Zaloguj się do konta

Co słychać na jeziorze w Kisielicach?

utworzono: 2015/12/12 20:04
Paul86

Witam wędkarzy z koła PZW w Kisielicach! Zastanawiam sie czy ktoś tu jeszcze zagląda bo mam bardzo dużo pytań odnośnie jeziora w Kisielicach i bym potrzebował pilnie informacji bo planuje w przyszłym roku zrobić tygodniowa zasiadkę karpiową, bo tęsknie za tym łowiskiem, a wiem, ze karpie tam były, osobiście największego złowiłem tam 4 kg, było to jakieś 10 lat temu, ponad to jeden karpiarz łowił tam takie powyżej dychy, także łowisko ma potencjał tylko pytanie jakie mi sie jawi brzmi czy nie było tam w przeciągu  ostatnich 10 lat żadnych przyduch czy innych pomorow ryb. Kolejne pytanie odnośnie stopnia roślinności, czy jezioro jest bardzo zarośnięte i zamulone, bo kiedyś było umiarkowanie aczkolwiek z roku na rok tej roślinności przybywało jak pamietam. No i ostatnie pytanie na temat samych karpi czy łowi je tam ktoś jeszcze ??? Czy zdarzają sie jakieś większe???  No i czy to jeziorko jest zarybiane karpikiem😄 z góry dziękuje za każde informacje. Ps. A co słychać nad jeziorkiem pięknym w lesie???:)Pozdrawiam! [2015-12-12 20:04]