Co z ta ryba?

/ 7 odpowiedzi
Pytam, bo wielu wedkarzy sie zali, ze ryba w ogole nie bierze. Balaton-dno kompletne, Rogoznik-dno kompletne, Staw czeladzki tylko male okonki, jeden na 50 mly karpik, Stawiki sosnowiec-cienizna.
gaardian


Myślę że jeśli nastawisz się konkretnie na jakiś gatunek to będziesz odnosił częstsze sukcesy. Pisząc "nastawisz" mam na myśli nie tylko nastawienie psychicznie :) , lecz również jeśli chodzi o rozeznanie struktury łowiska,odpowiedniego zanęcenia i trochę cierpliwości.... (2012/04/29 22:37)

xmark


ale to nie tylko moja opinia tylko wielu wedkarzy z ktorymi rozmawialem (2012/05/02 07:11)

Samotnik


Myślę że nastawianie się na konkretny gatunek ryby to w obecnych czasach  przesada!.  To nie czasy z przed 40 czy 30 lat . A nawet 10 lat .  Presja wędkarska , kłusole  i wiele innych negatywnych  czynników sprawiło że ryby  jest naprawdę mało. Powiem delikatnie , żal.  Złość mnie  zalewa na stwierdzenie  / małe , ale kotlety rybne da się zrobić / .  Ręce opadają . Szkoda słów .  Pozdrawiam . (2012/05/14 18:08)

gaardian


Myślę że nastawianie się na konkretny gatunek ryby to w obecnych czasach  przesada!.  To nie czasy z przed 40 czy 30 lat . A nawet 10 lat .  Presja wędkarska , kłusole  i wiele innych negatywnych  czynników sprawiło że ryby  jest naprawdę mało. Powiem delikatnie , żal.  Złość mnie  zalewa na stwierdzenie  / małe , ale kotlety rybne da się zrobić / .  Ręce opadają . Szkoda słów .  Pozdrawiam .



Mówisz przesada...
Rozwiń swoją myśl bo szczerze mówiąc nie wiem co jest przesadą (2012/05/15 18:15)

Imatyta


W tym roku jest po prostu makabrycznie. Byłem na Przeczycach, Pogorii 4, Glinioku, Hubertusach i kompletne 0. Łowiłem na grunt i spławik, lecz ani jednego pyknięcia. Jedynie to na Warężynie biorą karasie między 20-30cm i kilka okonków lecz nie wymiarowych. Totalna porażka. Planuje jechać na nockę do Tych na Paprocany, więc zobaczymy co tam się dzieje. (2012/06/12 10:39)

mango24h


Staw matylda świętochłowice 0 brań
Staw zandka wzdręga i sumik karłowaty brania
Staw płyty makoszowy metale ciężkie brania raki
Jezioro łąka pszczyna zero brań przez 5 godzin
Zbiornik zaporowy kozłowa góra po zanęceniu przez 4 godziny 1 dno brani oczywiście pusty los
Pławniowice zero brań
Pprocany okoń 17 cm
szyb edwarda ruda śląska strona południowa 1 sumik karłowaty
Tak więc dzękuję pzw
I pozdrawiam (2012/06/25 00:13)

gamracik


Myślę że nastawianie się na konkretny gatunek ryby to w obecnych czasach  przesada!.  To nie czasy z przed 40 czy 30 lat . A nawet 10 lat .  Presja wędkarska , kłusole  i wiele innych negatywnych  czynników sprawiło że ryby  jest naprawdę mało. Powiem delikatnie , żal.  Złość mnie  zalewa na stwierdzenie  / małe , ale kotlety rybne da się zrobić / .  Ręce opadają . Szkoda słów .  Pozdrawiam .



dokladnie...ostatnio jak bylem z kumplami na amelungu i widzielismy emeryta i to bez karty ktory chcial wzias 5 linow, ponizej 15 centymetrow i karpika okolo20 cm na kotlety rybne... porazka, naszczescie zareagowalismy pogadalismy i ryby wrocily do wody... ale zeby tylko 1  tak robil takich ludzi jest pelno, albo  w swietochlowicach na matyldzie chcieli 30 cm szczupaki brac... wiecej kontroli by sie przydalo, no ale nie moga przeciez caly czas pilnowac stawow, (2012/09/02 09:36)