Co się stało?

/ 2 odpowiedzi
W dniu 3-X-2015r. odbyły się zawody "Spinningowo-żywcowe" organizowane przez zarząd koła 168 Chrobry. Do tej pory o przebiegu zawodów członkowie koła byli informowani na bieżąco.Mija tydzień i nie mamy żadnej relacji. Co się stało? Czekamy nadal z niecierpliwością.Pozdrawiam.
Ukleja142


Zamiast pisać na forum ogólnym i podnosić larum pod niebiosa nie lepiej wysłać maila (zadzwonić) do osoby (osób) prowadzącej stronę koła i umieszczającej wyniki ??W zakładce "Kontakt" są dane dwóch osób (administratorów strony koła).

Czyżby udało się zająć wysokie miejsce w zawodach i stąd ten alarm o braku wyników?? Administrator strony Koła też człowiek !! A praca ta to tylko społeczna "fucha" bez profitów!!

Od takich njusów i zapytań jest forum koła !! Na Waszej stronie koła na niebieskim pasku drugi przycisk od lewej.... Ech.... (2015/10/13 13:04)

zbych51


Nic się nie stało. Po prostu zbieram relacje i zdjęcia z tych zawodów , na których z różnych względów mnie nie było. Ma rację        kol. Ukleja 142, że są prostsze sposoby zdobywania informacji, zamiast podnosić alarm na forum. 
Czekajcie a się doczekacie )) (2015/10/13 18:45)