Cormoran ts 120 360

/ 6 odpowiedzi
Witam, wiem ze to glupie pytanie. Na poczatku zaznacze ze dopiero zaczynam przygode z feederem wybor padl na cormoran ts120 3,60. Chcialbym sie zapytac czy moge sie wybrac z ta wedka na staw komercyjny niestety nie mam drugiej karpiowki a nie chce jej polamac na rybie jak sadzicie ile kg spokojnie mozna na ta wedke wyciagnac. Oczywiscie przy ustawionym hamulcu tak zeby ryba sie nie zameczyla. Z karpiem kolo 2 kg bedzie juz problem?  Przepraszam za takie pytanie ale nie mialem do tej pory stycznosci z takim sprzetem dlatego mam obawy a szkoda wedki: p 
ariusz24

Witam

Ja też posiadam tą wędkę to że wygląda na delikatną to prawda ale takie karpiki śmiało możesz ciągnąć ma duży zapas mocy ten kijek. Ostatnio byłem nad rzeką i za koszyk zahaczył mi się worek myślałem że to jakaś ładna sztuka a to przez duży nurt miałem takie wrażenie. I kijek ładnie pracował (goił się) pięknie . Naprawdę mocny kijek 

(2013/03/14 15:57)

Izeron

Tez mam Cormorana TS 360 120. Takie karpie po 2k kilo mozesz nim smialo ciagac. Ostatnio ciagnalem na nim leszcza 2.4 kg i nawet tego nie odczulem. (2013/03/14 18:15)

ryukon1975

Feeder cw 120 g to mocna wędka przeznaczona do łowienia w wymagających warunkach.
Ryby 2-3-5 kg możesz holować z uśmiechem na ustach,chyba że  będziesz miał stresa z powodu możliwości spięcia.:) (2013/03/14 18:23)

Piotras110

Dzieki za pomoc, to jednak ja zabiore na staw zobacze jak sie spisuje nad woda czytajac wasze opinie jestem tym bardziej zadowolony z kija bo wyglada na delikatny a musi miec moc w sobie. Pozdrawiam  (2013/03/14 18:29)

ariusz24

Dzieki za pomoc, to jednak ja zabiore na staw zobacze jak sie spisuje nad woda czytajac wasze opinie jestem tym bardziej zadowolony z kija bo wyglada na delikatny a musi miec moc w sobie. Pozdrawiam 

Oj ma MOC :) (2013/03/14 19:56)

ryukon1975

Dzieki za pomoc, to jednak ja zabiore na staw zobacze jak sie spisuje nad woda czytajac wasze opinie jestem tym bardziej zadowolony z kija bo wyglada na delikatny a musi miec moc w sobie. Pozdrawiam 

Takie są obecnie trendy kij ma ważyć 5 g i mieś blank o grubości kartki papieru.
Czasem to wychodzi a czasem się łamie.:)
Feedery Cormorana mam i akurat to im wyszło maja moc. (2013/03/14 21:20)