Co wasi rodzicie sądzą o waszym hobby?

/ 75 odpowiedzi
kolejorz16


o umnie ogólnie wszyscy pozytywnie , lepiej isc na ryby niz cały dzien przed tv spedzić tylko maja krzywe miny troche jak wracam z wedkarskiego i pokazuje co kupiłem i ile zapłaciłem :D (2014/02/22 10:58)

Jakub Woś


Wychowałem się na wsi a tam nie było czasu na nudy i siedzenie pod blokiem. Czas po szkole, soboty czy wakacje był zajęty przez pracę w polu. Rodzicom nie podobało się marnowanie czasu na rybach. Raz czy dwa razy w tygodniu w wakacje mogłem wyrwać się na ryby. Jednak był jeden warunek: O godz 9 ma szbyć na polu i nie chcemy słyszeć marudzenia że jeseć zmęczony czy śpiący.

Teraz kiedy sam na siebie zarabiam i rodzice nie zagonią mnie w pole chodzę na ryby wtedy kiedy chce. Jak widzą o jakiej porze jestem w stanie wstawać, jaka pogodę przezwyciężyć i jakie komary widzę w ich minach i zachowaniu trochę smutku i  żalu że kiedś tak mi tego bronili. (2014/02/23 10:00)

Wedkarstwomazowieckie


Pytanie do tych młodszych użytkowników.
U mnie to:
"Po co ci tyle wędek,nikt tyle nie ma"
"Po co wypuszczasz ryby""I tak nic nie ma z tego wędkarstwa"

A co szlaban na wyścia dostałeś?Pewnie za olewanie szkoły



Niee,żadnych szlabanów za rybki nie ma :) (2014/02/23 13:34)

u?ytkownik151738


Moi rodzice mówią, żebym lepiej wędkował, niż na kompie siedział. Ale boją się o mnie jak sam na ryby jade... Najbardziej mnie denerwuje dziadek. niedarady mu wytłumaczyć dlaczego wypuszczam ryby. (2014/02/23 14:05)

paziu23p


wędkarstwo to pasja a nie nastawienie na korzyści.
to się kocha i już. tacy jesteśmy i nie zmieniajmy tego. (2014/02/23 14:28)

borys6785


to jest zajebiste i to ma sie we krwi (2014/02/23 15:58)

Infernal1995


Jestem pełnoletni i nie muszę się z niczego tłumaczyć rodzicom. Swoje ,,wielkie,, doświadczenie zachowaj dla siebie, nie musisz się nim chwalić. Jeśli jest to temat dla dzieci to po kiego grzyba się udzielasz ? Jesteś zwykłym trollem, gdzie się nie odezwiesz tam wzbudzasz kontrowersję. Nikt cie nie lubi, szukasz tylko zaczepki. Na koniec powiem ci jedno: Weź się do roboty, a nie na forum siedzisz i z dzieciakami się kłócisz PAJACU. (2014/02/23 16:02)

konrad443


U mnie mój tata mnie popiera, bo sam jest wędkarzem i razem mamy staw (2014/02/23 18:55)

pawlox96


Tylko pozazdrościć :) (2014/02/27 13:35)

Glovvacz


Co moi rodzice na temat mego wędkowania. Nie ma nic przeciwko, wręcz przeciwnie, cieszy się że ojciec oderwał mnie od kompa.
Nie mam takich problemów jak Wedkarstwomazowieckie, bo nie mam takiego bzika na tym punkcie. Kolo sprzęcik wiedzy nie zastąpi, jedynie szafę zapełni. Mam 2 wędki na lato i 2 zimowe. I mi to w zupełności starczy. A kupić żyłkę haczyk czy gumkę co jakiś czas. To nie taki wydatek, by mama miała z tego taką rozterkę.

Bo WędkarstwoMazowieckie jest ofiarą sprzętomani i nic na to nie poradzisz takie pokolenie sie teraz objawiło.
Jak to mówią "Milion sprzętu, zero talentu".

Pozdro (2014/02/27 14:45)

PanciOxD


Kto tu myśli o szkole :D jak za oknem sezon kwitnie w pełni :D (2014/02/27 23:35)