Zaloguj się do konta

Co się stało z portalem ?

utworzono: 2014/09/13 00:33
grisza-78

Mam na myśli artykuł redakcji pt.

Zgarnij dużą kasę w Typerze Premier League!


Dokąd idziemy????????????

[2014-09-13 00:33]

nizgor

Nad czym ubolewasz? Ktoś zapłacił za reklamę no to się pojawiła. Głupi ten co by odmówił.  [2014-09-13 10:08]

grisza-78

Nie ubolewam. Dziwię się tylko.
[2014-09-13 17:33]

kaban

Też się dziwię bo jestem w stanie zrozumieć każdą reklamę związaną z wędkarstwem na takowym portalu a "to" z tym nijak nic wspólnego nie ma.  [2014-09-13 19:28]

SuperGrover

Zdublowaliśmy tematy:
http://forum.wedkuje.pl/f,akcja-zgarnij-duza-kase-w-typerze-pmier-league,782893,0.html#782911
Również jestem przeciwnikiem tego typu reklam na stronie związanej z wędkarstwem. Tym bardziej, że to jest nielegalne. Buk nie płaci ot tak stronie za reklamę. Może dużej tak, ale wędkuje.pl to na skalę internetu duża strona nie jest. U buka otwiera się program partnerski i tak też pewnie zrobił ten portal. W reklamie jest odnośnik do nich i strona zarabia na tych właśnie klikach w odnośnik. Z tych ludzi co z tego linku tam wejdą i się zarejestrują partner ma procent od .... przegranej kasy. Znam temat takich programów bardzo dobrze, bo sam kiedyś stronę o tematyce bukmacherskiej prowadziłem.  [2014-09-13 19:40]

KkLuki

Też się dziwię bo jestem w stanie zrozumieć każdą reklamę związaną z wędkarstwem na takowym portalu a "to" z tym nijak nic wspólnego nie ma. 


dokładnie..


[2014-09-13 21:01]

89krzysztof

Poczekajcie, jak niedługo będzie można obstawić wyniki podlodowych mistrzostw świata :)

[2014-09-13 21:31]

Nic już mnie tu nie zdziwi:) [2014-09-13 21:37]

grisza-78

Czyli jak widzę, nie tylko ja, ale i wy koledzy jesteście trochę zdziwieni. Wayne Rooney na stronie głównej ? ;)

[2014-09-13 23:56]

zbynio5o

hahahaha !!!! Nic sie nie stało. To jest proste, chcecie prezenty (vipy i inne) ?  Z czegoś trzeba te pieniądze uzyskać.  Siaraaaaaa !!! [2014-09-16 23:06]

W czym Wy widzicie problem? Przecież portal MUSI ZARABIAĆ. Dużo... A czy ktoś się do tego dołoży, jego indywidualna sprawa. Choć z drugiej strony wrzucanie reklamy typera sportowego na główną stronę portalu wędkarskiego jest nietrafionym pomysłem bo to dwa różne światy.

Ja mam sposób na takie reklamy: olewam je, nie czytam, nie otwieram. Jak to się mówi: szkuda prondu;-)
[2014-09-17 00:19]

zbynio 33

Niech sobie zarabia portal jak chce. Tylko, żeby cenzury nie było :). [2014-09-17 07:47]

Sebastian Kowalczyk

Dobrze to Tomas81 ujął. Utrzymanie takiego ogromnego serwisu jak wedkuje jest kosztowne a nagrody do konkursów z nieba nie spadają. Zespół ludzi którzy codziennie pracuje przy portalu też musi z czegoś żyć. Jestem zdziwiony, że dla kogoś to dziwne. :) [2014-09-17 08:59]

Dobrze to Tomas81 ujął. Utrzymanie takiego ogromnego serwisu jak wedkuje jest kosztowne a nagrody do konkursów z nieba nie spadają. Zespół ludzi którzy codziennie pracuje przy portalu też musi z czegoś żyć. Jestem zdziwiony, że dla kogoś to dziwne. :)




SebastianieNagrody za vipy i pewnie za konkursy to "dają" sponsorzy czyli firmy wędkarskie a nie właściciele portalu
Ps mi tam "wisi" co reklamują a raczej nie tyle wisi co od dawna wiedziałem że to (portal,forum) jest tylko sposobem na kase .pod "płaszczykiem" portalu dla hobbystów Jest prowadzony portal reklamowy.Wy sie staracie, prowadzicie blogi, dzielimy się na portalu wiedzą (co prawda bloga nie prowadzę ale też się dzielę wiedzą na tyle na ile umiem) a zarabia na tym firma.
Tak samo jak te reklamy "juli" i inne nie związane z wędkarstwem Jak i "vipy" są najmniej potrzebne nam wędkarzom. [2014-09-17 09:57]

KoFler

Tak w skrócie ode mnie...
Wiecie co to barter? Podejrzewam, że reklamy rozliczane są za "prezenty" na konkursy. To ile ich dostają, a ile konkursów jest to inna sprawa.
Od dłuższego czasu jest kryzys i barter bywa ulubioną metodą płatności. Reklamę trzeba mieć, a niekoniecznie za nią płacić.
Szczerze? Jestem tu od niedawna. Swego czasu prowadziłem duży magazyn - portal o tematyce piłki nożnej. Być może nie było zbyt dużej ilości artykułów sponsorowanych spoza branży, ale banery reklamowe owszem.

Serwer - hosting, utrzymanie domeny, itd to często duże koszta, ale i nie wszystkie. Wynagrodzenie dla pracowników, którzy często poświęcają swój czas - moderując, zamieszczając ogłoszenia, prowadząc konkursy itp to dosyć dużo wolnego czasu...
To nie taka prosta sprawa... Rozumiem, że duża część z Was zostawia na tym portalu dużo swojej wiedzy i czasu prowadząc blogi - na moim portalu było to rozliczane, być może za jakiś czas zauważą tych najlepszYch i Vipy będą za darmo dla zasłużonych? Może już tak jest?

[2014-09-17 10:30]

zbynio 33

Tak w skrócie ode mnie...
Wiecie co to barter? Podejrzewam, że reklamy rozliczane są za "prezenty" na konkursy. To ile ich dostają, a ile konkursów jest to inna sprawa.
Od dłuższego czasu jest kryzys i barter bywa ulubioną metodą płatności. Reklamę trzeba mieć, a niekoniecznie za nią płacić.
Szczerze? Jestem tu od niedawna. Swego czasu prowadziłem duży magazyn - portal o tematyce piłki nożnej. Być może nie było zbyt dużej ilości artykułów sponsorowanych spoza branży, ale banery reklamowe owszem.

Serwer - hosting, utrzymanie domeny, itd to często duże koszta, ale i nie wszystkie. Wynagrodzenie dla pracowników, którzy często poświęcają swój czas - moderując, zamieszczając ogłoszenia, prowadząc konkursy itp to dosyć dużo wolnego czasu...
To nie taka prosta sprawa... Rozumiem, że duża część z Was zostawia na tym portalu dużo swojej wiedzy i czasu prowadząc blogi - na moim portalu było to rozliczane, być może za jakiś czas zauważą tych najlepszYch i Vipy będą za darmo dla zasłużonych? Może już tak jest?


Czas swój wolny poświęcają nie tylko na moderowanie, ale również na cenzurę i prześladowanie ludzi.
A te konto VIP jest zupełnie bez sensu :). Co mi z tego, że mogę se usunąć komentarze na blogu, którego nie prowadzę, albo widzę kto zaglądał na moje konto. Bezsens! Te dwie dychy, to ja już zapłacę. Nie ma co z ludzi robić dziadów, tylko za posiadanie konta VIP niech idą jakieś realne korzyści. :)
[2014-09-17 11:06]

Kol Kofler nie porównuj prowadzenia portalu czy tam strony przez prywatną osobę do działalności firmy ktra prowadzi 6 portali ,sklep w internecie.Nie wnikam ile na tym zarabiają bo mnie to nie wiele interesuje ale reklamy (jak i ogłoszenia komercyjne) mają swój cennik więc nie wiem o jakich banerach za nagrody piszesz.....Niedawno koleżanka z portalu pisała że firma w której pracuje WYKUPIŁA reklamę (którą zresztą chyba nie wiele osób widziałło)Piszesz o "moderowaniu",ale Moderatorzy a  z tego co wiem to wykonują sumiennie swoją robote tylko kol.Spines i kol.Bluhornet  działają za "friko" może od czasu do czasu dostaną jakąś drobną "nagrodę".Natomiast Redakcia jak i "pracownicy" nie poświęcają czasu "wolnego" bo dla redakcji to jest PRACA ,DZIAŁALNOŚĆ KOMERCYJNA.Ty chodzisz  do  ROBOTY a po robocie Prowadzisz/prtowadziłeś sronę/portal o piłce .Natomiast  dla redakcji te portale to "ROBOTA" 
[2014-09-17 11:57]

Diablo

Tyle mnie ten tekst (reklama) typera kosztowały.... Myślałem że odpaliłem przez pomyłkę wp.pl a nie wedkuje. Musiałem włączać ponownie. To całe 3 kliknięcia więcej.

Co do VIP macie racje... lekko naciągane te jego "zalety"
[2014-09-17 19:55]

kucus22

Dobrze to Tomas81 ujął. Utrzymanie takiego ogromnego serwisu jak wedkuje jest kosztowne a nagrody do konkursów z nieba nie spadają. Zespół ludzi którzy codziennie pracuje przy portalu też musi z czegoś żyć. Jestem zdziwiony, że dla kogoś to dziwne. :)


Sebastianie mam zupelnie odwrotnie, wystarczajaco dlugo tu zagladam chyba, bo mnie takie rzeczy juz wcale nie dziwia;) Niektorzy sie zachowuja jakby z choinki spadli;)

[2014-09-17 20:56]

grzegorz not

Mam na myśli artykuł redakcji pt.

Zgarnij dużą kasę w Typerze Premier League!


Dokąd idziemy????????????


 

 

Też się wczoraj Grzegorzu zdziwiłem:-)

[2014-09-19 07:19]

Monster crab

Co się dzieje z tutejszym forum? Już powoli mam ciśnienie na te kpiny.
Gdy chcę wrzucić coś śmiesznego do działu "Pośmiejmy się razem 3" pokazuje mi się komunikat - Aby wziąć udział w dyskusji grupy, Przyłącz się! Wcześniej jednak mogłem się tam bez tego  poruszać. Wygląda na to, że grupa została zamknięta dla niewygodnych.
To samo w dziale Ciekawostki na forum >>Więzienie zamiast stołu wigilijnego, napisałem dwa postu, a gdy próbowałem napisać kolejnego, ponownie pokazał mi się powyższy komunikat, Przyłącz się!
A więc wychodzi na to, że jak ktoś jest niewygodny, to zamyka się przed nim "drzwi" i dalej się bawi w grupie wzajemnej adoracji... Na żadnym forum takiego kabaretu nie spotkałem, tylko tutaj,  inne forach dyskusyjne są raczej dostępne dla wszystkich userów, bez względu na to, czy maja takie same poglądy, czy też inne.
Albo to jest jeszcze forum dyskusyjne dla wszystkich, albo jakieś, grupki (koła) wzajemnej adoracji?


[2014-12-21 21:11]

Monster crab

Powli przez te prywatne animozje  karpiarzy z wedkuje.pl wcale nie będzie mozna nigdzie się udzielać. Niestety, tak to jest jak karpiarze są moderatorami.
[2014-12-22 00:11]

zbynio 33

Powli przez te prywatne animozje  karpiarzy z wedkuje.pl wcale nie będzie mozna nigdzie się udzielać. Niestety, tak to jest jak karpiarze są moderatorami.

No to teraz trafiłeś :)))))))). Kolego też tak mi się pojawiło, że muszę dołączyć do grupy jeżeli chcę napisać w tamtym temacie. Powinieneś napisać w temacie problemy techniczne, bo zapewniam cię, że to nie niechęć tylko zwyczajnie jakiś błąd. W tym temacie, w którym miałeś zamiar napisać o karpiu (jaki to szkodnik i że to obcy gatunek, a w Polsce jest hodowany po to zeby go jeść) też musiałem poprosić o przyłączenie do grupy, a tam nie ma grupy wiec myślę, że to zwyczajnie błąd. No ale zawsze łatwiej jest zwalić na kogoś. Poprosiłem o przyjęcie do grupy i mogę pisać więc w czym problem?
[2014-12-22 10:57]

Monster crab

A ja poprosiłem w dwóch i nie mogę nadal pisać, a wcześniej mogłem. Chyba zwyczajnie mam pecha. :P
Szkoda dyskutować. Wesołych świąt!

[2014-12-22 14:50]

zbynio 33

A ja poprosiłem w dwóch i nie mogę nadal pisać, a wcześniej mogłem. Chyba zwyczajnie mam pecha. :P
Szkoda dyskutować. Wesołych świąt!



Wesołych świąt :) [2014-12-22 15:53]