Co się stało z wędkuje.pl ? Dlaczego mam wrażenie,

/ 56 odpowiedzi
kedzio

Kubuś - jest taka zasada:

- Jak ci jeden człek mówi żeś kiep, możesz to olać.
Jak ci drugi koleś powie, żes kiep, też możesz to w zasadzie olać.
Nawet jak trzeci ktoś powie ci żeś kiep, to jeszcze jakoś można nad tym przejść do porządku dziennego, choć lód staje się cieniutki jak papier.
Jednak kiedy czwarta osoba powie ci, żeś kiep.... masz problem!

Pozdrawiam, życzę spokojnej nocy. Czas łypnąć na Szkiełko Kontaktowe na TVN 24  ( ty pewnie tylko " Tubę Jarosława" sledzisz)... i nyny. Pa Kubusiu. Wzorze niedościgły.  :))

(2017/05/09 21:47)

kedzio

PS:

Możesz być beznadziejny...
Możesz być głupi...
Ale nie możesz być beznadziejnie głupi.

Świetny tekst - co nie?

(2017/05/09 21:49)

Jakub Woś

PS:

Możesz być beznadziejny...
Możesz być głupi...
Ale nie możesz być beznadziejnie głupi.

Świetny tekst - co nie?

Zabawne że ty to napisałeś :)
  (2017/05/09 21:58)

pawelz

Jak za dawnych czasow. Choc kiedys spieralismy sie o tematy wedkarskie (NK, okresy ochronne, smiecenie nad woda,SSR itp). Teraz to juz jakies osobiste wycieczki nie majace nic wspolnego z wedkarstwem.
A szkoda bo na tematy PZW i sprawy zwiazane z wedkarstwem lubie sie poprzekomarzac :) (2017/05/10 08:34)

kedzio

Pawelz - kiedyś mieliśmy swiadomośc z kim gadamy. Teraz w jednym wątku dyskutujesz z Wosiami w 10-ciu wcieleniach. Ja dostawałem bana za banem i zakładałem konto za kontem, ale tak na poważnie, to każdy dobrze wiedział że gada z Ghostem. A te cygany robiły nas w szystkich w wała latami! Mało tego, brali udział i to bardzo czynnie w nagonkach na samych siebie. Dziś usiłują się wybielać i zaprzeczać. Budowali swój autorytet i w końcu poszło w moderkę - a gdy korona spadła z głowy, znów sie jeden  z drugim chce wybielać. Mój styl pozna każdy. Jak się nazwę Lidka Paciejewska, to na drugi dzień wszyscy będą wiedzieć, że to Ghost wrócił. A oni się kamuflowali mając po kilka kont, całymi latami! Kuźwa! Wzorce patroszone!
  (2017/05/10 19:54)

Wedkuje.pl poleca

Aplikacja