Zaloguj się do konta

Co uważacie o tym quadzie oraz jego cenie?

utworzono: 2013/01/06 17:59
szary85

http://allegro.pl/egl-shine-250-quad-uliczny-2-os-atv-eglmotor-eagle-i2923309326.html
Witam, bardzo spodobał mi się ten rodzaj quada ulicznika.. chce troszke poszaleć lecz nie wiem czy ta pojemnosc da mi satysfakcje a jesli tak to na jak dlugo;p interesuje mnie jazda na bocznych kołach, stunt - tylko czy sie poderwie? kręcenie bączków... nie znam sie tak na sprzęcie.. interesuje mnie tez jazda w terenie.. z tego co jest napisane jest mozliwosc regulacji amortyzatorow... rozumiem ze wtedy obowiazkowa tez jest wymiana kół.. napiszcie cos. pozdrawiam [2013-01-06 17:59]

xxxkubek

pierwsze co, to cena 7tys. za nowego quada to mało,
pojemność 250ccm 16km, mówi samo za siebie, na początku wiadomo radocha, lecz troszke się pojeździ i się znudzi, mówisz że chciałbyś poszaleć stuntując, nie poderwiesz tego quada bankowo- jest za mało mocy. moim zdaniem quad jest jedynie ładny nic po za tym, koła jedynie na szose, w terenie nie zdadzą egazminu, szukaj jakieś minimum 400ccm markowej np coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-ltz-suzuki-ltz-400-M3456690.html , to przykładowa oferta, ale masz tam 40km to już będzie czym poszaleć :)
[2013-01-06 18:16]

jarek95

WitamJeśli ten quad ma służyć do niedzielnych zabaw i jazdy po prostym terenie to jak najbardziej, jeśli jednak zamierzasz poszaleć po dziurach to już nie bardzo. Miałem trochę do czynienia z quadami Rometa, a ten quad sądzę że jest podobnej klasy. Silniki w większości przypadków były bezawaryjne jednak problemy były z ramą i z zawieszeniem. Są one wykonane z materiału słabej jakości i ulegają częstym awariom, a jak przyjdzie co do czego to się okazuje że usterka nie podlega gwarancji. Na twoim miejscu szukał bym jakiejś używanej Yamahy Raptor lub Warrior
Pozdrawiam  [2013-01-06 18:24]

karolpolawiacz

jak dla mnie jest to quad do jazdy po mieście według mnie  syf. Jaki pasz budżet na qada 
[2013-01-06 18:56]

szary85

bardziej poruszyl mnie temat ulicznika... ale chcialbym zeby spelnial dwie funkcje... np. by sluzyl po wymianie kół do jazdy w terenie... to mnie zmartwiliscie tym ze sie go nie poderwie choc podejrzewalem tak [2013-01-06 18:56]

szary85

mysle o czyms nowym ze wzgledu na forme ratalna... do 8tys [2013-01-06 18:57]

Pamiętaj jeśli w w ofercie quada motocykla jest 

ATV

LONCIN

to unikaj tego gówna jak ognia, 

Zapewniam cię że wiem co mówię

[2013-01-06 21:27]

Pamiętaj jeśli w w ofercie quada motocykla jest

ATV

LONCIN

to unikaj tego gówna jak ognia,

Zapewniam cię że wiem co mówię

ATV to gówno?? He he. Wyjaśnij dlaczego:) [2013-01-06 21:42]

ATV ,mam jak najgorsze doświadczenie z tym sprzętem. Rok temu ostro napaliłem się na zakup „crossa 250„. Pierwsze wrażenie super. Niestety potem coraz gorzej. Rama i amortyzatory nie wytrzymują „mocy silnika”. Japońska  10 letnia  konkurencja  o pojemności 125  robi tego crossa jak chce. Pali jak smok, nie posiada homologacji  ani oświetlenia. Przed zakupem koledzy stanowczo odradzali mi ten sprzęt, ale byłem mądrzejszy. Teraz za nic w świecie nie kupiłbym tego szajsu.

To po prostu zwykły Chinol. Jak chcesz mieć zabawkę i masz kasę to kupuj.

Tak samo nie wież w Zippa że to polski produkt. To zwykły Chinol poskręcany w Polsce. A przecież sprzedawca powie Produkt Polski z Przasnysza.

Apeluje do kolegi   szary85 poczytaj na forum ścigacz.pl

Pierwszy przykład z brzegu

http://allegro.pl/quad-yamaha-blaster-z-silnikiem-yz-250-53-km-i2920430409.html

Porównaj sobie Parametry silnika   szczególnie moc i moment obrotowy.

Może ten ATV wygląda fajnie  ale raczej o stulcie to zapomnij.

[2013-01-06 22:16]