Co się stało z wedkuje.pl ?

/ 17 odpowiedzi
Te reklamy są tak irytujące że chyba się wymiksuje z tej społeczności,aż szkoda. A wszystko przez chore reklamy!

biker1


albo na dobre łowisko zamiast przed kompem :) poleca zobaczyć
https://www.youtube.com/watch?v=_P8WL1w8GKs (2014/07/27 18:12)

u?ytkownik26223


Konto premium i reklam brak.



Redakcji o to chodzi Nie chcesz reklam? płać.Nie chcesz płacić -oglądaj reklamy.Tak czy siak zarabiają.A te nagrody co to niby vipom dają to też ani grosza nie kosztują redakcji bo to sponsorzy je dają,redakcja tylko je "rozdziela" (2014/07/27 18:38)

michal-nowak


No zapomniałeś napisać że utrzymanie servera,domeny etc. też kosztuje a i nikt za darmo nic w nie robi więc z czegoś muszą mieć pieniądze czyli z kont vip... (2014/07/27 19:12)

u?ytkownik26223


No zapomniałeś napisać że utrzymanie servera,domeny etc. też kosztuje a i nikt za darmo nic w nie robi więc z czegoś muszą mieć pieniądze czyli z kont vip...

Michale Redakcja ma takich portali  6  a na każdym reklamy ,przy każdym sklepy.....Ja wiem że wszystko kosztuje....prowadzenie portalu,domena itd.


Tylko chodzi o to że kiedyś VIPÓW nie było i też "jakoś" zarabiali......reklam też mniej było ...no i były mniej nachalne.....A teraz ?jak "walną" reklamę to na pół ekranu.... TYLKO KASA SIE LICZYA jak ktoś ma jakiś problem/pisze do redakcji to mu nawet nie raczą "po ludzku"odpisać.......
Jak ktoś myślał że forum jest dla nas to jest w błędzie.forum jak i portal Jest do zarabiania kasy a my/wy jesteśmy od płacenia , a nawet jak nic nie płacisz to oglądasz reklamy..... (2014/07/27 19:41)

u?ytkownik26223


Jak tak dalej pójdzie to każą nam od wejścia na forum płacić (2014/07/27 19:49)

michal-nowak


Cóż Jarku poradzimy cierpliwość musimy mieć :) tak jak nad wodą (2014/07/27 19:53)

kiryla


Pewnie ta grupa ludzi co obsługuje te portale też musi mieć coś do garnka włożyć bo nie wygląda to na amatorską robotę po godzinach.  (2014/07/27 20:05)

RadoslawM


Ja tam prostym  sposobem pozbyłem się tych gównianych reklam. Konta Premium nie mam i nie zamierzam mieć.

(2014/07/27 20:07)

Draq


Tak ciężko zainstalować Adblocka? Informatyka trudny fach :D (2014/07/27 20:35)

bluehornet


https://chrome.google.com/webstore/detail/adblock/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom?hl=pl

https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/adblock-plus/

i po problemie... (2014/07/27 20:38)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Zielan


Niektórzy urwali się z choinki. A co wy myślicie? Portal powstał po to aby zarabiać. Jeśli ktoś myśli inaczej to się grubo myli.  (2014/07/27 20:49)

grzegorz not


A tak się ostatnio zastanawiałem gdzie stali bywalcy forum...być może reklamy ich popędziły... (2014/07/27 23:35)

89krzysztof


A kogo masz na myśli mówiąc stali bywalcy? Ja dużej różnicy nie widzę w ilości osób np wypowiadających się na forum.
Podejrzewam również, że niektórzy z nieobecnych, o których wspominałeś jako 'stali bywalcy' mają gdzieś forum i wolą siedzieć nad wodą. Stąd ich mniejsza aktywność.

Jeśli ktoś ma zamiar "wymiksować" się ze społeczności tego portalu ze względu na reklamy, to powinien zaprzestać korzystania z internetu, bo na każdym kroku są reklamy. :)

Dobranoc. (2014/07/27 23:47)

u?ytkownik108412


ja mam metodę i polecam ją innym. Nie kupować tego, co jest reklamowane:) Ja traktuje te reklamy jak latające muchy nad obiadem lub dym z papierosa, czyli szybko się pozbyć (2014/07/27 23:51)

Lujski


ad block i po problemie (2014/07/28 05:30)

Bernard51


Co się stało z wędkuje pl.
czytając sądziłem że chodzi o poruszane tematy obecnie ( bardz płytkie lub służące do wykazania się swoją nie omylną racja), wiadomo lepiej spędzić czas nad wodą jak przed kompem, pogoda sprzyja, natomiast jeżeli chodzi o reklamy, gdzie ich nie ma, TV wszelkiej maści nam serwuje do obrzydzenia, więc nie wiem skąd to oburzenie kiedy na wędkuje też są reklamy, za TV płacimy za portal nie uiszczamy centa a jednak korzystamy też, bo tak chcemy, do wszystkiego się trzeba w miarę przystosować i zrozumieć druga stronę, może bez nas ten portal by nie istniał ale bez tego portalu też byli byśmy ubożsi o możliwości wypowiadania sie jak i wymiany swoich doświadczeń co na pewno każdy z nas to docenia będąc użytkownikiem. (2014/07/28 11:30)