Zaloguj się do konta

Co się dzieje z wędkuje.pl ?

utworzono: 2014/01/18 14:01

Witam serdecznie, część z Was może mnie kojarzy, część nie.. Cóż, userem tego forum jestem z przerwami od dawna. Jednak zawsze w okresie wakacyjnym coś mnie trafia... Gdy sezon ogórkowy w pełni pojawia się to milion BEZSENSOWNYCH tematów, powtarzających się pytań. Hitem są zapytania "czy ta guma będzie łowna na moim łowisku" - ja tam koło loga wedkuje.pl widzę napis "wędkarstwo, łowiska, pzw" nie "tarot, wróżenie z fusów, horoskop wędkarski" . Dlaczego miliony takich tematów nie są usuwane, tylko temat jest drążony? Czy to aż tak trudno wybrać się na łowisko i sprawdzić? Mistrzowie teorii piszą całe elaboraty PO RAZ KOLEJNY i młodzież zamiast uczyć się, że w życiu nie ma wszystkiego za darmo, znowu jest utwierdzana w tym przekonaniu. Jeszcze wielkie pretensje, gdy ktoś upomni abo poszukał.

Szanowana Redakcjo: dlaczego zgłoszenia takich wątków są olewane? Hitem są duble wątków, gdzie prowadzi się niezależną dyskusję na ten sam temat. Potem człowiek chce znaleźć KONKRETNE wiadomości i cóż, trudno przebrnąć przez ten bełkot. Rozumiem zamysł, że forum miało być tylko dodatkiem do blogów, ale tak nie jest. Blogi i forum idą swoim rytmem i dobrze. Fajnie, że umożliwiacie wymianę poglądów. Tylko.. nikt nad tym nie panuje. Niektórzy moderatorzy (nie będę wymieniał z nicka, jeśli będzie potrzeba podeślę na PW Redakcji)  usuwają najczęściej niewygodne wątki (nie zdziwię się, jeśli ten też pójdzie do piachu) i posty. Niestety w przypadku dubli czy tysięcznego pytania o kołowrotek spiningowy do 100 zł, (bo tak trudno przez 5 minut poszukać) już nie działają tak sprawie.

Przycisk zgłoszeń postów działa? Czy jest atrapą? Czemu na forum dopuszcza się crosspostingu i totalnego braku poszanowania etyki prowadzenia dyskusji w Internecie? Czemu za wpisy, które są totalnym oftopem nie reaguje się zdecydowanie, a posty upominające o oftopicu czy sugerujące poświęcenie 5 minut na użycie wyszukiwarki, są chamsko krytykowane? Czemu nie ma JAWNEGO systemu ostrzeżeń, które mógłby nadawać moderator? Czemu nie ma stopni ostrzeżeń, od znacznika "ostrzeżony" po "mute" - wyciszenie, po urlop od forum na tydzień, dwa, miesiąc, rok? Czemu dopuszcza się pisanie bez zachowania poprawnych zasad ortografii? Przecież dzisiejsze przeglądarki mają autokorektę! Czy naprawdę nikogo nie rusza olewanie wielkich liter po kropce, totalny brak znajomości ortografii? Przecież to świadczy tylko i wyłącznie o braku szacunku do piszących na forum. Portal to nie instytucja typu "szkoła" i tutaj nie obowiązują ŻADNE "zółte papiery" o dysleksji, bo ortografii dopilnuje komputer. Oczywiście zwrócenie uwagi kończy się pyskówką osoby, której zwraca się uwagę. I nikt z tym nic nie robi.. Nie twierdzę, że każdy ma być mistrzem pisowni, ale warto trzymać się jakiś norm...

O czym świadczą rybki nad av? Kiedyś była to miara doświadczenia - pisania na forum, dzisiaj? Chyba tylko za artykuły i pieniądze... Przecież to się mija z celem. Oczywiście w pewnym sensie chroni to przed "nabijaniem" postów, ale gdyby administracja przykładała większą uwagę do forum, to nikt nie nabijałby postów, za to ich liczba podniosłaby prestiż. Po co potworzyliście wątki, jeśli potem ktoś pyta o łódź wędkarską w dziale "przynęty spiningowe"?

Mam takie głupie wrażenie, że forum i jego użytkownicy przestali się liczyć. Każda dobra propozycja, która podoba się userom jest zamrażana przez Redakcję. Ja wiem Redakcjo, że to Wasza wizja forum, ale może czas zająć się użytkownikami? Może czas zadbać o porządek tutaj?

Z doświadczenia wiem, że forum, które jest trzymane w ryzach, ma jasny i szczegółowy regulamin, na którego straży stoją moderatorzy znający się na swojej robocie, nabywa wielu doświadczonych użytkowników, dyskusje stają się merytoryczne, długie i są prawdziwą kopalnią wiedzy.

Niniejszy temat nie jest wymierzony w kogokolwiek, to tylko zbiór moich przemyśleń (nie wylewania żali) nad portalem.. do którego mam pewien sentyment. Jednak udzielam się tu coraz rzadziej, bo zamiast forum robi się tu "wędkarski onet". Nad którym panuje się wybiórczo wręcz dla "pokazu".

Koledzy: to wątek w którym zwracam się poniekąd OFICJALNIE do Redakcji, bo niezbyt często odpowiadają na moje PW, maile. Nie stworzyłem go po to aby samemu pluć na Redakcję, ani tym bardziej żeby robił to ktoś inny. Proszę pohamować swój temperament/pieniactwo (niepotrzebne skreślić) i powstrzymać się od BEZSENSOWNYCH komentarzy. Oczywiście można o nich do mnie pisać na PW, zarzuty i inne co sobie wymyślicie także na PW.
[2014-01-18 14:01]

ryukon1975

Temat powtarzających się pytań i wyszukiwarki.

Prawda jest taka że na forum poruszono już wszelkie tematy. I pisanie "weź poszukaj" tak jak kij ma dwa końce. Skoro wszystko już było - żyłki- kołowrotki- wędziska to wypadałoby zablokować możliwość zakładania nowych wątków i poprzestać na korzystaniu z wyszukiwarki.

Jednak tak się nie da. Dlatego że jeśli nie będzie możliwości pisania na forum to nie będzie sensu jego istnienia. Trzeba więc pogodzić się z tym że pytania się powtarzają i nie robić z tego wielkiej sprawy. Żeby forum żyło pytania muszą się powtarzać tak jak muszą żyć wątki luźne nie związane ściśle z wędkarstwem.

Portal i forum to nie gazeta którą po przeczytaniu wyrzuca się do kosza. Portal i forum to ludzie którzy żyją i się zmieniają (niekoniecznie na lepsze :))

[2014-01-18 14:21]

Temat powtarzających się pytań i wyszukiwarki.

Prawda jest taka że na forum poruszono już wszelkie tematy. I pisanie "weź poszukaj" tak jak kij ma dwa końce. Skoro wszystko już było - żyłki- kołowrotki- wędziska to wypadałoby zablokować możliwość zakładania nowych wątków i poprzestać na korzystaniu z wyszukiwarki.

Jednak tak się nie da. Dlatego że jeśli nie będzie możliwości pisania na forum to nie będzie sensu jego istnienia. Trzeba więc pogodzić się z tym że pytania się powtarzają i nie robić z tego wielkiej sprawy. Żeby forum żyło pytania muszą się powtarzać tak jak muszą żyć wątki luźne nie związane ściśle z wędkarstwem.

Portal i forum to nie gazeta którą po przeczytaniu wyrzuca się do kosza. Portal i forum to ludzie którzy żyją i się zmieniają (niekoniecznie na lepsze :))


Widzę, że Kolega nie bywa na wielu forach tematycznych. Niestety, nawet jakbym chciał, to nie mogę się zgodzić. Nie napisano i nigdy nie napiszę się wszystkiego. Przecież produceenci co roku przedstawiają nowe propozycje, ujawniają się wady konstrukcyjne tych z poprzedniego roku. Jednak zamiast tworzyć "własny wyjątkowy temat", bo nikt inny "nie ma tak wyjątkowego problemu jak mój" i "podajcie mi na tacy" wystarczy poszukać. W istniejącym wątku zapytać. Ew. jeśli już zakładamy wątek to poszukajmy najpierw informacji i wykażmy własną inicjatywę. Powiedzmy, że czytaliśmy o tym i o tym, oczekujemy od kołowrotka tego i tego. W ten sposób odpowiadający wie, że rozmawia z kimś kompetentnym a nie leniem z doskwierającą "dysmózgią" + olewactwo.

Przez takie pobłażanie robi tu się burdel a nie forum.


Zresztą tu nie chodzi o to, że forum ma wiele wątków. To dobrze. Tylko pełno jest tutaj takich nic nie wnoszących, niezbyt kreatywnych odgrzewających zagadnienie, które jest poruszane dwa wątki dalej. To już nie jest rozmowa a śmiecenie.


[2014-01-18 14:27]

Zielan

Sama forma (skrypt) forum jest beznadziejny. Niektóre zagadnienia zamiast notorycznie powtarzać powinny być wyjaśnione, merytoryczna dyskusja prowadzona a sam temat przyklejony tak aby każdy "świeżak" wchodząc w dany dział przeczytał wypowiedzi innych. A nie jak teraz zakładać nowy temat. Beznadziejny system moderacji swoich postów. Obecnie mamy zaledwie godzinę na poprawę swoich wypocin. Stąd mnóstwo bzdurnych, bezużytecznych informacji. Znalezienie w tym gąszczu cennych informacji graniczy z cudem. A wszyscy udają, że  problemu nie ma. Dopóki nie zmieni się skrypt forum, porządku tu nie będzie. [2014-01-18 15:07]

Sama forma (skrypt) forum jest beznadziejny. Niektóre zagadnienia zamiast notorycznie powtarzać powinny być wyjaśnione, merytoryczna dyskusja prowadzona a sam temat przyklejony tak aby każdy "świeżak" wchodząc w dany dział przeczytał wypowiedzi innych. A nie jak teraz zakładać nowy temat. Beznadziejny system moderacji swoich postów. Obecnie mamy zaledwie godzinę na poprawę swoich wypocin. Stąd mnóstwo bzdurnych, bezużytecznych informacji. Znalezienie w tym gąszczu cennych informacji graniczy z cudem. A wszyscy udają, że  problemu nie ma. Dopóki nie zmieni się skrypt forum, porządku tu nie będzie.


O skrypcie nie pisałem, bo najpierw trzeba zmienić podejście do sprawy, ale zgadzam się w 100%. Jak jeszcze nie było tylu "nowoczesnych" pierdolników to jakoś jeszcze dawało radę. No ale jak pisałem wyżej, proponowałem zamianę całego silnika i pomoc we wdrożeniu zmian. Zostałem olany. Od tamtego momentu nie przybywa udogodnień dla userów (przydatnych i przyspieszających pracę) za to jest coraz więcej błędów i problemów. Podklejane wątki nie istnieją. Nie da się sprawnie poprowadzić tego forum, no ale co z tego.. Reklam i innych sposobów na zarabianie jest tutaj coraz więcej.
[2014-01-18 15:29]

Diablo



O skrypcie nie pisałem, bo najpierw trzeba zmienić podejście do sprawy, ale zgadzam się w 100%. Jak jeszcze nie było tylu "nowoczesnych" pierdolników to jakoś jeszcze dawało radę. No ale jak pisałem wyżej, proponowałem zamianę całego silnika i pomoc we wdrożeniu zmian. Zostałem olany. Od tamtego momentu nie przybywa udogodnień dla userów (przydatnych i przyspieszających pracę) za to jest coraz więcej błędów i problemów. Podklejane wątki nie istnieją. Nie da się sprawnie poprowadzić tego forum, no ale co z tego.. Reklam i innych sposobów na zarabianie jest tutaj coraz więcej.

O i tu leży powód całego Twojego wyrzutu. Chciałeś żeby wciągnęli Cie do biznesu a Oni nie chcieli. Gdyby udało Ci się wkręcić szybciutko zmienił byś zdanie.

Ten portal nie powstał po to aby kilku doświadczonych wędkarzy prowadziło konkretną rozmowę. Wtedy do rozmowy nie potrzebne by było konto VIP. Ten portal powstał żeby zarabiać pieniądze. A do tego potrzebna jest jak największa liczba użytkowników. Jak największa liczba wejść. Jak największa liczba VIP, jak największa baza łowisk.

Kasując każdemu młodemu czy nowemu użytkownikowi post na forum sprawiasz że sie od niego odwracają. "nie pomogli mi chamy, ide gdzie indziej". Forum i portal żyją tylko wtedy kiedy się coś dzieje a do tego potrzebne są kontrowersyjne wątki, kłótnie.

[2014-01-18 16:37]

ryukon1975


Bywam czy nie bywam to mało istotne. Zaglądam tu bo jestem wędkarzem i chcę czasem luźno porozmawiać z innymi wędkarzami o wędkarstwie.

Nie interesuje mnie reformowanie portalu/forum jak i sprawy czysto techniczne. Zostawiam to tym którzy są od tego czyli redakcji.

Więc nasze widzenie sprawy jest zupełnie odmienne.

[2014-01-18 16:59]



O skrypcie nie pisałem, bo najpierw trzeba zmienić podejście do sprawy, ale zgadzam się w 100%. Jak jeszcze nie było tylu "nowoczesnych" pierdolników to jakoś jeszcze dawało radę. No ale jak pisałem wyżej, proponowałem zamianę całego silnika i pomoc we wdrożeniu zmian. Zostałem olany. Od tamtego momentu nie przybywa udogodnień dla userów (przydatnych i przyspieszających pracę) za to jest coraz więcej błędów i problemów. Podklejane wątki nie istnieją. Nie da się sprawnie poprowadzić tego forum, no ale co z tego.. Reklam i innych sposobów na zarabianie jest tutaj coraz więcej.

O i tu leży powód całego Twojego wyrzutu. Chciałeś żeby wciągnęli Cie do biznesu a Oni nie chcieli. Gdyby udało Ci się wkręcić szybciutko zmienił byś zdanie.

Ten portal nie powstał po to aby kilku doświadczonych wędkarzy prowadziło konkretną rozmowę. Wtedy do rozmowy nie potrzebne by było konto VIP. Ten portal powstał żeby zarabiać pieniądze. A do tego potrzebna jest jak największa liczba użytkowników. Jak największa liczba wejść. Jak największa liczba VIP, jak największa baza łowisk.

Kasując każdemu młodemu czy nowemu użytkownikowi post na forum sprawiasz że sie od niego odwracają. "nie pomogli mi chamy, ide gdzie indziej". Forum i portal żyją tylko wtedy kiedy się coś dzieje a do tego potrzebne są kontrowersyjne wątki, kłótnie.



Mój Ty psychologu... Czy wszystko wiązać z kasą? Patrząc na podejście i Wasze i Redakcji to cieszę się, że nie spędziłem kilku wieczorów tutaj dokonując zmian, bo.. w społeczności jakim jest to forum myślałem, że takie rzeczy można machnąć za free. No ale nie, wszędzie dopatrują się chęci zysku. Przynajmniej tak zawsze było.

No to nie trzeba chamsko zbywać "nowego usera", zamiast trzymać to wszystko w ryzach, moderacja daje sobie wejść na głowę. A z tego wynika  wszechobecny burdel.

Tak, to "give me a brake" forum to faktycznie portal dla zarabiania. Na wielu forach tematycznych są działy dotyczące wędkowania z większą ilością wędkarskich konkretnych rozmów niż ten cały portal.


@ryukon1975: no okej, a czy ja mówię, że takie rozmowy są bez sensu? NIE. Nikt nie chce wątków dotyczących społeczności usuwać. Trzeba to wszystko pogrupować i uporządkować.

No ale skoro userom to nie przeszkadza.. To niech się przeniosą na onet.pl na jedno wyjdzie.
[2014-01-18 18:40]

Piotr 100574

ja się zgodzę z Diablo,chcesz konkretów się dowiedzieć o wędkarstwie to załóż mały prywatny portal,na tym portalu jest wiele wiadomości ale trzeba trochę poszukać,na zmiany bym nie liczył
[2014-01-18 18:55]

Diablo


Mój Ty psychologu... Czy wszystko wiązać z kasą? Patrząc na podejście i Wasze i Redakcji to cieszę się, że nie spędziłem kilku wieczorów tutaj dokonując zmian, bo.. w społeczności jakim jest to forum myślałem, że takie rzeczy można machnąć za free. No ale nie, wszędzie dopatrują się chęci zysku. Przynajmniej tak zawsze było.

No to nie trzeba chamsko zbywać "nowego usera", zamiast trzymać to wszystko w ryzach, moderacja daje sobie wejść na głowę. A z tego wynika  wszechobecny burdel.

Tak, to "give me a brake" forum to faktycznie portal dla zarabiania. Na wielu forach tematycznych są działy dotyczące wędkowania z większą ilością wędkarskich konkretnych rozmów niż ten cały portal.


@ryukon1975: no okej, a czy ja mówię, że takie rozmowy są bez sensu? NIE. Nikt nie chce wątków dotyczących społeczności usuwać. Trzeba to wszystko pogrupować i uporządkować.

No ale skoro userom to nie przeszkadza.. To niech się przeniosą na onet.pl na jedno wyjdzie.



Jaki burdel? O czym Ty piszesz? Moim zdaniem jest o wiele lepiej i spokojniej niż za czasów  moderatora Mastiffa.

PS
Sam se idź na onet płakać jak Ci przeszkadza forum na wedkuje a nie innych wysyłasz.
[2014-01-18 19:00]

Zibi60

Kolego @jamesbond, piszesz - "proponowałem zamianę całego silnika i pomoc we wdrożeniu zmian", piszesz o śmieceniu... a co Ty robisz, cytując post pod którym dajesz odpowiedź ? Wiem, że to forum jest dalekie od doskonałości ale jeśli apelujesz o porządek to daj przykład.
[2014-01-18 19:41]

Jaki burdel? O czym Ty piszesz? Moim zdaniem jest o wiele lepiej i spokojniej niż za czasów  moderatora Mastiffa.

PS
Sam se idź na onet płakać jak Ci przeszkadza forum na wedkuje a nie innych wysyłasz.


No tak.. znowu o Maćku piszesz.. prywatne wycieczki sobie zostaw i pisz na PW, bo się do tego burdelu przyczyniasz w tej chwili. Nie masz nic do powiedzenia merytorycznie na temat to się nie wypowiadaj. Wytykanie innym i próba wynajdywania drugiego dna w wypowiedziach nie ma miejsca w tym wątku.

@up. Taa, wyjaśniałem Koledze, że nie ma się co bać o miejsce do luźnych rozmów, bo przecież to jest dobre i o to chodzi w portalu społecznościowym. No ale reszta.. przegięcie.

Dobra, następnych wiadomości NIE na temat czy personalnych wycieczek proszę nie pisać, bo nie chce mi się na nie odpowiadać i słuchać tych internetowych napinek. Czekam na odpowiedź od Redakcji, jakie jest ich zdanie.
[2014-01-18 19:52]

Diablo



No tak.. znowu o Maćku piszesz.. prywatne wycieczki sobie zostaw i pisz na PW, bo się do tego burdelu przyczyniasz w tej chwili. Nie masz nic do powiedzenia merytorycznie na temat to się nie wypowiadaj. Wytykanie innym i próba wynajdywania drugiego dna w wypowiedziach nie ma miejsca w tym wątku.

@up. Taa, wyjaśniałem Koledze, że nie ma się co bać o miejsce do luźnych rozmów, bo przecież to jest dobre i o to chodzi w portalu społecznościowym. No ale reszta.. przegięcie.

Dobra, następnych wiadomości NIE na temat czy personalnych wycieczek proszę nie pisać, bo nie chce mi się na nie odpowiadać i słuchać tych internetowych napinek. Czekam na odpowiedź od Redakcji, jakie jest ich zdanie.

Napisałem że teraz jest lepiej a Ty o jakichś prywatnych wycieczkach piszesz? To już mi ocenić jakości forum na przestrzeni czasu nie wolno?
I nie pouczaj o merytorycznych wypowiedziach bo nic merytorycznego nie napisałeś stać Cie tylko na nazwanie forum burdelem
[2014-01-18 20:02]

haja

Panowie, jak ze wszystkim - 90 % może nas nie zainteresować z tego co się tutaj pisze. Ale podam przykład co ten portal może zdziałać. Kiedyś podjechałem na Wisłę w Krakowie - chyba 2 raz na miejscówkę o której wiedziałem, że są spore ryby. Z ciekawości - czy biorą. Spotkałem wędkarzy ze Śląska. Podeszli do mnie, bo zarzuciłem na pół godziny wędkę, bardziej dla zabawy niż z nadzieją na złowienie czegokolwiek. Zapytali o ryby, łowisko i itd., bo im jakiś ziomal z wędkuje.pl naopowiadał o tym łowisku, że ryby, że wielkie a że im nie biorą. Od słowa do słowa, w końcu się przyznałem, że to ja jestem ten ziomal. Goście trochę wk....i na mnie bo przejechali 120 km i bez brania od 6 godzin. Ja mówię, że są, że wielkie, że mówiłem prawdę... Goście odeszli na swoją miejscówkę. Po 5 minutach mnie wołają. Pokazują leszcza - a raczej leszczysko ze 3 kg. Okazało się, że złowili takich potem więcej i nie tylko leszcze. Zyskałem więc nowych znajomych wędkarzy i mam satysfakcję - traktuję ich sukces prawie jak swój. Bez wędkuje.pl byłoby to raczej mało prawdopodobne.

PS. Odnośnie powtarzających się wątków, naiwnych zapytań, błędów ortograficznych, usuwania wątków - to świadczy, że  portal żyje i też że ktoś ma nad nim kontrolę. Nie wszystko się może podobać, ale moim zdaniem to trochę o to chodzi, żeby się działo, pisało,pomagało, ale i prowadziło dyskusję, negowało, oburzało. Tylko - moja gorąca prośba - z zachowaniem szacunku dla innych,  którzy mają prawo mieć inne zdanie od nas.

[2014-01-18 20:12]

Jakub Woś

Po pierwsze w pokoju Hydepark są wątki poświęcone naszym opiniom na temat wędkuje.pl
Na wstępie powinieneś użyć wyszukiwarki i dopisać swoje spostrzeżenia w jednym z tych wątków. Sam nie stosujesz się do tego o co walczysz. Ciekawe czy ucieszyłbyś się gdyby moderator na wstępie skasował Twój wątek.

Po drugie moderatorzy w tym ja usuwają sporo zdublowanych tematów - dostaję po kilka wiadomości dziennie z pretensjami od użytkowników że to robię.
Pretensje od niezadowolonego "klienta portalu" chyba nie wpływają pozytywnie na ich zdanie o portalu.

Po trzecie coraz więcej wątków ludzie zakładają w grupach w tym zamkniętych a moderatorzy nie mają możliwości ingerowania w takie wątki.

Po czwarte wątki które już istnieją często stają się nieczytelne ze względy na to że części użytkowników już nie ma. Czasem zdarza się tak że z portalu odchodzi założyciel wątku, wtedy możesz dopisać się do wątku a on i tak nie wypłynie na stronę główna a zostaje ukryty i ciężko go wygrzebać.

[2014-01-18 20:31]

perwer

Jaki burdel? O czym Ty piszesz? Moim zdaniem jest o wiele lepiej i spokojniej niż za czasów  moderatora Mastiffa.

PS
Sam se idź na onet płakać jak Ci przeszkadza forum na wedkuje a nie innych wysyłasz.


No tak.. znowu o Maćku piszesz.. prywatne wycieczki sobie zostaw i pisz na PW, bo się do tego burdelu przyczyniasz w tej chwili. Nie masz nic do powiedzenia merytorycznie na temat to się nie wypowiadaj. Wytykanie innym i próba wynajdywania drugiego dna w wypowiedziach nie ma miejsca w tym wątku

Siema jamesbond- Ci krzykacze sie zesrają ,ale za 20 lat o Maćku będą wspominali ,jak im życie uprzykrzał ,gdy kazdy miał ochote mu dokopać i burdel na forum wprowadzać .
Akurat jak dla mnie wporzo gość był i sam jako jeden modek na cały portal ,bez takich możliwości jakie mają dzisiaj koledzy -nie wspomne że po złości   klika osób  specjalnie robiła syf .
 To że jest syf -a wcześniej był burdel ,to nic innego jak wina redakcji .Każdy z nich to olewał ,bo liczy sie oglądalność i popularność ,a burdel to drugorzędna sprawa . 
Te obecne zagrania wobec bolgów ,to żenada .Powstaje ich kilka dziennie ,a syf taki że wole o pierdzeniu  w stołek jakiegoś polityka poczytać ,niże te brednie typu -- stojak dla karpiarzy lepszy od podpórki ,bo podpórka nie jest karpiowa.
Albo zanęt - dowali gość 15 durnych składników ,gdzie jednorazowe łowienie wyjdzie 300 zł i szczerzy zęby z zadowolenia -a na dole komenatrze -super ,musze spróbować ...
Do tego Ci co mają Vip -mogą usuwać komentarze - gdzie ginie obiektywizm ,a zostaje kapitalizm i syf umysłowy .....



[2014-01-18 21:02]

@perwer.. życie, ale poczekajmy na Redakcję. Blogi totalnie olewam, bo zależy mi na forum. A na blogach, zwłaszcza VIP to się różne rzeczy dzieją...

@up ten wyżej z VIPem. Ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Podaj mi jeden wątek, gdzie zwracam się do redakcji. 2. Skoro są zdublowane wątki i nikt ich nie kasuje znaczy, że mijasz się z prawdą. Zastanów się zanim cokolwiek napiszesz i siebie ośmieszysz. Dalsze wycieczki w Waszym "nie podoba mi się, że Ty ..... flamewar Mastiff" na PW, czy ja się wyraziłem jakoś niejasno? Przetłumaczyć? Kończę dyskusję bo nawet czytać ze zrozumieniem nie umiecie.
[2014-01-18 21:19]

Diablo

@perwer.. życie, ale poczekajmy na Redakcję. Blogi totalnie olewam, bo zależy mi na forum. A na blogach, zwłaszcza VIP to się różne rzeczy dzieją...

@up ten wyżej z VIPem. Ty naprawdę nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Podaj mi jeden wątek, gdzie zwracam się do redakcji. 2. Skoro są zdublowane wątki i nikt ich nie kasuje znaczy, że mijasz się z prawdą. Zastanów się zanim cokolwiek napiszesz i siebie ośmieszysz. Dalsze wycieczki w Waszym "nie podoba mi się, że Ty ..... flamewar Mastiff" na PW, czy ja się wyraziłem jakoś niejasno? Przetłumaczyć? Kończę dyskusję bo nawet czytać ze zrozumieniem nie umiecie.

Taaa skończ płakać. Sam piszesz że logujesz się z przerwami a zachowujesz się jakbyś tu siedział non stop i wszystko wiedział. jamesbond i perwer dwaj specjaliści w dziedzinie VIP i blogów. żaden nie ma VIP a jeden nie ma bloga :) Opinie takich własnie specjalistów są najciekawsze :)
[2014-01-18 21:29]

Roxola

Zdecydowanie jest lepiej, niż wtedy, kiedy poznałam ten Portal...  
Starałam się najpierw poznać zwyczaje, zanim cokolwiek napisałam, zajęło mi to ok.6 miesięcy. Cieszy mnie bardzo, że wątki nie są blokowane tylko dlatego, że nie były po myśli moderatora, czy kompanów  ...wcześniej było manipulowanie i tu przyznaję rację @DiabloTylko dlatego tu jeszcze jestem, że ten etap jest już za nami...  i ciągle mam nadzieję na lepsze.
Kilka razy zwróciłam uwagę Userom na łamanie regulaminu...  za co czytałam później pyskówki.Pogodziłam się z tym i uznałam, że Portal jest dobry jedynie do zawierania nowych znajomości z ludźmi wędkującymi i o podobnych poglądach .....za co dziękuję, bo poznałam wartościowych LudziMój blog jest pusty...   i taki pewnie pozostanie.Poznałam też Portale, które nie stawiają na ilość, a na jakość...   i właśnie w nich jest dusza,czego nie wymagam od wedkuje.pl  ...jednym słowem ? ...jest OK i niech nie będzie gorzej.




[2014-01-18 22:49]

cierpliwy1

Roxola słusznie piszesz ,że w tej chwili jest o wiele lepiej mam takie samo zdanie .Wystarczy wrócić do historii i gęsiej skóry dostaje .Odeszła pewna grupa ludzi i jest całkiem przyjemnie ,oby tak dalej.Moderatorzy zachowują się moim zdaniem dobrze ,czasami ktoś nie zauważy ,że dany temat był na tapecie ale przecież nic się nie dzieje jak ktoś powtórzył . [2014-01-18 23:00]

roman76

może kolego dlatego że moderatorzy nie są dostępni 24 h ?każdy z nas ma swoje życie ,a pomimo tego robimy co możemy żeby było tutaj w miarę normalnie ,w zamian za to na swojej poczcie odczytuję ty taki i owaki ,przecież my też jesteśmy ludźmi i robimy coś od siebie dla forum ,więc po co obrażać ?w zamian za to ,co mnie osobiście spotkało i było to niesłychanie miłe ,są również ludzie którzy piszą ,pomagają wręcz ,że jest coś co można zrobić ,usunąć ,przenieść ,itp ,i za te wiadomości serdecznie dziękuję
[2014-01-18 23:15]

Roxola

....tu nie chodzi o to ile godzin są dostępni moderatorzy ale o sposób ich działania...  Cieszy mnie również to, że nie wchodzą na forum raz w tygodniu tylko po to żeby usunąć posty i pokazać, że są władcami Portalu.
[2014-01-18 23:29]

roman76

mnie również to cieszy ,może zamiast pisać o moderatorach w sposób jaki ogólnie się uważa za obraźliwy,zacznijcie drodzy koledzy i koleżanki im pomagać ,pisząc o swoich pomysłach ,podpowiadając coś niecoś ,czasem jest dobrze i miło przeczytać dobre słowo ,po raz kolejny powtórzę jesteśmy tylko ludźmi    i nam też zdarzają się błędy .Więc zamiast je wytykać zróbcie coś od siebie żeby to forum było takie jak należy ,i takie jak wam się podoba
[2014-01-18 23:37]

Roxola

...a o czym ja piszę ? Przecież same pochlebne słowa napisałam o moderatorach wedkuje.pl  :)
Tak trzymać i nawet jeżeli czasami są nieporozumienia między Userami, to często (ostatnio) zakończone są zakopaniem mieczy i panuje ogólna zgoda. O to właśnie chodzi w dyskusjach.
Jest dobrze i oby nie wróciło stare...  
Nie chcę już zwracać uwagi na powtarzające się wątki, bo faktycznie są moderatorzy, którzy przenoszą je do aktualnie już istniejących i wiem, że poświęcają swój czas, ale tak to jest jak się ktoś zdecyduje na to...  ja mam swoje obowiązki, a na wedkuje wchodzę, bo lubię.
[2014-01-18 23:55]

roman76

i niech tak pozostanie
[2014-01-18 23:58]

Bernard51

Podejrzewam że takie i im podobne posty należało by ignorować bo dajemy autorowi możliwość w dyskusji produkowania się w swojej oczywistej racji ( w jego mniemaniu).
Tak jak "Diablo" napisał Redakcja nie przyjęła propozycji współpracy, więc własne rozczarowanie wylewa aby podbudować własne nieomylne "ego" atakując wszystkich i wszystko.
[2014-01-19 06:43]