Co się dzieje w okręgu PZW Płock - Włocławek?

/ 3 odpowiedzi
Szanowni koledzy , wędkarze z okręgu płocko- włocławskiego. Co się dzieje z tym okręgiem. Właśnie przeczytałem na stronie okręgu że 25. 08. 2013 odbędzie się nadzwyczajny zjazd delegatów. No bardzo ważna sprawa a okręg do tej pory nie raczył powiadomić zarządów kół o takiej inicjatywie?. Jak to z nimi jest że nie informują o niczym, podejmują uchwały których nikt nie zna, decydują o losie wielu z nas a my nie znamy nawet pobieżnie uchwał które podejmują. Czy to jest celowy brak informacji czy zwykłe zaniedbanie. Jeśli wiecie co si dzieje w naszym okręgu to proszę napiszcie. Do mnie jako prezesa koła nikt z okręgu nie raczy przysłać jakiejkolwiek informacji, to zwyczaj czy zaniedbanie?. 
użytkownik65213

Wasz zarząd rządzi się swoimi prawami nie od dziś i nie od wczoraj. Skoro jesteś prezesem koła z tego okręgu to nie powinna być to dla Ciebie nowina i już powinieneś do tego przywyknąć Kolego. Z tego co pamiętam jesteście jedynym okręgiem który z nikim nie ma podpisanych porozumień. A to dlatego że taka jest polityka waszych władz okręgu które robią co uznają za stosowne i zapewne Was(wędkarzy z tego okręgu) mają głęboko "gdzieś". Ja jestem z okręgu mazowieckiego i zapewne zrobiłbym dopłatę na wasz okręg bo macie ciekawe wody, jednak to nie możliwe bo u Was jest" państwo w państwie". (2013/08/11 20:35)

ypman666

markep wejdz na włocławskie forum wędkarskie tam się czegoś dowiesz. (2013/08/11 21:20)

marekp

Dzięki za wskazówki, przeczytałem wpisy. Osobiście jestem za przyłączeniem do okręgu mazowieckiego. Pozdrawiam (2013/08/13 21:49)