Zaloguj się do konta

Co się dzieje ze stroną Koła Czarnej Łady?

utworzono: 2013/02/12 23:28
Wloczykij1

co sie dzieje????czy wie ktoś o co chodzi??? [2013-02-12 23:28]

lynx

Kazio Lipiec kasuje wszystko.
[2013-02-12 23:18]

kozuba5

Czego usuwa??  [2013-02-13 10:24]

kozuba5

Czego kasuje?? 


[2013-02-13 10:28]

lynx

Zajrzyj na Kazia post o ustawce. Nie byłeś na walnym? Kazio sie obraził, że młodzi go wycięli i szuka winnych. A jakbyś miał pytania to napisz do mnie
[2013-02-13 10:28]

kozuba5

Nie byłem chciałem sobie opłacić karte ale jak jestem za każdym razem to jest zamknięte [2013-02-13 10:30]

kozuba5

Nie wie pan ile to sie płaci za opłate ??

[2013-02-13 10:34]

kazik

Panie Ryśku nie wykasowałem ale odeszłam z koła i ze strony koła również  , więc automatycznie to wszystko co było na mojej stronie znikło , przeniosło się razem z moją stroną   . Wcale młodzi mnie nie wycieli , tylko Twoje układy i dyktatura , i wcale się nie obraziłem  ale dalszej współpracy po tym co się stało nie widzę . Napisz mi konkretnie jacy to młodzi byli co chcieli mnie wyciąć ?   Jak na razie z rozmów podczas przerwy wyglądało inaczej i wszystko było normalnie dopóki nie uzgodniłeś z przedstawicielem z okręgu . Jedyny byłeś jako przeciwny i nie podpieraj się młodymi . [2013-02-13 16:13]

Wloczykij1

zapraszam kolego  kozuba5 do sklepu Synka ul: krzeszowska 33 tam wszystko opłacisz.

Składka członkowska 66,00 zł

Składka roczna podstawowa normalna- rzeki i zbiorniki poniżej 100 ha 94 zł

jesli sie uczysz do 24 lat zapłacisz 50% opłat

[2013-02-13 16:53]

lynx

Panie Ryśku nie wykasowałem ale odeszłam z koła i ze strony koła również  , więc automatycznie to wszystko co było na mojej stronie znikło , przeniosło się razem z moją stroną   . Wcale młodzi mnie nie wycieli , tylko Twoje układy i dyktatura , i wcale się nie obraziłem  ale dalszej współpracy po tym co się stało nie widzę . Napisz mi konkretnie jacy to młodzi byli co chcieli mnie wyciąć ?   Jak na razie z rozmów podczas przerwy wyglądało inaczej i wszystko było normalnie dopóki nie uzgodniłeś z przedstawicielem z okręgu . Jedyny byłeś jako przeciwny i nie podpieraj się młodymi .


Cos ci się Kaziu poplątało. Byłes tak zapatrzony w swoją misję rozwalnia okręgu, że  nie zauważyłes, że przez cztery lata zdołano zebrać nowy, młody zarząd. Jak zająłeś się robieniem rewolucji to zanim cie wybrano to zdążyłeś wszystkim wkoło nawciskać kogo pozmieniasz w okręgu. Tak jakbyś miał na to jakiś wpływ. Młodzi zdążyli to zauważyć i woleli ludzi trochę rozsądniejszych. A ponadto ty sie strasznie obraziłeś jak ci Jarek ustąpił miejsca. Na ostatnim zebraniu zarządu też ci Jarek ustąpił a ty skwapliwie wpisałeś swoje nazwisko ale sam Jarka nie zapytałes. Taki uklad ci odpowiadał a teraz nazywasz to ustawką.
Mało ci było miejsca w Zarządzie, mało być sekretarzem, malo redagowania. Ty chciałes wszystko. Młodzi zanim ustalili kto ma byc prezesem to kilka razy pytali mnie i Jarka czy nie zostałby któryś z nas prezesem ale obaj odmawialiśmy. Dlatego nie pluj mi w twarz, że ja czy ktoś inny zawarł umowę z prezesem okręgu. Ja tam nie byłem 4 lata.
I jeszcze jedno. Przestań opowiadac ploty, że chcę połączyć oba koła bo w tym temacie nie mam nic do gadania lecz wędkarze tylko mogą o tym zadecydować.
Przedtem ci nic nie odpowiadałem ale widzę, że do ciebie nic nie dociera a twoje chore marzenia przerastają twój rozsądek.
Jezeli dalęj będziesz pisał głupoty i plotki pod moim adresem to wzorem prezes okregu też podam cie do sądu. Ja na swoją opinię pracuję całe życie i nie zamierzam patrzec jak po dwóch piwach chlapiesz o mnie co ci ślina na język przyniesie.
[2013-02-13 22:09]

kazik

Panie Ryśku nie zasłaniaj się dalej młodymi . Dwa dni wcześniej (w czwartek) przecież zebrał się ten młody zarząd i inaczej ustalono niż Ty teraz piszesz . Nawet na tym spotkaniu  podjąłeś temat odsunięcia mnie od kandydatury , tylko że większość odrzuciła to . Co już nie pamiętasz , przecież sam zaproponowałeś żeby nie brać do władz koła , ludzi z łapanki , czy z sali . Mój błąd polegał na tym że zgodziłem się na to i inni również . Tu przyznaję się do winy bo zgodziłem się na pewne ustalenia , a nie powinnem   . Tobie było mało,  bo mimo wszystko dalej byłem na liście i musiałeś sprawę postawić na swoim . Ja mam sumienie czyste , ciekawe jakie Ty masz . Nie będę dalej tego ciągną bo już mnie męczy i  nie ma sensu  . Czas i inni koledzy ocenią sami co o tym sądzić , oraz kto miał rację . Zostaw to innym .

Mam jedynie nadzieję że mają dobrą lekcję i bardziej będą patrzyli Ci na ręce , oraz na to co robisz .

[2013-02-14 16:27]

MACHONEY

nie zyczymy sobie takiego zachowania                     informoje       rowniez    ze zostaly wybrane nowe wladze kola wrazie jakis obiekcji prosze znami     -   PREZES  -  GROMADZKI WIESLAW     -   VICE- PREZES    MACH GRZEGORZ  -   VICE -PREZES do spraw sportu MATYS GRZEGORZ   -  SEKRETARZ - TOMEK BRODZIAK  -  SKARBNIK-  JWONA GROMADZKA  -  VICE- PREZES DO SPRAW gospodarczych- ROZANSKI DARIUSZ   + ZASTEPCA     CZLONEK zarzadu MACIOCHA ZBIGNIEW  CZLONEK- zarzadu TOMASZ KONON- wrazie    jakis problemow  PROSIMY Z TYMI OSOBAMI         -        STRAZ    RYBACKA    -   KOMEDANT   -          KOZLOWSKI GRZEGORZ   -    straznicy TO  - MACH GRZEGORZ  -  JARGIELO HENRYK  - MATYS GRZEGORZ     ROZANSKI  DARIUSZ  -  MICHAL   WROBLEWSKI  -  KOMISJA REWIZYJNA  -    RYSZARD SIEBIDA       JAROSLAW  BLICHARZ  -   KOZLOWSKI GRZEGORZ    -   REDAKTOR  STRONY kol MARIUSZ GUT    oraz  - KOMISJA   DO SPRAW   ZARYBIEN  - SZKODA MIECZYSLAW -  ROZANSKI ZYGMUNT-    MACH GRZEGORZ  wsprawie zarybien  informacji  udziela  PRZEWODNICZACY - SAD KOLEZENSKI -  MICHAL WROBLEWSKI -                RZECZNIK DYSCYPLINARNY -kol -MARIUSZ GUT                                           NOWE WLADZE    -  KOLA- CZARNA LADA -    POZDRAWIAJA  WSZYSTKICH   - CZLONKOW -NASZEGO KOLA -  konczac z wedkarskim pozdrowieniem    zyczymy plamania kija w nowym sezonie  [2013-02-14 19:52]

MASTINO

Nieraz trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny i dlaczego...... Trzeba umieć przegrać z honorem. [2013-02-14 20:32]

MACHONEY

dzieki  kolego mimo ze z POLSKI WIDZE ZE podchodzisz do tego obiektywnie  pozdrawiam    MACHONEY  [2013-02-14 21:38]

lynx

Dzieki Grzesiu za męskie zachowanie. Widzę, że wieloletnia praca starych aby utworzyc młody zarząd nie poszła na marne.
[2013-02-14 22:05]

MACHONEY

 STRAZ  RYBACKA                  KOMEDANT      - KOZLOWSKI  GRZEGORZ    STRAZNICY      MACH GRZEGORZ -JARGIELO HENRYK- BOSAK MAREK-MATYS GRZEGORZ -ROZANSKI DARIUSZ -MICHAL WROBLEWSKI  [2013-02-16 18:20]

Co niektorzy dzialacze tak postępują. Albo władza absolutna ,albo zabieram swoje szmatki i idę do domu, obrażony że mnie nie wybrano . Dzieciaki w przedszkolu tak się zachowują .A na dodatek- zemszczę się i pokasuje Kolegom stronę koła . Będą mnie pamiętać dłużej i żałować. Czego???? Doprawdy moje wnuki przestału już tak rozumować mając po dwa lata.hoplita . [2013-02-17 08:43]

lynx

Czasem tak bywa.
[2013-02-17 16:24]

Wloczykij1

czemu mój temat znikl z forum?? o zapytaniu co sie dzieje ze strona? juz kilka dni nie widze tego na forum? ktoś to usuna? ale czemu? [2013-02-25 16:19]

MACHONEY

niewiem czemu ktos wtym majstruje dziwne ale domyslam sie [2013-02-25 19:44]

Wloczykij1

no to ldnie!! sam sie domyslam kto to taki, jeszcze dal temat na glówne forum [2013-02-25 19:53]

kazik

Grzesiu Ja na pewno nic nie majstruję bo po prostu zrzekłem się redaktora i już takich możliwości nie mam . Po prostu nic wspólnego już z tą stroną nie mam . Jedynie tylko mogę się przyłączać do rozmowy i tyle . Zapytaj nowego redaktora , może się uczy lub rozpoznaje możliwości . [2013-02-25 21:15]

bluehornet

Gwoli informacji - administrator strony Koła nie możliwości ingerencji w forum  .
A to , że wątek z zapytaniem kol. Wloczykij1 jest na głównym forum a nie ma na stronie Koła jest zapewne jakimś błędem systemu - pofatygowałem się i sprawdziłem.
[2013-02-25 21:23]

MACHONEY

koledzy bedzie dwoch kolegow ktorzy prowadzic beda strone i sie wzajemnie uzupelniac o co prosil kolega mariusz ze wzgledu na obowiazki pozdrawiam     MACHONEY [2013-02-26 20:53]

MACHONEY

koledzy ze wzgledu na obowiazki kolega mariusz zaproponowal by ktos jeszcze mu pomogl w prowadzeniu strony jest ktos taki i w krotce sie beda uzupelniac by nam nic nie umklo [2013-02-26 20:58]

lynx

Gwoli informacji - administrator strony Koła nie możliwości ingerencji w forum  .
A to , że wątek z zapytaniem kol. Wloczykij1 jest na głównym forum a nie ma na stronie Koła jest zapewne jakimś błędem systemu - pofatygowałem się i sprawdziłem.

Do Moderatora.
 I co z tego sprawdzenia wyszło? Wszystkie inne blogi sa a tylko tych dwóch nie ma akurat o tym samym temacie. Nie wygląda to na bład systemowy.
[2013-02-26 23:14]