Zaloguj się do konta

Co sie dzieje w Kole Sochaczew Miasto

utworzono: 2010/05/19 03:51
lopez34

Witam
Właśnie przeczytałem w Expresie Sochaczewskim artykuł o kole Sochaczew - a mianowicie o tym co w nim się dzieje(zarząd).Jest tam wiele pytań na które podobno nikt z zarządu nie chce odpowiedzieć i dlatego ukazał się ten artykuł.Może jest ktoś kto zechciałby opisać całą tą sytuację.W tym roku po długiej przerwie znowu opłaciłem kartę i chciałbym wiedzieć co jest grane w tym kole?
[2010-05-19 03:51]

pawel3126

Cześć!!!

Bardzo dobrze to ujełeś że podobno jeżeli będziesz cierpliwy a Express będzie uczciwy i opublikuje odpowiedzi zarządu to wkrótce powinny pojawić się w gazecie pozdrawiam Paweł S.

[2010-05-20 14:22]

wojtunio64

Do naszego kola należę od 80-tego roku ,i działanie kola nigdy mnie nie zadowoliło.Przy takiej ilości naszych członków działania zarządu koła są bardzo mało widoczne.Nie mam na myśli organizacji zawodów nad zalewem ,bo tego jest ostatnio sporo organizowane ale mam na myśli gospodarkę naszymi zasobami .Patrząc na stan liczebności  naszych członków a ilość wód pod naszą opieką to stan gospodarki nad tymi wodami wygląda bardzo miernie.Nie mam na myśli wielkości zarybiana a zagospodarowania terenu.Przez te lata gdzie jesteśmy gospodarzami zalewu nic tam się nie dzieje .Jestem sporadycznym bywalcem nad tyn akwenem (wędkuje w okresie zimowym z lodu) ale tak piękne łowisko jest za mało dostosowane do potrzeb wędkarzy.Mam na myśli pomost dla niepełno sprawnych z podjazdem jak i stanowiska wędkarskie , kontakt a naturą nie znaczy UTYTŁANIA W GLINIE.
[2010-05-20 23:56]

robo21

Naljlepiej byłoby wybetonować brezgi zalewu i nie byłoby problemu [2010-05-21 08:52]

mariusz1236543

Dobrze byłoby ,abyśmy sobie przypomnieli jak zarośnięty był zalew przed laty , gdzie wędkowanie było wręcz niemożliwe/sam bez pomocy ręki ludzkiej się nieoczyścił z zielska/.Natomiast zamontowanie kładki,pomostu lub jakiejkolwiek choćby najmnieszej konstrukcji / a tym bardziej dla niepełnosprawnych / wymaga odpowiednich zezwoleń ,takich jak np.atest na na montowane konstrukcje za które ponosi się odpowiedzialność prawną jak i również wiele innych uwarunkowań prawno - technicznych , które w chwili obecnej są barjerą tródną do pokonania / ale nie niemożliwą /Dobrze byłoby by na corocznych zebraniach sprawozdawczych koła było trochę więcej jego członków którzy mieliby okazję poznać zarząd koła jak również dowiedzieć się wielu rzeczy jakie dzieją się w kole/ § 13 STATUT  PZW/ unikneli byśmy wówczas wielu niedomówień.W sumie jest lepiej jak przed laty , a przy odrobinie dobrej woli kolegów po kiju postarajmy  się wraz zarządem koła lepiej zarządzać NASZYM  MAJĄTKIEM  jakim jest min.zalew/aktualnie dzierżawiony przez koło /.

[2010-05-21 16:39]

mariusz1236543

Dobrze byłoby ,abyśmy sobie przypomnieli jak zarośnięty był zalew przed laty , gdzie wędkowanie było wręcz niemożliwe/sam bez pomocy ręki ludzkiej się nieoczyścił  z zielska/.Natomiast zamontowanie kładki,pomostu lub jakiejkolwiek choćby najmnieszej konstrukcji / a tym bardziej dla niepełnosprawnych / wymaga odpowiednich zezwoleń ,takich jak np.atest na na montowane konstrukcje za które ponosi się odpowiedzialność prawną jak i również wiele innych uwarunkowań prawno - technicznych , które w chwili obecnej są barjerą tródną do pokonania / ale nie niemożliwą /Dobrze byłoby by na corocznych zebraniach sprawozdawczych koła było trochę więcej jego członków którzy mieliby okazję poznać zarząd koła jak również dowiedzieć się wielu rzeczy jakie dzieją się w kole/ § 13 STATUT  PZW/ unikneli byśmy wówczas wielu niedomówień.W sumie jest lepiej jak przed laty , a przy odrobinie dobrej woli kolegów po kiju postarajmy  się wraz zarządem koła lepiej zarządzać NASZYM  MAJĄTKIEM  jakim jest min.zalew/aktualnie dzierżawiony przez koło /.



[2010-05-21 22:19]

kowal997

Witam
Właśnie przeczytałem w Expresie Sochaczewskim artykuł o kole Sochaczew - a mianowicie o tym co w nim się dzieje(zarząd).Jest tam wiele pytań na które podobno nikt z zarządu nie chce odpowiedzieć i dlatego ukazał się ten artykuł.Może jest ktoś kto zechciałby opisać całą tą sytuację.W tym roku po długiej przerwie znowu opłaciłem kartę i chciałbym wiedzieć co jest grane w tym kole?

Odpowiedzi mają się ukazać w najbliższym numerze , a jak na razie można je przeczytać tutaj :

http://www.sochaczew.wedkuje.pl/pliki/odpowiedz_1.pdf
http://www.sochaczew.wedkuje.pl/pliki/odpowiedz_2.pdf

[2010-05-26 10:28]