Co to za rybka oraz szczupak 56cm

/ 46 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam na początku chciałbym zapytać co to za rybka bo byłem dzisiaj na szczupaka a na początku złapało się coś takiego



A przy okazji chciałbym się pochwalić w końcu to mój 2 szczupak w życiu :)



Jednak ciekawi mnie co to za rybka ta mała miała takie ostre łuski jak przejechałem palcem "pod włos".

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

nantai


wydaje mi, że to malutki sandacz :) (2011/06/18 15:23)

simo


Męcze się jak zrobić miniature zdjęcia w tym poscie ;/ (2011/06/18 15:26)

Owczarb


wydaje mi, że to malutki sandacz :)


+1 (2011/06/18 15:30)

u?ytkownik81886


A próbowałeś załadować plik ze zdjęciem w rozmiarze max 100 kb z rozszerzeniem .jpg lub .gif ?? (2011/06/18 15:30)

simo


Ok juz sobie poradziłemm, jeśli to Sandacz to również mój pierwszy hehe ale ładny oczywiście żyje sobie dalej. :) (2011/06/18 15:32)

simo


Akurat jak tego szczupaka złapałem i zrobiłem fotke włożyłem go do siatki do wody patrze a tu z góry kontrol idzie 2 kolesi wogóle to moja pierwsza kontrol była i się pytają co tam mam w siatce ale mówie że sczupak 56cm ale nie wierzyli bo mówili że na tym łowisku to łapali po 40 największe no ale sprawidził i wszystko było ok. Ale postraszyli mnie mandatem że nie wpisałem go do książeczki ale powiedziałem że dosłownie 5 min temu go złapałem i tyle co mu zdjęcie zrobiłem. No ale wszytko ok pieczątke dostałem i powiedzieli że następnym razem będzie mandacik że nie wpisany do rejestru. (2011/06/18 15:37)

simo


Tylko jeszcze dopowiem bo jak ten malutki sandacz chciał wogóle połknąć takie dużego woblerka, chyba musiał być naprawde głodny. Ale skoro takie małe sandacze tam pływają to i mogę się nastawić na większego ?? Chyba że ten narybek dopłynął tutaj rzeką a większe są gdzieś dalej. (2011/06/18 15:42)

robert783


kolego to mały sandałek czyli sandacz :) pozdrawiam (2011/06/18 16:09)

robert783


teraz to musisz trzymac w jednym reku kij a w drugim rejestr he he . przesada no ale przepisy (2011/06/18 16:11)

Romuald55


Ściągnij sobie program bezpłatny po polsku...Image Signature...On miedzy innymi zmniejsza zdjęcia. (2011/06/18 16:33)

simo


Ok dzięki za info, jutro kolejne polowanie ;)

Pozdrawiam. (2011/06/18 16:44)

gangster


Akurat jak tego szczupaka złapałem i zrobiłem fotke włożyłem go do siatki do wody patrze a tu z góry kontrol idzie 2 kolesi wogóle to moja pierwsza kontrol była i się pytają co tam mam w siatce ale mówie że sczupak 56cm ale nie wierzyli bo mówili że na tym łowisku to łapali po 40 największe no ale sprawidził i wszystko było ok. Ale postraszyli mnie mandatem że nie wpisałem go do książeczki ale powiedziałem że dosłownie 5 min temu go złapałem i tyle co mu zdjęcie zrobiłem. No ale wszytko ok pieczątke dostałem i powiedzieli że następnym razem będzie mandacik że nie wpisany do rejestru.



Zdaje mi się, czy w rejestrze ryby, wagę i rozmiar wypełnia się po zakończeniu połowów ? :)
(2011/06/18 17:27)

simo


No mówił że jak złapiesz cokolwiek to odrazu wpisujesz jaka ryba i rozmiar a wage to se mam w domu wpisać. (2011/06/18 18:21)

gregor9


to chyba mały sandacz (2011/06/19 15:22)

u?ytkownik64718


Tak to jest ze strażnikami, jak masz wszystko w porządku to i tak się czepiają , ale jak mają stanąc  oko w oko z prawdziwymi kłusownikami którzy walą prądem lub siatami to wtedy zabierają dupę w troki i tyle ich widac. (2011/06/20 12:16)

u?ytkownik57785


Tak to jest ze strażnikami, jak masz wszystko w porządku to i tak się czepiają , ale jak mają stanąc  oko w oko z prawdziwymi kłusownikami którzy walą prądem lub siatami to wtedy zabierają dupę w troki i tyle ich widac.







To zostań strażnikiem i pokaż jak łapiesz kłusowników. Tylko pampersa załóż. (2011/06/20 12:34)

u?ytkownik64718


Mastif starczy że już wy pokazujecie , i jako straż w oczach wędkarzy nawet na forum się kompromitujecie. (2011/06/20 12:45)

u?ytkownik57785


Mastif starczy że już wy pokazujecie , i jako straż w oczach wędkarzy nawet na forum się kompromitujecie.







:) To jak wystarczy, to na co narzekasz? No to daj przykład. Łap kłusowników. Mocny jesteś tylko w pisaniu? Wkładaj pampersa i wal na nocny patrol i zasadzkę :) Nie kompromituj się i pokaż tym pierdołowatym strażnikom jak łapiesz kłusowników. Pokaż klasę odważniaka zza monitora :) (2011/06/20 12:56)

jacenty75


Kol. simo - nie miałeś wpisanego złowionego szczupaka czy nie miałeś wypełnionego rejestru z datą i łowiskiem bo jeżeli to pierwsze to faktycznie przesada. (2011/06/20 13:00)

u?ytkownik64718


Nie pisz głupot jeżeli mnie nie znasz, nie wiem czy spędziłeś tyle godzin co ja  w zime i jesieni na wodzie ściągjąc sieci , łapiąc kłusowników na gorącym uczynku, więc nie oceniaj ludzi jeśli ich nie znasz. O pracy społecznej straży wiem bardzo dużo dobrych i złych rzeczy i piszę prawdę i wiem że nieraz prawda o straży rybackie boli teraz już wasze środowisko   ale jest dużo młodych wędkarzy którzy powinni wiedziec jaka jest prawdziwa straż rybacka. (2011/06/20 13:05)

u?ytkownik57785


Nie pisz głupot jeżeli mnie nie znasz, nie wiem czy spędziłeś tyle godzin co ja  w zime i jesieni na wodzie ściągjąc sieci , łapiąc kłusowników na gorącym uczynku, więc nie oceniaj ludzi jeśli ich nie znasz. O pracy społecznej straży wiem bardzo dużo dobrych i złych rzeczy i piszę prawdę i wiem że nieraz prawda o straży rybackie boli teraz już wasze środowisko   ale jest dużo młodych wędkarzy którzy powinni wiedziec jaka jest prawdziwa straż rybacka.





Gwarantuję Ci, że tych godzin już nie przeliczę na doby, ani dni jednym ciągiem. Więc nie generalizuj, bo nie wszystkie koty są czarne. To Ty nie pisz głupot, jeśli nie znasz WSZYSTKICH strażników i jaki jest ich wkład w zwalczanie kłusownictwa. Czy ktoś tu pisał, że wędkarze z Prabut to tchórze i lenie? Bo Ty z Prabut jesteś, tak? Nie, więc i Ty nie uogólniaj i nie podsumowuj wszystkich społecznych strażników w jednym worku.... Ty kłusowników łapałeś? Jako Zorro czy Rambo? Bo jako szary obywatel to mogłeś tylko ich opluć, albo dokonać ujęcia obywatelskiego, w co wątpię najbardziej. Mnie nie boli prawda o straży, ale generalizowanie i ustawianie takich jak ja w równym szeregu z nierobami, tchórzami i szpanerami z blachami SSR na moro.  (2011/06/20 13:15)

father8


Mały sandałek :-)Też ostatnio takiego maluszka złapałem z gruntu na czerwonego robala.Trochę byłem zaskoczony bo to była ostatnia ryba jaką brałem pod uwagę,że złowię (2011/06/20 13:47)

krzysiekel


na jakiego wobka złapałeś szczupłego? (2011/06/20 16:33)

anatolo


no to na 100% sandacz jest ; ) (2011/06/20 18:02)