Zaloguj się do konta

Co zapłacić w PZW żeby łowić?

utworzono: 2011/06/26 22:03
Diego666

[2011-06-26 22:03]

Diego666

Przepraszam, ale post wyzej niechcacy wyslalem pusty.

A więc mam taki problem. Karte weedkarska zrobilem pare dobrych lat temu. I pojawia sie pytanie. CO konkretnie musze oplacic zeby znow moc wedkowac? Jestem w okregu Katowickim, oplat nie robilem od paru lat. Dodam, ze zdjecie w karcie mam juz nieaktualne, czy trzeba wyrobic nowa ? Ile to kosztuje? Prosze o odpowiedzi :)
[2011-06-26 22:05]

perwer

Karte przydało sie żebyś wymienił,ale ja bym tego nie robił....opłaty w kole, w każdym mieście jest koło wędkarskie np.koło Bytom,Chorzów itd.W kole  zrobisz opłaty około 200 zeta plus 25 zł wpisowego i możesz łapac. [2011-06-26 22:28]

markus76

Przepraszam, ale post wyzej niechcacy wyslalem pusty.

A więc mam taki problem. Karte weedkarska zrobilem pare dobrych lat temu. I pojawia sie pytanie. CO konkretnie musze oplacic zeby znow moc wedkowac? Jestem w okregu Katowickim, oplat nie robilem od paru lat. Dodam, ze zdjecie w karcie mam juz nieaktualne, czy trzeba wyrobic nowa ? Ile to kosztuje? Prosze o odpowiedzi :)

Siema kolego.
Przenieś się na podlasie tutaj raczej nie będziesz miał problemów z wyrabianiem karty,opłatami,wykupowaniem licencji na wędkowanie w biebrzańskim parku narodowym bo tutaj nikt tego nie pilnuje,sam osobiście się zastanawiam po co ja to wszystko opłacam.Już 2 lata śmigam po biebrzy a tu ani jednej kontroli,a kłusole na żywca robią swoje oj przydałby się się u nas MASTIFF z pełnym szacunkiem dla jego osoby.
Pozdrawim
[2011-06-26 23:13]

ELSAID

Zastanawiam się czy Ci się to oplaca. W zasadzie jeśli chcesz dobrze połowic ,to wszędzie są dodatkowe dołaty nawet na wodach PZW. Jeżdze trochę po Polsce i mimo że jestem członkiem PZW prawie wszędzie musiałem robić dopłaty.Dobrze było by abyś przeanalizował sobie porozumienia między okręgami.Zobaczysz jakie będziesz miał możliwości. Praktycznie najlepiej łowi się na łowiskach prywatnych, ale to kosztuje. Wody PZW daleko w tyle -jak wszystko co wspólne.
                   połamania
[2011-06-29 08:33]