Co się stało z wędkuje.pl ? Dlaczego mam wrażenie,

/ 95 odpowiedzi / 3 zdjęć
Wibowit


Panowie-nie wpierniczajcie tych swoich wzajemnych żalów i przysrywań na forum.
Głupie ,niegrzeczne wobec innych-nie jest to ciekawe.
  (2017/09/05 11:14)

Jakub Woś


Macię rację panowie roman76, tommy4 i Wibowit. Niepotrzebnie dałem się wciagnąć w pyskówkę. Przepraszam. (2017/09/05 12:54)

kedzio


Oj tak, oj tak... ja też! Tak Więc Jakubku nie komentuj już więcej czegoś, o czym tylko ty myślisz, że dotyczy tylko ciebie. Ale spróbuj tylko raz mnie czepnąć, będzie wojna na całego!
A ogólnie przepraszam - bo was guzik obchodzą te jego reakcje alergiczne. Ja do niego nie piszę i dla mnie jest powietrzem. :)

  (2017/09/05 13:02)

Artur z Ketrzyna


tak czytam i czytam i myślę że każdy z was ma po części rację ,wędkuję pl zrobiło się nudne i to nawet bardzo,nażekacie na Kedzia a to dzięki niemu tu było życie :)a teraz większość ma piórko w d..... he he

Też się zgadzam że kiedyś było tu życie.
A to dzięki konkursom, które obecnie się przeniosły na FB i tam powstało wiele grup o tematyce wędkarskiej.
A to choćby banerowi który pokazywał nowe watki z różnych tematyk. Tak więc było co poczytać, a teraz trzeba szukać, i nawet nie zobaczysz, bo świeży nie jest na pierwszym miejscu wyszukiwarki :-D
Dziś widzisz na pierwszej stronie tylko to co zaproponuje redakcja. Często odświeża wątki z przed roku, a nawet lat.
Czyli... (2017/09/30 10:55)

Przemas83


Czyli relacjonujmy swoje wyprawy nad wodę, dawajmy zdjęcia, nawet jezeli ryby nie są okazałe. Stare wątki napisane przez pasjonatów są jak najbardziej potrzebne, nakrecają, dają do myślenia.....Internet rozleniwia, łatwy dostęp do informacji gdzie na co i kiedy.... I co z tego że podajesz na wirtualnej tacy, jak młody sam musi łyknąć , jak to się robi ;]..... (2017/09/30 16:26)

Jakub Woś


Może ini nie podzielą mojego zdania ale mam nadzieję że tak. Na stronie głównej tyleż samo miejsca zajmuje sekcja" jak było dziś na rybach" co sekcja" wędkarskie demoty"  Moim zdaniem to nieporozumienie. Chętniej zobaczę wyniki połowów niż demotywatory, które po pierwsze dawno większość widziała na fejsie czy w innej części internetów, po drugie wiszą tam miesiąc albo i dwa zanim ktoś raczy je zmienić a po trzecie zazwyczaj są słabe. (2017/12/22 09:48)

ogtw


Czyżby po przegranych wyborach wędkarzom nie chce się pisać? (2018/10/28 09:21)

kaban


Ja tam piszę tylko na stronie Dragona :) (2018/10/28 15:43)

ryukon1975


tak czytam i czytam i myślę że każdy z was ma po części rację ,wędkuję pl zrobiło się nudne i to nawet bardzo,nażekacie na Kedzia a to dzięki niemu tu było życie :)a teraz większość ma piórko w d..... he he

Też się zgadzam że kiedyś było tu życie.
A to dzięki konkursom, które obecnie się przeniosły na FB i tam powstało wiele grup o tematyce wędkarskiej.
A to choćby banerowi który pokazywał nowe watki z różnych tematyk. Tak więc było co poczytać, a teraz trzeba szukać, i nawet nie zobaczysz, bo świeży nie jest na pierwszym miejscu wyszukiwarki :-D
Dziś widzisz na pierwszej stronie tylko to co zaproponuje redakcja. Często odświeża wątki z przed roku, a nawet lat.
Czyli...
Jeśli ktoś tu będzie tylko dla konkursów to nic po tym. Kiedyś było tu więcej życia dlatego że pobudzała je swoją obecnością silna grupa prawdziwych wędkarzy. Nie było ich na setki ale wystarczyło. Znosili cierpliwie głupie docinki ze strony innych i robili swoje. Pisali, wrzucali zdjęcia z wypadów nad wodę, odpowiadali na pytania, rozmawiali między sobą. Szkoda że ich wartość zauważono dopiero jak odeszli a cała reszta zaległa jak pszenica w żniwa.
  (2018/11/12 14:07)

oldboy


Czyżby po przegranych wyborach wędkarzom nie chce się pisać?
To kto w końcu przegrał te wybory? :) (2018/11/12 22:40)

ogtw


Czyżby po przegranych wyborach wędkarzom nie chce się pisać?
To kto w końcu przegrał te wybory? :)
Wszyscy przywódcy partyjni twierdzą, że to oni wygrali wybory, czyli pozostali przegrali, czyli wszyscy.
(2018/11/13 07:24)

Majster 81


Czyżby po przegranych wyborach wędkarzom nie chce się pisać?
To kto w końcu przegrał te wybory? :)
Wszyscy przywódcy partyjni twierdzą, że to oni wygrali wybory, czyli pozostali przegrali, czyli wszyscy.
 
A moze sa na innych forach, a moze nie interesuje Ich juz wedkarstwo.
Kto wie...
  (2018/11/20 14:48)

ryukon1975


Wyborów jest wiele. Każdy ma prawo wybrać sam w taki sposób by nie czuć się przegranym. Wystarczy wybrać kierunek i konsekwentnie dążyć do celu. (2018/12/11 08:51)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.