Co się dzieje z wedkuje.pl?

/ 75 odpowiedzi
Tak się zastanawiam jak bardzo zmieniło się wedkuje.pl w ciągu ostatnich miesięcy... Jakby brak tu życia - czyżby to już agonia ? A może chodzi o coś innego? Szczerze mówiąc kiedyś było inaczej a teraz nie zawsze chce się zaglądać.
u?ytkownik195357



Portal traci bo co rusz są problemy techniczne. Problemy które rozwiązuje się na innych portalach w ciągu góra kilku dni, tu trwają całymi miesiącami. Jak obecnie. Poza tym strasznie upierdliwe reklamy nie pozwalające czasem w ogóle korzystać z różnych funkcji. Vide niedawne sytuacje z pocztą której nie można było otworzyć bo co rusz było przekierowanie na jakąś komerchę. Lub "sławna" Jula.

Sprawę pogarsza fakt całkowity brak reakcji redakcji na użytkowników-trolli. Iluż tu ma "lewe" konta o których się wie?! I oficjalnie wypisuje nicki. Na KAŻDYM NORMALNIE ZARZĄDZANYM portalu najmniejsze podejrzenie skutkuje blokadą konta, po sprawdzeniu IP i potwierdzeniu przynależności do jednego numeru wszystkie lecą. A co tu się dzieje? Otóż nic. Miszcze dalej piszą blogi a te są publikowane na głównej stronie. Bo szkoda wejść i liczby userów... Żenada :-(

Dodatkowo aż płakać się chce na ciągle powtarzające wątki o pierdołach, jak młynek do 50, 70, 100 złotych... Gdzie indziej takie tematy są zamykane lub likwidowane a user jest odsyłany do wyszukiwarki. Jak robi to nagminnie(zakłada takie wątki), też czasem jest banowany za zaśmiecanie forum. Jednak podkreślę że nie jest to wina moderatorów a redakcji. Dlaczego? Tylko ona wie choć wiadomo że chodzi o kasę. Czyli wejścia. Smutna prawda.

To tak z grubsza co tu szwankuje. Czyli de facto wszystko a winny jest tylko jeden: wiadomo kto;-)

Mnie tu trzyma tylko jedno: spore grono bardzo fajnych ludzi. Jednych znanych tylko z neta, innych również w realu. Jednakże ich ilość się kurczy, ze względu na to co wyżej opisałem.

Ciekawe czy dostanę bana;-)

Pozdrawiam! (2015/08/27 16:24)

barrakuda81


Czyli niewesoło... Szkoda. Trolle to był tu problem od zawsze i od zawsze był bagatelizowany. Ostatnio nawet na forum rzadko zaglądam bo na ogół wieje tu nudą. Trochę porażają mnie też artykuły ze zdjęciami coraz mniejszych ryb bo o ile poczytać można i czasem warto to już oglądanie fotek małych okonków czy szczupaczków wielkości ołówka to średnia przyjemność...Sam mam parę takich wpisów cóż zrobić - polska rzeczywistość. Cóż poczekamy zobaczymy co z tym portalem będzie a póki co trzeba nabrać do tego dystansu. (2015/08/27 16:40)

zbynio5o


Bo ileż można o tym samym gadać ? Czasem trzeba zahaczyć o dupe Maryny aby nie zwariować:))
Jest tu kilku fajnych gości z którymi można pogadać o wszystkim. I na pewno spotkałbym sie z nimi w realu.
Mamy taki okres na forum...jaki mamy, może pogadamy  o czymś przy piFku, jak ryba na razie nie bierze :))
Ps. 
Ale jak już nasz serdeczny kolega Kowal nie zagada, to musi być coś na rzeczy hehe.. (2015/08/27 17:07)

Piotr 100574


żeby nie pogaduchy o d..... Maryny to rzeczywiście nie było by o czym dyskutować,co do troli to znów jak by ich nie było to te forum całkiem by zdechło ,ach i przecież ja też mam miano trola parę osób już mnie tak nazwało he he (2015/08/27 19:11)

zbynio 33


Piotr są trole i troliska :). Ty jesteś normalnym trolem :). Nie wiem, ale wcześniej było chyba więcej konkursów i gadżetów rozdawanych przez redakcję? Ja nigdy nie interesowałam się tym, ale myślę, że by wystarczy rzucić przysłowiowa kość i od razu zwiększy się ruch na forum. Ta nowa wersja forum też nie pomaga. Przynajmniej z tymi co gadam to nie pasuje im układ strony i nie chce im się po prostu szukać i te nowe ulepszenia też nie każdemu pasują. Co do tematów to ileż można pisać o tym samym jak złowic to czy tamto. Pytania typu jaki kołowrotek czy spin za 100 zł są po prostu śmieszne.... Wszystko wydaje się na jedno kopyto....  (2015/08/27 20:46)

Jędrula


Słusznie poruszony temat . @Tomas81-Tomek , nie wiedziałem , iż zostałeś w ten sposób potraktowany i bardzo mi przykro z tego powodu . Tomasz , dokładnie jak napisałeś ,100% racji  . Dodam tylko , iż ten stan portalu przewidziałem już jakiś czas temu , pisząc na blogu Redakcji . To smutne ,  ten portal schodzi na psy , te sztuczki z szatą graficzną , wieczne problemy techniczne i inne niespodzianki tylko pogarszają sprawę . Od jakiegoś czasu serfuję na portalu Spławik i Grunt , tam nie ma podobnych problemów , forum jest przejrzyste i porządnie skonstruowane  . Nie reklamuję bo nie mam w tym interesu ,  podsuwam tylko alternatywę . Mimo tych redakcyjnych BYKÓW będę tu czasem wracał , mam sentyment do tego portalu . Może kiedyś , ktoś kumaty zrobi tu porządek .  (2015/08/27 21:20)

u?ytkownik195357


Co do funkcjonalności portali to nawet taki mały jak moich chłopaków z Torunia: Pawła i Artura (Wędkarska Tuba) jest technicznie dużo lepiej dopracowany. Bo np. od samego początku strona ma odpowiedni przejrzysty układ, edycja i cytowanie postów jest łącznie z podglądem na inne posty, nic ci nie wyskakuje z nienacka a trolle lecą natychmiast. Mi wystarczyło tylko napisać iż jeden koleś, też nam znany, założył świeże któreś z kolei konto i następnego dnia już go nie było :-)

A wracać będę tu ciągle, ot choć by aby z Wami Panowie sobie popisać ;-)

Pozdro dla wszystkich tu piszących! (2015/08/28 15:59)

Piotr 100574


no i prawidłowo,nie można opuszczać kolegów  (2015/08/28 16:34)

Jędrula


no i prawidłowo,nie można opuszczać kolegów 






heheh , taka sytuacja ... :)                                    (2015/08/28 18:37)

luxxxis


Piotrku gdybym miał Ci podać całą analizę tego zjawiska w żołnierskich słowach, góra znów by mi zlikwidowałaby konto. Jak w maju gdy się ośmieliłem skrytykować ją za brak jakiegokolwiek kontaktu z nami moderatorami grup ws ich likwidacji. Takie "podziękowanie" dostałem za ponad 5 lat uczestnictwa na tym forum.

To witaj w klubie,ja dostałem kopa za zwrócenie uwagi na stronniczość moda,w niedzielę,bez bluzgów,po bożemu,aby tylko ktoś z Onych przejrzał kilka usuniętych wpisów...A działo się to w innych czasach,gdy forum żyło jeszcze,gdy było co ratować.
Teraz wieje tu nudą że aż paznokcie wykręca,można miesiąc nie wchodzić a i tak zastaniesz te same durne pytania na pokojach ,zlejesz je bo co się z koniem kopać będziesz...Lekkie ożywienie widać tylko zimą,bajora zamarzają,długie wieczory nastają i ludziska z nudów klepną w klawiaturę.
A kiedyś? oj chciało się tu być,było co czytać i gdzie mordę odzywać,potem zaczeły się dymy i zlewka redakcji a teraz jest już tylko równia pochyła,blady niewyrażny wytwór,podobno wędkarski co spływa do internetowego szamba...:)
Pamieta ktoś jeszcze gadkę o linach gigantach co zielsko jarały? zwieracze puszczały momentami:)
Potem wszystko pizło.
(2015/08/29 19:30)

u?ytkownik195357


Piotrku gdybym miał Ci podać całą analizę tego zjawiska w żołnierskich słowach, góra znów by mi zlikwidowałaby konto. Jak w maju gdy się ośmieliłem skrytykować ją za brak jakiegokolwiek kontaktu z nami moderatorami grup ws ich likwidacji. Takie "podziękowanie" dostałem za ponad 5 lat uczestnictwa na tym forum.

To witaj w klubie,ja dostałem kopa za zwrócenie uwagi na stronniczość moda,w niedzielę,bez bluzgów,po bożemu,aby tylko ktoś z Onych przejrzał kilka usuniętych wpisów...A działo się to w innych czasach,gdy forum żyło jeszcze,gdy było co ratować.
Teraz wieje tu nudą że aż paznokcie wykręca,można miesiąc nie wchodzić a i tak zastaniesz te same durne pytania na pokojach ,zlejesz je bo co się z koniem kopać będziesz...Lekkie ożywienie widać tylko zimą,bajora zamarzają,długie wieczory nastają i ludziska z nudów klepną w klawiaturę.
A kiedyś? oj chciało się tu być,było co czytać i gdzie mordę odzywać,potem zaczeły się dymy i zlewka redakcji a teraz jest już tylko równia pochyła,blady niewyrażny wytwór,podobno wędkarski co spływa do internetowego szamba...:)
Pamieta ktoś jeszcze gadkę o linach gigantach co zielsko jarały? zwieracze puszczały momentami:)
Potem wszystko pizło.

Oj pamiętam @lapieplocie czy jakoś tak ;-) I faktycznie wtedy forum było zupełnie inne, pełne życia i świetnych ludzi. Teraz już została ich tylko garstka... :-((( Czasy wielkiego bana też mam w pamięci choć mnie on akurat nie dotknął. A teraz...teraz spuśćmy zasłonę milczenia nad tym tworem.

Pozdro Danielu:-)
(2015/08/29 19:40)

luxxxis


Taaaaa,łapie płocie.
Pozdrawiam starą gwardię niedobitków:)
(2015/08/29 20:02)

zbynio 33


Piszę na kilku forach i ogólnie nie ma ruchu. Na wędkuje chyba jeszcze najwięcej się dzieje. Ogólnie takie fora zabija fb... Szał na portale wędkarskie minął, a większość z nowo zarejestrowanych skutecznie korzysta  z wyszukiwarki i nie zadaje głupich pytań. Zostało tylko kilku niedobitków i tyle, a wszystko co związane z wędkarstwem już chyba zostało napisane... Jestem tu zdaje się trzeci rok i nigdy nie założyłem tematu pytając o sprzęt, technikę itd.... Nie żebym wszystko wiedział, ale umiem czytać..... Sporo ludzi uciekło przez zazdrość innych i kompleksy, bo nie potrafią złowić ryby. Mają św. spokój :). Innym po prostu się znudziło i tyle... :) (2015/08/30 10:16)

u?ytkownik195357


Mylisz się Zbyszku, są fora gdzie cały czas się dużo dzieje. Ot choćby na najbardziej specjalistycznym spinningowo-castingowym jerkbait.pl, tam co rusz ktoś pisze. I to zawsze z sensem bo moderacja czuwa a góra w tym im nie przeszkadza. Nie jak tutaj. Podobnie z tym że fb zabija portale. Owszem trochę ludzi tam ucieka ale tam też jest dziecinada więc specjaliści w swoich metodach dalej są aktywni na ich prtalach. A zazdrość to już inny temat ;-)

P:-) (2015/08/30 17:00)

zbynio 33


Tomek masz pewnie rację. Kiedyś chyba lepiej było. Też nie wiedziałem, że Ci zlikwidowali konto. Szok. Ja patrze pod kontem karpiarza, a i mam kolegów spiningistow bardzo dobrych i zauważyłem, że mają kanały na i YT, swoje strony fb, a na forach coraz miej się udzielają. Po prostu niechcą nigdzie pisać. Po co z trolami się żreć i żółć wylewać.  Sam widzisz, że znajdzie się zawsze ktoś mądrzejszy. Nie przetlumaczysz i koniec. Mi np.  Się znudziło walkowanie tych samych tematów. Wolę pogadać o dupie Maryny niż wkoło polecać to czy tamto... Zaraz napisze, że nie jestem specjalistą, żeby ktoś się nie doczepił. Jestem zwykłym wedkarzem i nic nie muszę. Nic nie testuje, sprzedaje itd. i podobnie jak Ty pisze tu tylko dlatego, że polubiłem większość użytkowników... Z niektórymi byłem na rybach... :). A z tymi grupami to całkiem do bani porobili....  (2015/08/30 22:41)

grzegorz not


Jak można banować takich ludzi jak Ty Tomaszu? Toć to zgroza...Pewnie, lepiej zostawić stado młodych, którzy co rusz zakładają wątki dotyczące tego samego: jaki kij, jaki kręcioł, etc.Dobrze, że na wspomnianym przez Ciebie forum mam z Tobą kontakt :-)Tam coś się dzieje ... tutaj zaglądam już baaaaardzo rzadko... (2015/09/05 19:08)

zbynio 33


Piotrku gdybym miał Ci podać całą analizę tego zjawiska w żołnierskich słowach, góra znów by mi zlikwidowałaby konto. Jak w maju gdy się ośmieliłem skrytykować ją za brak jakiegokolwiek kontaktu z nami moderatorami grup ws ich likwidacji. Takie "podziękowanie" dostałem za ponad 5 lat uczestnictwa na tym forum. A było bez przekleństw, tylko z dużą dozą sarkazmu i wytykania ich błędów.

Ale coś wrzucę. Portal traci bo co rusz są problemy techniczne. Problemy które rozwiązuje się na innych portalach w ciągu góra kilku dni, tu trwają całymi miesiącami. Jak obecnie. Poza tym strasznie upierdliwe reklamy nie pozwalające czasem w ogóle korzystać z różnych funkcji. Vide niedawne sytuacje z pocztą której nie można było otworzyć bo co rusz było przekierowanie na jakąś komerchę. Lub "sławna" Jula.

Sprawę pogarsza fakt całkowity brak reakcji redakcji na użytkowników-trolli. Iluż tu ma "lewe" konta o których się wie?! I oficjalnie wypisuje nicki. Na KAŻDYM NORMALNIE ZARZĄDZANYM portalu najmniejsze podejrzenie skutkuje blokadą konta, po sprawdzeniu IP i potwierdzeniu przynależności do jednego numeru wszystkie lecą. A co tu się dzieje? Otóż nic. Miszcze dalej piszą blogi a te są publikowane na głównej stronie. Bo szkoda wejść i liczby userów... Żenada :-(

Dodatkowo aż płakać się chce na ciągle powtarzające wątki o pierdołach, jak młynek do 50, 70, 100 złotych... Gdzie indziej takie tematy są zamykane lub likwidowane a user jest odsyłany do wyszukiwarki. Jak robi to nagminnie(zakłada takie wątki), też czasem jest banowany za zaśmiecanie forum. Jednak podkreślę że nie jest to wina moderatorów a redakcji. Dlaczego? Tylko ona wie choć wiadomo że chodzi o kasę. Czyli wejścia. Smutna prawda.

To tak z grubsza co tu szwankuje. Czyli de facto wszystko a winny jest tylko jeden: wiadomo kto;-)

Mnie tu trzyma tylko jedno: spore grono bardzo fajnych ludzi. Jednych znanych tylko z neta, innych również w realu. Jednakże ich ilość się kurczy, ze względu na to co wyżej opisałem.

Ciekawe czy dostanę bana;-)

Pozdrawiam!

Tomek i dostałeś bana... (2015/09/27 19:59)

Piotr 100574


hmmmm ,ciekawe rzeczy się tu dzieją  (2015/09/27 20:19)

pstrag222


Widzę, że redakcja boi się kiedy wytyka się się jej błędy i najłatwiej dać bana i tyle....
Żałosne zachowanie
(2015/09/28 07:47)

zbynio 33


Zobaczymy co Tomek napisze kiedy się pojawi. Zauważyłem, że nie ma jego konta znowu.... (2015/09/28 09:14)

pstrag222


Też właśnie to zauwazyłem
Trollom banów nie dają , ale innym to i owszem dziecinada i tyle.
Później się chwala nową szatą graficzną, nowymi projektami.
Heh tylko bany za darmo sie nie skoncza pewnie nigdy a trolle były,są i beda na wedkuje bo redkacja ma w du..e to.
Liczy się  ilośc ludzi na portalu.

(2015/09/28 09:36)

jozef-wielki


Oczywiście że liczy się ilośc piszących i to o byle jakich pierdołach , pisalem o tym na kilku portalach o dzisiejszych wędkarzach nie mających zielonego pojęcia o łowieniu , być może że pisałem trochę za ostro - więc mi zamkneli . Pisałem ostro bo nie mogę znieść głupkowatych pytań typu - jaki kij , jaki kołowrotek , jaka żałka itd , chciliby łowić a nie wiedzą jak to zrobić , tyle jest poradników ale chyba nie chce się poszukać . (2015/09/28 20:58)