Co wypad to coś innego na haczyku :)

/ 5 odpowiedzi / 4 zdjęć
W wolnych chwilach krótkie wypady z boloneczką i zawsze coś nowego na haczyku sie uczepi Uwielbiam ciszę i spokój nad wodą nie lubię tłoku i trzęsawki, bo trzeba coś złapać.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Ostatnio mam podobnie. Dwie półki z drobiazgiem i dwa kije. Bolonka i spinning. Tylko zawartość plecaka się zmienia. Rano była bolonka w pracy wieczorem miał być spinning. Niestety nie wiem co z tego wyjdzie dlatego że po wczorajszych opadach woda się podnosie a to spinningowi za szczupakiem raczej nie służy. Do tego widzę że jeszcze dziś może padać. Ciemne chmury. (2020/08/24 11:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ryukon1975


Jedyne zdjęcie ryby z ranka. Godnych ryb nie było więc nie wyciągałem kocyków i innych do układania ryb żeby nie zamoczyć i nie suszyć bez potrzeby. Na trawie też się nie odważyłem położyć ryby bo za to można zginąć. Za fakt że rybę dopiero co wyjętą z ciepłej i czystej pościeli położy się na zroszonej mokrej po deszczu trawie. Ot zagadka? (2020/08/24 12:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Julian


Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Podobnie podchodzę do wędkarstwa żadnych tłumów , żadnych kibiców ani kolesi .Ulubiona metoda przystawka albo przepływanka ( czasami modyfikuję w zależności od łowiska ) . Przeważnie jedna wędka i spacer wzdłuż brzegu po ,,dołkach " Emeryt jestem to tylko dzień powszedni a więc na ,,tłumy " nie narzekam .
Połamania kija Koledzy (2020/10/03 11:22)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

erykom


Julku wędkarstwo to tylko obcowanie z naturą a sam wybieram dzikie i raczej puste miejsca gdzie nikt mi z tyłu za plecami nie będzie 'kibicował'. Najgorsze co może być to tłum idiotów w pobliżu (2020/10/03 12:06)

lolek030393a


troszkę więcej niż 60 cm :)
 Szczecin ul. Heyki (2020/10/05 23:59)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.