Zaloguj się do konta

Co się dzieje z wedkuje.pl?

utworzono: 2015/08/27 15:36
Sith

Widzę, że redakcja boi się kiedy wytyka się się jej błędy i najłatwiej dać bana i tyle....
Żałosne zachowanie

Żadna "władza" nie lubi krytyki. Zawsze łatwiej i lepiej zlikwidować "krytykantów" niż wziąć się do roboty i poprawić to co jest złe, ale tak dzieje się niemal na wszystkich forach, więc nie ma się czemu dziwić.
Moim skromnym zdaniem Forum jest przydatne, bo można się wielu rzeczy dowiedzieć, a nawet teoretycznie nauczyć.
Trolle zawsze byli są i będą, najlepsza metodą jest ignorowanie ich postów, a "czyszczenie" tematów ze "śmieci" pozostawmy osobom powołanym do tego.
[2015-10-08 09:53]

monsterfishing

Witam,
dla mnie nowe wedkuje jest do dupy!
cały design, interfejs itd... Forum i cala reszta... chciałbym aby wróciło stare wedkuje.. bo to nowe nie jest dobre, zresztą widze jakies parcie ostatnio i w sklepach internetowych na podobna funkcjonalnosc w sensie i wyglądu itd.. pewnie jeden oszołom to robi...
Pewnei wywalicie mego posta.. ale trudno:)
Pozdrawiam
Sebastian [2015-11-18 16:48]

zbynio 33

Siemanko Seba. Ja już się przyzwyczaiłem i uważam, że jest lepiej niż było. Sam u siebie na forum wprowadziłes zmiany i do tej pory nie wszystko działa... Wg mnie wedkuje.pl w tej chwili jest bardzo czytelne, a inni mogą się wzorować i uczyć.. . Cały czas są wprowadzane poprawki i jest coraz lepiej... Pozdrawiam Zbyszek :) [2015-11-18 17:13]

Sith

Zbyniu, popieram. [2015-11-19 08:16]

luxxxis

I ja.

[2015-11-19 08:28]

Robson86

Popieram!!! i te okienka podziel się twitter i fb az mnie krew zalewa, pisze komentarz wyskakuje "podziel się" przeglądam fotki "podziel się"  nawalone wszystkiego a co za dużo to nie zdrowo.. aż się nie chce nic pisać... jak bym chciał na fb to dać czy na twiterze to tam bym to zrobił a nie na terazniejszym feacebookotwiterowedkuje.pl... pisząc to wiem że zaraz znów bede musiał wyłączać jakies wyskakujące okienka "podziel się","lubie to" wróć do czytania itd i znów się wkur.. podział strony do dupy kiedyś było przejrzyście a teraz to naćpane wszystkiego po 10 razy to samo, zakładek, zakładeczek..i nie daj Boże zdjęcie obejrzeć jakiegoś okazu(klikasz zamknij wyskakuje nastepne i tak do usrania.. kasowanie adresu i od nowa..  rece opadają.. takie jest moje zdanie, inni mogą mieć inne ale moim zdaniem ten portal poszedł w złą strone. [2015-11-19 13:39]

zbynio 33

Chyba zawsze było tak, ze po oddaniu głosu wracało się do czytania. Dla mnie nic nowego i opcja udostępnij nie jest obowiązkowa... można kliknąć  "wróć do czytania" i się nie dzielić :))


[2015-11-19 14:04]

Robson86

ohhh jakiś Ty mądry i inteligentny..:) naprawdę nie zauważyłem tego.. hehe, chodzi o to że nie długo przy wpisaniu w przeglądarce adresu i załadowaniu strony będzie "podziel się" na dzień dobry.. wystarczyły by  małe ikonki pod wpisem i ktoś chce to klika.. a nie od razu na cały ekran wywala bo po tysiącu razy wywalenia na cały ekran nikt jeszcze nie wie że może dodać na fb itd.. ehh szkoda gadać  Pozdrawiam. [2015-11-19 17:45]

zbynio 33

ohhh jakiś Ty mądry i inteligentny.. naprawdę nie zauważyłem tego.. hehe, chodzi o to że nie długo przy wpisaniu w przeglądarce adresu i załadowaniu strony bedzię "podziel się" na dzien dobry.. Pozdrawiam.


Dzięki. Jesteś naprawdę miły :). Nie wiem o co Ci chodzi? Plączesz się... Co Ty wpisujesz w przeglądarkę i z kim się dzielisz?! Możesz mi to wyjaśnić dokładnie? Chciałbym o Tobie napisać to samo co Ty o mnie, ale jakoś nie mogę...:)))))
[2015-11-19 17:59]

luxxxis

Mnie tak po prawdzie to ten cały grajdołek typu fejs,nasza szkapa,i twiterstwo to delikatnie mówiąc na jajo mi idzie...:) Włazi toto bezczelnie każdą mozliwą luką,na chama,byle kliknąc,polubić i ch...j wie co tam jeszcze...
Nigdy nigdzie nie zakładałem konta a i tak połowę skrzynki na o2 mam zawsze zawalone badziewiem-czy znasz tonego halika,masz znajomych,twoi znajomi są aktywni.....szlag by ten cały fejsbukowy stos łajna trafił....
Tutejszy wyskakujący baner sprawi że niedługo z karata jakiegoś monitor załatwię:)
[2015-11-19 18:03]

barrakuda81

Mnie tak po prawdzie to ten cały grajdołek typu fejs,nasza szkapa,i twiterstwo to delikatnie mówiąc na jajo mi idzie...:) Włazi toto bezczelnie każdą mozliwą luką,na chama,byle kliknąc,polubić i ch...j wie co tam jeszcze...
Nigdy nigdzie nie zakładałem konta a i tak połowę skrzynki na o2 mam zawsze zawalone badziewiem-czy znasz tonego halika,masz znajomych,twoi znajomi są aktywni.....szlag by ten cały fejsbukowy stos łajna trafił....
Tutejszy wyskakujący baner sprawi że niedługo z karata jakiegoś monitor załatwię:)

Zablokować to draństwo... Ja od fb trzymam się z daleka. Jedynym celem takich portali jest ( truizm ) zarabianie kasy i ...zarabianie kasy poprzez zbieranie informacji o userach ( to chyba lepszy biznes:-) ). To świetny punkt wyjścia dla zwolenników teorii spiskowych... Jak stwierdził Stephen Hawking największym zagrożeniem dla ludzkości jest technologia którą rozwijamy nie panując nad skutkami tego procesu. Sami skopiemy sobie tyłki... Wszelkie "facebook" żerują na ludzkiej głupocie i próżności. Ludzie sami pchają się w łapska tej instytucji ale to wolny kraj ( teoretycznie ).

[2016-01-30 15:04]

kaban

Ja już dawno dowiedziałem się, że skoro nie mam konta na fb to "nie żyję" :) "Bycie" na wedkuje.pl to i tak już poniekąd wyzwanie :) [2016-01-30 17:09]

Piotr 100574

ja mam konto na fb i nie narzekam,można mieć wszędzie konta tylko trzeba uważać na to co się udostępnia
[2016-01-30 19:18]

zbynio 33

Piotr na swojej osi czasu możesz udostępniać co chcesz. Ile jest ludzi tyle jest gustów i teraz weź tu wszystkim dopasuj. W końcu nic byś nie mógł napisać i powiedzieć. Wstawisz dowcip na księży- niedobrze, na ciapaka-rasista, na PiS-szKODnik, na PO-mądry ;)))). Zawsze się znajdzie coś lub ktoś komu się coś nie podoba. Ja na to nie zawracam uwagi i tyle. Mam ileś tam znajomych i prawie każdy coś publikuje i teraz miałbym się przejmować tym kto co myśli? To jest prywatna sprawa każdego i tyle. Jeżeli ktoś chce podyskutować na argumenty to bardzo chętnie wymieniam poglądy.... A jak mi się coś lub ktoś nie podoba to jest taka funkcja przestań obserwować i tyle :). Mi akurat wszystko się podoba...
Barrakuda81 napisał, że trzyma się od fb z daleka i ma po części rację, ale fb ma też dużo plusów i to też jest kopalnia wiedzy poniekąd.... Wszelkiego rodzaju fora służą temu samememu... O kontaktach ze znajomymi, rodzina nawet nie wspomnę...  [2016-01-30 21:54]

Piotr 100574

mi zbynio chodziło bardziej o rzeczy prywatne żeby uważać co się publikuje,wiele osób żeruje na takich zdięciach lub wiadomościach,pierdoły zawsze można publikować he he he ,najlepszy tam jest mesanger bo się ma natychmiastowy kontakt za darmo ze znajomymi z całego świata ,Luxis zakładaj fb i będziemy pisać
[2016-01-31 10:10]

zbynio 33

Jo, Lux zakładaj! Będziem gadać hahhaha;). Piter ja mam tylko zaufanych i normalnych ludzi w znajomych. Z resztą zrobiłem selekcję i wyebałem na ryj... Nie przyjmuję zaproszeń od kogoś kogo nie znam (chyba że ładna jest, naprawdę ładna:)), choć jest sposób na to żeby wszystkiego nie widzieli, ale po co mi ktoś taki.... nie zależy mi na tym, żeby mieć ileś tam tysięcy znajomych nieznajomych ;)))). Piter pamiętasz jak wstawiłem zdjęcie z flagą? zaraz sie posypały zaproszenia od jakiś kiboli, albo z kaprem... :)))))))) Ty też zmień ten globusik, bo jakoś nie pasi mnie te multikulti ;))). Ciapaki zasypią Cię zaproszeniami ;))).
[2016-01-31 10:54]

Piotr 100574

muszę poszukać czegoś innego  [2016-01-31 11:07]

Artur z Ketrzyna

wedkuje.pl zaczyna spamować konta email !!!!
Z konta: ""Premium Mobile" noreply@wedkuje.pl
Wysyłają reklamy czego się da.
A nadawcą jest " admin@wedkuje.pl."

To jest chore.
Rozumiem tu wasze reklamki, bo jak to mówią "by były wolne media muszą być reklamy"
Oki, no dobra przymknę oko na reklamy na wedkuje.
Ale wysyłać mi je na emaila? To przesada!!! [2017-10-29 10:49]

Jakub Woś

§3.
1. Wirtualna wizytówka użytkownika portalu www.wedkuje.pl zakładana jest automatycznie po zapoznaniu się przez użytkownika z niniejszym regulaminem, jego akceptacją i wypełnieniem formularza rejestracyjnego.
2. Zaakceptowanie wypełnionego formularza rejestracyjnego przez użytkownika oznacza jego zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie zawartych w nim informacji przez Hoblo Sp. z o.o. w celach statystycznych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr 133, poz.883) [2017-10-29 17:37]

oldboy

Czy może ktoś podpowiezić, jak się usuwa niefortunny, niechciany wpis?
Oprócz okienek "edytuj", "odpowiedz" , "cytuj" i "zgłoś naruszenie" przydało by się jeszcze okienko "usuń".
Z braku tego "klawisza" często widać "puste" wpisy, których inni (podobnie jak czasami ja) zapewne nie potrafili usunąć. [2017-10-29 21:18]

Wibowit

Nie masz bloga to pewnie chodzi o posta.
Napisz do redakcji. [2017-10-30 16:21]

oldboy

Napisz do redakcji.
Mam nadzieję, że może jednak ktoś z Redakcji czytuje nasze wpisy(?) :D [2017-10-30 21:28]

Jakub Woś

Czy może ktoś podpowiezić, jak się usuwa niefortunny, niechciany wpis?
Oprócz okienek "edytuj", "odpowiedz" , "cytuj" i "zgłoś naruszenie" przydało by się jeszcze okienko "usuń".
Z braku tego "klawisza" często widać "puste" wpisy, których inni (podobnie jak czasami ja) zapewne nie potrafili usunąć.

Niestety nie ma takiej możliwości aby samemu usunąć posta. Tyko moderatorzy i redakcja mogą. [2017-10-31 09:59]

Jakub Woś

Napisz do redakcji.
Mam nadzieję, że może jednak ktoś z Redakcji czytuje nasze wpisy(?) :D

Czytują choć nie zawsze odpisują.  Ostatnio zauważyłem więlką i potrzebną zmianę jakiej dokonali. Zmieniła się ilość i kolor rybek nad awatarami :) [2017-10-31 10:01]

fishark

Czytują choć nie zawsze odpisują.  Ostatnio zauważyłem więlką i potrzebną zmianę jakiej dokonali. Zmieniła się ilość i kolor rybek nad awatarami :)
Hmm, do czego jest to potrzebne, chyba do podniecania sie ilością rybek.
  [2017-10-31 10:41]