Zaloguj się do konta

Co zrobić ?

utworzono: 2012/04/30 09:14
NadWisle

Witam wszystkich. Mam do was male pytanie . Jestem początkującym wędkarzem więc proszę o wyrozumiałość. Mieszkam w Tczewie i mam nie daleko do rzeki Wisły. Zbliżają się wakacje a z racji że od nie dawna wędkarstwo zaczęło być moją pasją postanowiłem każdą wolną chwile spędzać nad wodą. Później doczytałem w internecie że nie mogę łowić bez "karty wędkarskiej".
Postanowiłem ją wyrobić. Wyszukałem w internecie stronę Tczewskiego okręgu PZW. Niestety administrator tamtej strony nie ma czasu na jej dalsze prowadzenie . Nie znalazłem na niej nic o wyrobie karty w moim okręgu. Wiem gdzie się znajduje zarząd PZW i nie raz tam byłem , ale tam cały czas jest zamknięte godziny otwarcia są podane ale nikogo tam nie ma . Widziałem kontrole kart nad Wisłą w moim okręgu ,a tam nikt nie uczęszcza . Co zrobić chciałbym wyrobić sobie tą kartę. Ale nie mam jak. Co zrobić ? Jak postąpić w takiej sytuacji ? Należe do koła 79. 
Proszę o szybką odpowiedź :) [2012-04-30 09:14]

NadWisle

Chciałbym jeszcze dodać że zarząd nie jest nigdzie przeniesiony . [2012-04-29 15:38]

okonek1235

Witaj zapytaj w swoim kole czy można zdać egzamin na kartę naj lepiej prezesa koła albo skarbnika, koszt egzaminu 40 zł plus opłata za wyrobienie karty 10 zł [wydział ochrony środowiska], plus jedno zdjęcie. pozdrawiam. [2012-04-29 17:20]

Gieniusz

Dokładnie jak kolega napisał, jeżeli w Twoim kole nikogo nie możesz zastać to są też telefony do zarządu kołem i tak możesz się umówić. Możesz także w każdym innym kole zdać egzamin nie ma to najmniejszego znaczenia gdzie zdajesz. Kartę obierzesz i tak w swoim urzędzie starostwa.
Telefon do zarządu swojego koła możesz znaleźć na stronie w wędkuje pl.
połamania w najbliższej przyszłości
[2012-04-30 10:46]

domin77

to jak należysz juz  do koła a nie masz karty? [2012-04-30 23:07]

kamael

Może to Ci pomoże?

http://www.pzw.gda.pl/images/dok/spis_kol_pzw_15042009.pdf

Ale najpierw naucz się tego:

http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/3/wiadomosci/39226/pliki/regulamindruk.pdf
I tego:
http://www.pzw.gda.pl/images/dok/2012/odstepstwa_ograniczenia2012w01.pdf
I tego:
http://isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU19850210091&type=3

Pozdrawiam.
[2012-04-30 23:29]

Valdek100

słuchaj. Ja teraz kupuję zezwolenia w Gdańsku. Nie miałem siły szukać tych leśnych dziadków w Tczewie. 

Kiedyś jak potrzebowałęm pomocy to zaoferował się właściciel sklepu wędkarkiego na ulicy Jagiełły. Tam jest sklep spożywczo-warzywny na parterze a poniżej w piwnicy jest sklep wędkarski. Tam popytaj.

Waldek

[2012-05-04 16:05]

NadWisle

Wielkie dzieki wszystkim :))  [2012-05-08 21:06]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia