Coś dla tych ZG, OZ i ZK w PZW.

/ 1 odpowiedzi

Sześć projektów z dodatkowym wsparciem Dzisiaj (26 lutego 2016 roku) zostały podpisane aneksy do umów podnoszące poziom dofinansowania projektów realizowanych ze środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013. W spotkaniu uczestniczył marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. Dzięki korzystnemu kursowi euro do kas poszczególnych samorządów trafi dodatkowe 8,2 mln zł. Wśród wybranych projektów znalazły się: zagospodarowanie nabrzeża Jeziora Drwęckiego w Ostródzie oraz brzegów rzeki Iławki i jeziora Jeziorak w Iławie; rewitalizacja pomieszczenia zamkowego w Pasłęku, która polegała na przebudowie sali widowiskowo-kinowej; budowa obwodnicy północnej w Iławie, przebudowa drogi powiatowej nr 1329N również w Iławie, a także modernizacja infrastruktury technicznej i drogowej przy nabrzeżu jeziora Drwęckiego w Ostródzie.

http://www.warmia.mazury.pl/rozwoj-regionu/6662-szesc-projektow-z-dodatkowym-wsparciem

Artur z Ketrzyna


Myślę że poruszyłem dobry temat. Przecież każdemu z nas zależy by nad wodą było coraz lepiej.

Czyli trzeba w łowiska inwestować. Ale jak inwestować sporo, nie podnosząc składek? Przecież dziś wszytko kosztuje (no prawie wszytko).

Lekarstwem na deficyt w kasie jest miedzy innymi pozyskanie dofinansowań. I tu pokazuje że są opcje dla wędkarzy chcących zadbać o nasze perełki.

Nawet z poziomu koła PZW.:

Sprawozdanie z działalności Komisji do spraw pozyskiwania środków dla koła PZW Miasto Ketrzyn

(2016/02/29 09:26)