Corcast 4Pi Superjet Match 2500

/ 5 odpowiedzi
Czy ma ktoś taki kołowrotek jak w temacie?? bo ja go ostatnio zakupiłem i podczas ciągnięcia np woblerka 4 g w rzece to kołowrotek dosłownie trzeszczy i zastanawiam sie czy to normalne w tego typu kołowrotkach??
Bugowy Lowca

ten kołowrotek nie jest do spiningu raczej.Jest sto spławikowy kołowrotek do match-ówek ja mam taki model i jeden sezon sprawiał się dobrzev przy połowie na waglery zobaczymy jak będzie w tym (2012/03/14 16:21)

VanHelsing

Ja mam Podobny kołowrotek Cormoran Carcast Super Jet Match 8Pif 2500 i używam go do spiningu i uważam że jest bardzo dobry do tej metody i sprawuje się znakomicie ;)

(2012/03/14 16:35)

DelTor0

Czy ma ktoś taki kołowrotek jak w temacie?? bo ja go ostatnio zakupiłem i podczas ciągnięcia np woblerka 4 g w rzece to kołowrotek dosłownie trzeszczy i zastanawiam sie czy to normalne w tego typu kołowrotkach??

Powinienes oddac go reklamacji, mam podoby i plynnie pracuje bez zadnych trzaskow.

(2012/03/21 12:18)

domin1986

Witam ja zastanawiam sie nad kupnem tego modelu do odleglosciowki :) (2012/03/21 19:17)

xemit

Fajnie wygląda i tyle. Wciąga żyłkę pod szpulę aż miło. Niby są te szczotki , ale niedopasowane.Dużo tańszy Robinson Chester Match nie ma tej wady ,która irytuje jak diabli i zamiast lowiena masz zabawę z wyplątywaniem żyłki.Musze coś pokombinować z tymi szczotkami, choć moim zdaniem  ten manewr tylko częściowo może wyeliminować tą wadę.Drugi raz bym go nie kupił. (2012/03/31 21:09)