Coś tu nie gra (szok) !

/ 29 odpowiedzi / 2 zdjęć

  • konto usunięte

Witajcie koledzy ! Dziś przypadkiem wpisałem swoje imię i nazwisko w wyszukiwarce w goglach i co się pokazało.Moje foty z portalu Wędkuję PL. Klikając w fotkę bez problemu wchodzę na swoje konto bez żadnych haseł i logowana.Moim zdaniem coś tu nie gra .Gdzie podstawowe zabezpieczenia  .Ciekawi mnie czy u Was też tak jest  .
Diablo


chyba trochę dramatyzujesz. Wyloguj się z wedkuje i wtedy wyszukaj się w googlach. Nie powinno Cie zalogować. Co innego jeśli się nie wylogujesz a tylko wyłączysz przeglądarkę. (2012/08/14 13:11)

u?ytkownik126655


wyloguj się , wejdz w wyszukiwarke znajdź swoje zdjęcia kliknij i nie powineneś wejść , a wcześniej wszedłeś bo już byłeś zalogowany na stronie nie panikuj tak kolego ;) wędkuje.pl nie ma żadnych luk ;P (2012/08/14 16:10)

santserwis


nieprawda koledzy- w wyszukiwarce Google za pomoca wyszukiwania grafik mozemy obejżec wszystkie dostępne w internecie fotki nie logując sie na na przykład n Naszą Klase czy Feysa  . wpisz swoje nazwisko i przełącz na wyszukiwanie grafiki.Tak to już jest  Google ma dostęp bez logowania do poszczególnych fragmentów  dzięki temu podmiot jest w niej widziany - bo do wyszukiwarki nie trzeba zgłaszać nic ona sama wyszukuje i pokazuje nam obiekty (2012/08/19 09:51)

u?ytkownik146847


WITAM , a ja znowu nie mogę  się wylogować  od około tygodnia codziennie  to samo , wchodzę w swoje konto nie mogę niczego otworzyć , niczego sprawdzić , pisałem wiadomość  do rządzących ale od kilku dni bez odezwy , zaczyna mnie to powoli w,,,,,ać , mieliście coś podobnego (2016/02/19 19:50)

redakcja


Drogi slawomir68 tak jak już pisaliśmy, problem występuje po Pańskiej stronie. Programista logował się przez Pańskie konto i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości w działaniu strony. Witryna wedkuje.pl działa tak samo dla wszystkich użytkowników, więc jeżeli inni problemu nie zauważają znaczy to, że jest po stronie użytkownika. Radzimy spróbować logować się z poziomu innej przeglądarki/komputera.


Pozdrawiamy,
Redakcja (2016/02/19 21:00)

u?ytkownik146847



Drogi slawomir68 tak jak już pisaliśmy


Pozdrawiamy,
Redakcja






Tak? , jak pisaliśmy ? ale  , na dzień dzisiejszy to ja nie widziałem żadnej wiadomości , być może coś przeoczyłem , ale nie wydaję mi się (2016/02/19 23:35)

zbynio 33


Sławek sprawdź e-mail. Sławek ten nowy komp to szrot! ;) Żartuję, ale napisz na forum co się dzieje i co tam masz zainstalowane i może pomożemy. Być może chodzi o przeglądarkę.... 
Szanowna Redakcjo jak to programista logował się przez pańskie konto?? Czy ja dobrze czytam? (2016/02/20 07:57)

JKarp


Skoro odkryli hasło PAD do podpisu elektronicznego przy podpisywaniu ustawy 500+ to dlaczego programista nie mógł się zalogować ?
http://www.komputerswiat.pl/nowosci/wydarzenia/2016/08/andrzej-duda-podpisuje-ustawe-500-i-ujawnia-tajne-haslo-prezydenta.aspx
JK (2016/02/20 08:32)

u?ytkownik146847


No teraz to już jakieś jaja , rano nie mogę się wylogować , próba kilka razy , wychodzę z wędkuje , teraz wchodzę i jestem wylogowany , przypadek? , interwencja redakcji ? a tak po za tym czy można tak się logować jak wasz programista przez moje konto? (2016/02/20 09:50)

u?ytkownik146847


Zbynio wchodziłem przez Explorer , teraz wlazłem przez Mozilla , k,,,,a i to samo nie można się wylogować  (2016/02/20 10:06)

ogtw


To je dobre, nie trzeba się logować Google sam zaloguje. Nie mam pojęcia, jak się wylogować (2016/02/20 14:57)

JKarp


Zbynio wchodziłem przez Explorer , teraz wlazłem przez Mozilla , k,,,,a i to samo nie można się wylogować 





Co ciekawe ja też nie mogę się wylogować !!!
JK (2016/02/20 16:07)

Artur z Ketrzyna


Zbynio wchodziłem przez Explorer , teraz wlazłem przez Mozilla , k,,,,a i to samo nie można się wylogować 





Co ciekawe ja też nie mogę się wylogować !!!
JK

Chłopaki za cenni jesteście ;-)
(2016/02/20 16:40)

kaban


Ja z logowaniem i wylogowaniem nie mam problemu, ale mogę być poślednim usser'em :)) (2016/02/20 18:32)

luxxxis


Dalej siedzcie na fejsach,zakładajcie konta na goglach,youtubach,łączcie konta ....Niedługo telewizora nie pójdzie wyłączyć i zmienić stacji na reklamach...
W temacie zaś-załóż lewe konto,nowe,i zobacz czy sytuacja się powtórzy na nowych namiarach.Nie sądzę aby winna była przeglądarka. (2016/02/20 18:56)

u?ytkownik146847


Zbynio wchodziłem przez Explorer , teraz wlazłem przez Mozilla , k,,,,a i to samo nie można się wylogować 





Co ciekawe ja też nie mogę się wylogować !!!
JK





Kurwa co tu się dzieje , myślałem  że to tylko ja mam problem  , teraz wchodząc przez Explorera wogóle nie moge się zalogowac a przez Mozila wylogować , nie jestem jakimś tam geniuszem w komputerach a przeciętnym użytkownikiem kompa i cały czas się uczę czegoś ale ten informatyk  wędkuje pl to jakaś pizda .Rozmawiałem z kolegą z forum co ma coś do powiedzenia i nie stety jak im powiedział  co o nich sądzi to miał zablokowane konto na dłuższy czas (2016/02/20 20:25)

bluehornet


Wina nie leży po stronie użytkowników - coś jest nie teges po stronie wedkuje - Explorer nie działa, Chrome i  Mozilla też :) (2016/02/20 21:02)

zbynio 33


U mnie wszystko śmiga, ale już bywało tak, że u kilku użytkowników nie działało forum poprawnie. Sam byłem kiedyś tego przykładem... Sławek słusznie się zdenerwował... (2016/02/20 21:12)

u?ytkownik146847


Dalej siedzcie na fejsach,zakładajcie konta na goglach,youtubach,łączcie konta ....Niedługo telewizora nie pójdzie wyłączyć i zmienić stacji na reklamach...
W temacie zaś-załóż lewe konto,nowe,i zobacz czy sytuacja się powtórzy na nowych namiarach.Nie sądzę aby winna była przeglądarka.


Nie mam konta na fejsie itd. tak ja napisałeś , ale z tym drugim kontem to dobry pomysł , zobaczymy co z tego wyjdzie
(2016/02/21 07:21)

JKarp


Dalej siedzcie na fejsach,zakładajcie konta na goglach,youtubach,łączcie konta ....Niedługo telewizora nie pójdzie wyłączyć i zmienić stacji na reklamach...
W temacie zaś-załóż lewe konto,nowe,i zobacz czy sytuacja się powtórzy na nowych namiarach.Nie sądzę aby winna była przeglądarka.





Mam nie powiązane konta. Teraz nie mogłem się zalogować ze strony głównej a dopiero próba odpowiedzi na post poskutkowała pojawieniem się opcji " zaloguj ".
JK (2016/02/21 07:38)

zbynio 33


U mnie przestało działać "konto" i na dole bez kliknięcia w odpowiedź, odp. sama się pojawi. Widać znowu ulepszenia ktoś wprowadził. Pisanie w tym wątku jest zakaźne widać :). (2016/02/21 10:03)

zbynio 33


już wszystko działa :) (2016/02/21 11:15)

u?ytkownik146847


U mnie przestało działać "konto" i na dole bez kliknięcia w odpowiedź, odp. sama się pojawi. Widać znowu ulepszenia ktoś wprowadził. Pisanie w tym wątku jest zakaźne widać :).

U mnie jest to samo z tą odpowiedzią , redakcja pisała że zajmie się tym ale jak do tej pory cisza . Wczoraj mie trochę poniosło za co bym musiał co nie których przeprosić , ale jak tak dalej będzie to pojadę po bańdzie
(2016/02/21 21:52)

adler


Ha, Ha, Ha. przecież o tych problemach to już pisałem, zgłaszałem pół roku temu. 
Informatyk, redakcja twierdzą że wszystko ok-y. Zmieniałem przeglądarki, systemy windowsa 
(7,8 teraz 10) i dalej nic nie działa. Przywykłem jakoś i na swoje konto wchodzę przez "okno, a nie drzwiami."  (2016/02/22 15:43)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.