupiu i w chuju......

Nie obchodzi mnie to.......jesz to jedz tylko nie wyzywaj od "pedałów"!

Jest milion sposobów na pomnożenie ilości ryb.....jest i milion sposobów na zarobienie czy pomnożenie kasy, której Ci wiecznie brakuje jak piszesz...i czy któś nazywa Cię pedałem nie potrafiącym zarobić czy pomnożyć kasiorkę?

No raczej nie..więc daj luz.

[2011-01-06 18:25]

arekde

Możesz mieć i w dupiu i w chuju......

Nie obchodzi mnie to.......jesz to jedz tylko nie wyzywaj od "pedałów"!

Jest milion sposobów na pomnożenie ilości ryb.....jest i milion sposobów na zarobienie czy pomnożenie kasy, której Ci wiecznie brakuje jak piszesz...i czy któś nazywa Cię pedałem nie potrafiącym zarobić czy pomnożyć kasiorkę?

No raczej nie..więc daj luz.

[2011-01-06 18:25]

arekde

Możesz mieć i w "dupiu" i w "chuju" zwij jak zwiesz.....

Tylko nie wyzywaj od "pedałów" BO:

Są miliony sposobów na pomnożenie ryb, są i miliony sposobów na zarobienie i pomnożenie kasy, której jak sam piszesz nie masz i nikt Cię nie wyzywa od "pedałów".

Daj na luz i tyle.

[2011-01-06 18:31]

arekde

Przepraszam chciałem tylko raz a wskoczyło kilka..przeznaczenie czy jak? hi hi [2011-01-06 18:34]

arekde

Przepraszam chciałem tylko raz a wskoczyło kilka..przeznaczenie czy jak? hi hi [2011-01-06 18:34]

Wal się od mojego życia, pracy  i kasy .  Masz problem to go zachowaj dla własnej rodziny. [2011-01-06 18:45]

PS : I nie flooduj na forum bo to bez sensu. [2011-01-06 18:47]

rubin44wr

arekde.Proponuję czytać i zrozumieć to co ktoś piszę.wówczas unikniemy nieporozumienia jakie teraz się wdarło.Tematów jest multum .więc prop[onuję zapoznać się z tematem, przemyśleć ,a dopiero się wypowiadać na konkretny temat.
[2011-01-06 19:02]