Co się stało z wędkuje.pl ? Dlaczego mam wrażenie,

/ 95 odpowiedzi / 3 zdjęć
ferb


Bo to jest jakaś zaraza . Polacy znają się na wszystkim i my tu to udowadniamy . to raz , dwa jak powiedział Piłsudski/ ten prawdziwy/ Racja jest jak dupa każdy ma swoją . i to że my się kłusimy o wszystko i nie umiemy rozmawiać to nasza wada narodowa. A może olać to odpuścić waśnie sorty, resorty Jarki i inne skwarki Jak o rybach to o rybach . Masz coś do powiedzenia mądrego napisz. Nie masz pojęcia zapytaj nie rżnij mądrali że wszystko wiesz. W dobie internetu każdy może pisać co chce i jak chce , zeszmacić i opluć każdego szkoda tylko że 90 % nas to katolicy z wielkim sercem i miłosierdziem do bliźniego tylko że ci najwięksi mają to najgłębiej w d....e. Jeszcze raz Piłsudski Polacy ? Naród dobry tylko ludzie ku...wy. (2017/06/01 15:40)

Iras1975


Dyskusja jak na starym, dobrym "wedkuje" :)

Historia kołem się toczy.

  (2017/07/11 00:06)

rysiek38


Kedzio a tak na marginesie ciekawe kto pamięta Twoje pierwsze "wcielenie" :-) trza przyznać - wtedy bywały niezłe jazdy (2017/07/11 10:33)

adler


Kedzio a tak na marginesie ciekawe kto pamięta Twoje pierwsze "wcielenie" :-) trza przyznać - wtedy bywały niezłe jazdy (2017/07/11 10:33)
****************************************************************************************************************** OJ były to niezłe czasy i jazdy, co niektórzy to nawet po sądach się włóczyli. Pozdrawiam Was koledzy. Rysiu wybacz nie odpisuję lecz tłukę się po klinikach. Teraz znów w niedzielę wyjeżdżam na tydzień w górki. Kedzio trzeba by było powtórzyć wyprawę gdzieś na grzybki, rybki? Zdało by się co? (2017/07/22 12:02)

adler


(2017/07/22 12:02)

kedzio


Może kiedyś. Pozdro.
  (2017/08/07 21:45)

grisza-78


Wedkuje było dobre za czasów Amitafa, Adlera, czy Camelota, dopóki nie zaczął opowiadać bajek o "Apetyzerze". (2017/08/15 22:23)

Piotr 100574


Kedzio a tak na marginesie ciekawe kto pamięta Twoje pierwsze "wcielenie" :-) trza przyznać - wtedy bywały niezłe jazdy



ja pamiętam

  (2017/09/03 13:43)

roman76


Panowie kedzio i Jakub Woś,już raz prosiłem aby prywatne sprawy załatwiać gdzie indziej ,albo piszecie w temacie wątku albo wcale (2017/09/04 20:16)

kedzio


Roman, ja nie mam do tego człeka żadnych spraw. Nie trawię cwaniaków co to udają wielkich filozofów, bo środowisko pracy wymusza na nich zachowywanie formy w stylu "  ą,ę, bułkę, przez bibułkę". Widać pan Woś bierze te słowa zawsze tylko do siebie, choć dawno przestałem go wskazywać palcem przy okazji podobnych zwrotów. To jest jego sprawa, jak on prywatnie podchodzi do cudzych wypowiedzi. Dlatego nie rozumiem, o co kaman. 
  (2017/09/05 08:35)

tommy4


Kaman o to Panie kedziu,że piszecie szanowni panowie nie w temacie-rozwalaci kolejny wątek dyskutując ze soba o swoich wzajemnych żalach-kto kogo bardziej w ciula zrobił.
I kto mial wiecej kont -i takie wasze wymądrzania.
Piszcie sobie prywatnie jakmacie taka potrzebę.
Jak to się ma do kultury obu Panów ?

  (2017/09/05 10:45)