co z tym zrobić

/ 4 odpowiedzi
witam mam pytanie co z tym zrobić istnieje coś takiego jak kłusownictwo na jeziorze w Skubarczewie i to bardzo na bardzo dużą skale nawet za dnia ściągają sieć to jest bardzo nie fer my opłacamy karty a miejscowi kłusują .Na jesień zostały wpuszczone karpie podejrzewam że już 40% niema straż rybackiej je4szcze tam nie widziałem może wreszcie zareagują teraz
radio404


witam mam pytanie co z tym zrobić istnieje coś takiego jak kłusownictwo na jeziorze w Skubarczewie i to bardzo na bardzo dużą skale nawet za dnia ściągają sieć to jest bardzo nie fer my opłacamy karty a miejscowi kłusują .Na jesień zostały wpuszczone karpie podejrzewam że już 40% niema straż rybackiej jeszcze tam nie widziałem może wreszcie zareagują teraz
(2010/06/27 18:45)

slawomir66


Najprostsza podpowiedź. Jeśli jak twierdzisz nie ma straży rybackiej w przypadku gdy widzisz sytuację kłusowania wystarczy zadzwonić na policję i zgłosić podejrzenie popełnienia przestępstwa.  (2010/06/27 18:56)

u?ytkownik38976


witam mam pytanie co z tym zrobić istnieje coś takiego jak kłusownictwo na jeziorze w Skubarczewie i to bardzo na bardzo dużą skale nawet za dnia ściągają sieć to jest bardzo nie fer my opłacamy karty a miejscowi kłusują .Na jesień zostały wpuszczone karpie podejrzewam że już 40% niema straż rybackiej je4szcze tam nie widziałem może wreszcie zareagują teraz


Zrób dokładnie tak, jak kol.@sławomir66 napisał. Poza tym, jeśli masz możliwość, to zrób foty tym delikwentom, jeśli mają auto, to tez by było dobrze mieć fote, nawet z daleka, a numery juz sobie Policja odczyta. Ale podstawa, to telefon na Policję i Straż Rybacką. Działaj !

(2010/06/27 19:14)

gusto


Zrób dokładnie tak, jak kol.@sławomir66 napisał. Poza tym, jeśli masz możliwość, to zrób foty tym delikwentom, jeśli mają auto, to tez by było dobrze mieć fote, nawet z daleka, a numery juz sobie Policja odczyta. Ale podstawa, to telefon na Policję i Straż Rybacką. Działaj ! (2010/06/29 10:49)