Co to za film? Szukam tytułu.

/ 4 odpowiedzi

Witam
Troszkę nietypowe pytanie film z przed jakichś 15 lat może odrobinę więcej. Opowieść dziennikarza? siedzącego w celi, skazanego ( czekającego na wyrok?) za współpracę z reżimem faszystowskim. Byłem na tym filmie w kinie nie podczas jakiegoś festiwalu lub przeglądu, był w normalnym rozpowszechnianiu. Mimo powagi tematu mam wrażenie, że było kilka scen śmiesznych. Film utkwił mi w pamięci chętnie obejrzałbym ponownie tylko jeden problem jaki tytuł? Może ktoś skojarzy, byłbym wdzięczny.
Ps. z tymi śmiesznymi scenami to może być różnie, bo mam specyficzne poczucie humoru - bardzo odpowiadał mi np humor z serialu "Szpital Królestwo" Larsa von Triera ( wersja oryginalna ).
Pozdrawiam

u?ytkownik42354


Zbyt mało danych. Nie znamy miejsca akcji, aktorów (choćby jednego), ani kraju pochodzenia produkcji, ani reżysera, ani roku produkcji, ani nazwiska czy imienia głównego bohatera.

Jeśli sobie przypomnisz jakiś konkret, to chętnie pomogę.

(2010/09/11 10:20)

Hektor


Mam wrażenie że główną rolę w tym filmie zagrał Jeff Bridges, ale niestety tytułu nie pamiętam. Poszukaj w jego filmografii.
(2010/09/11 14:47)

skierki


Niestety nie mogę sobie innych szczegółów  przypomnieć, liczę na błysk, skojarzenie któregoś z kolegów. Filmografię Jeffa Bridgesa przejrzałem i nie widzę tam filmu którego szukam. (2010/09/13 12:20)

skierki


Kolega na motokąciku skojarzył z przeczytaną książką. Szukany film to Mother Night (1996)
http://www.filmweb.pl/film/Matka+noc-1996-113
Pozdrawiam (2010/09/13 19:06)