Co słychać nad wodą?

/ 12 odpowiedzi

Ja dzisiaj spotkałem dziwne ryby, a może żaby, bo ryby i żaby maja płetwy.   

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

troc


Póki mróz porządnie nie chwyci- ciężko będzie.... (2013/01/07 18:18)

Imatyta


Blisko brzegu trzebabyło je zawinąć podbierakiem i na patelnie :p (2013/01/08 17:37)

Kowal73


Coraz to mniej ptactwa,liści na drzewach,szaro ,stan wody wyższy....czyżby już zbliża się zima?:) (2013/11/17 13:52)

Bernard51


Zbyszku to jeszcze nie zima, mam nadzieję,w tamtym roku 7 XII byłem ostatni raz nad wodą
mam nadzieję że i w tym roku może też będzie można w grudniu też jeszcze połowić.
Wczoraj u mnie było słoneczko,bez wiatru do 14,00 nad wodą przyjemnie w taki dzień posiedzieć, jak jest odpowiednie towarzystwo i chmiel..? (2013/11/18 05:52)

Kowal73


Powitać,,no to już śniegiem sypnęło,i to ładnie ,,,woda w rzece jakaś przejrzysta,,ale ryb w dalszym ciągu tam nie widać:))
Bernardzie ojjj,czuje że tym razem w grudniu to dobrze sypnie:)),miętusia się prędzej chwytnie:) (2013/11/26 17:59)

Bernard51


Bernardzie ojjj,czuje że tym razem w grudniu to dobrze sypnie:)),miętusia się prędzej chwytnie:)

U mnie ta wdzięczna rybka nie występuje(woda za bystra w rzeczkach) a co do sniegu to u mnie nie ma jeszcze grama. Śnieg nie problem, Zbyszku, gorzej z mrozem jak wodę zamieni w lód.
Ale na lud też są sposoby jak nie jest za gruby. (2013/11/28 05:42)

Bernard51


Jutro jadę na zaporówkę skoro świt(4,30) trzeba jeszcze sprawdzić co u drapieżców słychać,
U mnie nadal pogoda jeszcze jesienna (+5-6 st.)i śniegu zero, tak że warunki Zbyszku jeszcze do wędkowania nie są tragiczne. (2013/11/30 05:45)

Kowal73


W zatokach jeszcze lód, dosyć gruby, około 7 cm. , rzeka z lodu już odpuściła i wezbrała :), he he , bazie już się pojawiły, czyżby wiosna? :) :) :) (2014/02/14 22:45)

Bernard51


Rzeka u mnie już bez lodu ale po dwóch dniach opadów trochę przybrudzona , byłem z rana ale wiatr dmucha i nie za ciepło +5 st.  Jutro wybieram się na stawy we wtorek jeszcze był lód na 2/3 stawu ale przy tym wietrze może już zszedł w większości i będzie możliwość kija zamoczyć.
Tak że Zbyszku sezon można będzie zacząć ! (2014/02/15 17:58)

Kowal73


Witam:)  -sezon uznaje za otwarty, woda ani do góry, ani na dół nie schodzi :)
Przykorciło pojechać i zerknąć nad wodę, oczywiście że bez kija się nie chodziło - "wędki" :) wędkarze na cud przynętę łowią gdzie nie gdzie jaźwice, ja standardowo na robaka jazgarza:)Jeżeli taki płytki stan wody się nie zmieni, to rybka nie podejdzie w górę rzeki. (2014/03/07 11:59)

marciin 2424


Witam Zbyszku Ja też mam Bardzo niski stan wody na Sanie i to się już ciągnie drugi rok. Jak tak dalej będzie to kiepski sezon się zapowiada. (2014/03/07 12:36)

Bernard51


U mnie już chłopcy siedzą nad rzeką i coś tam łapią ja na bajorku też już karpiki ciągnę, przednia zabawa, bo na rzece okonika szkoda kaleczyć przed tarłem a inne mnie nie rajcują, klenia już połapali nawet ładnego a jakie wybarwione ma płetwy i jaśniutki cały, woda czysta. (2014/03/07 16:32)