Co się stało z wędkuje.pl ? Dlaczego mam wrażenie,

/ 95 odpowiedzi / 3 zdjęć
Majster 81

Miałem taką sytuację, po około 3 tygodniach nęcenia amurów weszły w nęcone. Do brzegu 2 szt dziennie były na kiju i na brzegu- nie maluchy. Zobaczyło moje dokonania 2 takich młodych i pytania : na co, jaki hak,  jak plecionka. Nic nie gadałem, drugiego dnia to samo, 3 też. Jak jechałem na rybki zabrałem banana, nad wodą nożem uciołem kawałek i rzuciłem w trawę obok. Zaznaczę, że przez te wszystkie dni obserwowali wszystko. Pojawili sie jeden zagaduje drugi prowadzi obserwację i znalazł banana, odchodząc mówili mamy go. Następnego dnia siedzieli a na haku co --BANAN
Szok normalnie szok.
Szok normalnie, młody człowiek szuka porady a otrzymuje złośliwości. Dokładnie tak jest na forum. Ludzie nic od siebie nie dają tylko brać chcą. A jak ktoś odwazy napisać sie coś od siebie to mu pałami po blogu przejadą. A potem dziw, że nikt nie pisze na portalu.

Nie, nie oni nie szukają porad. To są lenie, nic samemu, na gotowe. Takie czasy. A na tym portalu już dawno dobrego pisania nie było i nie będzie, taka niestety jest prawda.
Popatrz wpis o amurze, leżę na plecach i ryję ze śmiechu.

(2017/05/07 20:27)

Jakub Woś

Poproś kolesi z Redakcyi o sprawdzenie czy mam inne nicki - ciebie sprawdzili, więc mnie też mogą. :))

Ooo mnie sprawdzili, co Ty nie powiesz :) Może cie jeszcze poinformowali czy mam inne konta :) Nie żartuj :) Oczywiście, że mnie sprawdzili. Wszystkich moderatorów pewnie sprawdzali. Chyba nie powierzyli by komuś nieodpowiedzialnemu panelu moderatora. (2017/05/07 20:34)

Majster 81

A zapomianłem dopisać, czy to jest tak trudne by jeden z drugim zasiadł w miejscu na dłuższy czas, podnęcił i czekał. Efekty same przyjdą, prędzej czy później. Na tego banana też by dali radę ale to cza siedzieć, cza nęcić, a nie latać choćby ze spinem, to tu to tam. Tak reklamy co niektórym z mózgu robią wodę, poczytają, że efekty murowane a tu kapa- nic brań ni ma. To już nie te czasy co kiedyś, teraz by coś wytargać konkretnego cza siedzieć dziennie.Chyba z tym się Jakubie zgodzisz? (2017/05/07 20:36)

Jakub Woś

Szok normalnie, młody człowiek szuka porady a otrzymuje złośliwości. Dokładnie tak jest na forum. Ludzie nic od siebie nie dają tylko brać chcą. A jak ktoś odwazy napisać sie coś od siebie to mu pałami po blogu przejadą. A potem dziw, że nikt nie pisze na portalu.

Nie, nie oni nie szukają porad. To są lenie, nic samemu, na gotowe. Takie czasy. A na tym portalu już dawno dobrego pisania nie było i nie będzie, taka niestety jest prawda.

Widziałem ten wątek :) Polecam jednak ten https://forum.wedkuje.pl/f/jak-lowic-pstraga/880646
  (2017/05/07 20:37)

kedzio

Nu, niezły temacik.   :) Taki typowy...  :)
  (2017/05/07 20:38)

Jakub Woś

A zapomianłem dopisać, czy to jest tak trudne by jeden z drugim zasiadł w miejscu na dłuższy czas, podnęcił i czekał. Efekty same przyjdą, prędzej czy później. Na tego banana też by dali radę ale to cza siedzieć, cza nęcić, a nie latać choćby ze spinem, to tu to tam. Tak reklamy co niektórym z mózgu robią wodę, poczytają, że efekty murowane a tu kapa- nic brań ni ma. To już nie te czasy co kiedyś, teraz by coś wytargać konkretnego cza siedzieć dziennie.Chyba z tym się Jakubie zgodzisz?

W wiekszości się zgodzę. Jednak w sytuacji kiedy młody chłopak prosi o poradę udzieliłbym. Oczywiście pewnie nie wyśpiewałbym wszystkiego jak na spowiedzi. Ale kilka wskazówek można zawsze podrzucić. Nie dawać gotowca ale skierować na prawidłowe tory. Jak był myślący to załapie i bedzie wdzięczny a jak rzeczywiście gotowca szuka to dalej bedzie szukał a człowiek ma czyste sumienie że pomóc próbował. (2017/05/07 20:40)

Majster 81

Widziałem ten wątek :) Polecam jednak ten https://forum.wedkuje.pl/f/jak-lowic-pstraga/880646

Pozostawię bez komentarza bajzel i tyle, to już koniec tego forum i tyle jak takie czy inne wpisy się pojawiją.
  (2017/05/07 20:46)

pstrag222

Odpowiedz jest prosta jak 85% ludzi z poratlu woli siedzieć non stop przed monitorem to jak mają łowić ryby? :))) Za mało wędkują , za dużo piszą ot tyle w temacie,
  (2017/05/08 19:44)

Majster 81

Troszkę czasu już jestem na tym forum, widzałem już tu prawie wszystko, lecz z biegiem lat non stop człowieka coś dziwi.
Temat wątku dobry, wypowiedzi ciekawe, powodów takiej a nie innej sytuacji dużo, ciekawe co jeszcze się pojawi. (2017/05/08 21:49)