Zaloguj się do konta

Co zabrać na wędkowanie podlodowe..?

utworzono: 2012/10/06 16:51
krystian1997w

NIE DA SIĘ UKRYĆ ŻE JESZCZE TROCHĘ BĘDZIE LUD .I BĘDZIE MOŻNA WĘDKOWAĆ Z POD LODU.

NA LODZIE MOŻNA WĘDKOWAĆ NA TRZY METODY.

PIERWSZA METODA TO SPŁAWIKOWA

WĘDKOWANIE ZIMOM NA SPŁAWIK NICZYM SIĘ NIE RÓŻNI OD METODY LETNIEJ NAD WODA .

TYLKO RÓŻNIĆ SIĘ MORZE GRAMAMI SPŁAWIKA NP.LATEM ŁOWI SIĘ NA GRAMACH OD 1 DO 5 GRAM...

DRUGA METODA TO NA BŁYSTKĘ .

TRZECIA METODA TO WĘDKOWANIE NA MORMYSZKĘ.

RZECZY KTÓRE  NAM SIĘ NA RYBACH PRZYDADZĄ .

TRZEBA ZACZĄĆ OD WĘDKI.

-WĘDKA .

- KOŁOWROTEK.

-ŻYŁKA PODLODOWA  OD .0,14.DO 0,16.

-SPŁAWIK STAŁY MOŻE BYĆ PRZELOTOWY.

- OŁÓW ,ŚRUT .

- PRZYPON   Z ŻYŁKĄ 0,12. HACZYK ZIMOWY CZERWONY.

DODATKOWY SPRZĘT .

-TERMOS Z KAWĄ

- KRZESEŁKO

-WYPYCHACZ.

-KARTA PZW .

-KOLCE ZIMOWE.

-CIEPŁE BUTY.

-KURTKA.ORAZ CIEPLE UBRANIE..

I TO NA TYLE MYŚLĘ ŻE MOGLEM WAM POMÓC.
[2012-10-06 16:51]

Cześć!
Nie zgodzę się z tym co napisałeś. LUD do można spotkać w niedzielę na sumie w kościele. Jeżeli już to na jeziorze może być L ÓD. A co do tej kawy to też się nie zgodzę bo jestem jeszcze młody i jeszcze jej nie piję. To tak na przyszłość żebyś nie robił takich głupich błędów.
Aha, i jeszcze jedno ten wpis to raczej na bloga, a nie na forum.

Pozdrawiam Damian

PS. Oczywiście napisałem to w ramach żartu. Nie bierz sobie tego do serca :)
[2012-10-06 17:22]

Stypa63

Po pierwsze ortografia a po drugie jeśli chodzi o żyłkę to 0,12 to max a nie jak kolega napisał " OD .0,14.DO 0,16."

[2012-10-06 20:22]

CZzesio

Pamiętaj o siteczku-cedzaku do wybierania lodu z dziury ...bo palcami to nie radzę ...zmarzną tak , że nawet słownika nie będziesz mógł wertować ;)))
[2012-10-06 22:01]

Bartt2

Eeeeeeee Czesiu. Świdrem wybiera się lód i zasypuje go śniegiem. Cedzak zostaw do pierogów :)
[2012-10-06 22:19]

CZzesio

Eeeeeeee Czesiu. Świdrem wybiera się lód i zasypuje go śniegiem. Cedzak zostaw do pierogów :)

Raz byłem tylko na lodzie ...i pazurki mi chciały zejść ...to był mój nieudany debiut ...bez świderka  tylko z pierzchnią . A pierogi ...mmmmmmmmmmmm   "smakowe"  ;P

[2012-10-06 22:31]

Zander51

Wiem, że "dzieli nas granica..." kilometrów. Ale Bog, jak będziesz chciał przyjechać do mnie na lodowe wędkowanie...
[2012-10-06 22:42]

89krzysztof

Co mi po samej karcie pzw nad wodą? Co jeśli nie piję kawy ? Co jeśli zamiast wypychacza mam szczypce ?
Innymi słowy pierdoły piszesz i do tego z błędami ortograficznymi.  [2012-10-07 08:10]