Zaloguj się do konta

Co się dzieje z Wisłą?

utworzono: 2012/06/22 16:16
barrakuda81

Pytanie w tytule oczywiście dotyczy brań czegokolwiek.Szczerze mówiąc znudziło mi się już zakładanie tego typu wątków ale w sytuacji kiedy nic się nie dzieje na rzece od wczesnej wiosny do teraz to myślę że sytuacja tego wymaga.Ciekaw jestem jak jest na innych odcinkach.Ja łowię w środkowym biegu rzeki i takiej nędzy jak żyje nie widziałem.Boleń to chyba"wyzdychał"bo wogóle nie żeruje przy powierzchni.Normalnie idzie się załamać...Wędkuję głównie w Wiśle a opłacam kartę wędkarską na okres całego roku więc skoro do lipca nic nie łowie to możecie się domyślac co czuję... [2012-06-22 16:16]

89krzysztof

Na 'moim' odcinku wisły ciężko stwierdzić czy coś się dzieje, bo prawie cały czas woda jest wysoka i o łowieniu w ogóle nie ma mowy. Kiedy była niższa, trafiło się kilka szczupaków niezbyt wielkich i jeden sandacz. Jazie brały ładnie i to dość spore, ale nie nastawiałem się na nie jako tako. Ale fakt jest taki, że kilka lat temu ryb było więcej.  [2012-06-22 16:58]

mateusz196

Ja też mam już dość tego sezonu. Jeszcze takiej lipy nie było. Nawet uklejki nie chcą brać:) Jutro jadę na noc nad Wisłę do Janowca to dam znać jak było.
[2012-06-22 18:24]

retek

witam

a ja mam zgoła inne zdanie na temat  , wróciłem na nią po kilku latach łowienia ma wodach nizinnych u mnie jest mnustwo boleni i to całkiem sporych ,widowisko było podczas tarła uklei tydzień temu jak latały w powietrzu łopaty tak na oko od 3 do 7 kg . Moim zdaniem wisła to dobra woda

[2012-06-26 22:15]

boarhunter

NA odcinku powyzej Krakowa kumpel wyjal suma 115 drugi sandacza 67 ..podczas okresu ochronnego w rejonie Tyńca ponizej Krakowa goscie na paprochy biale wieszali sandacze po metrze, jazie jako tako, klenia sporo okon sporadycznie poki co. O innych sumach do 1,5 to tylko ze słyszenia .. Karpie sie trafiaja leszcze tez. Woda rybna ale strasznie chimeryczna. 30 wyjazdow bez pukniecia ...31 z zyciowka albo ... eldoradem w postaci kilkudziesieciu bran  [2012-06-26 22:47]

kali333

W okolicach Facimiecha i OCHODZY narazie od wiosny martwa woda! Nic sie nie dzieje na przepływanke i grunt.Pozdrawiam! [2012-07-06 14:33]

toten

U mnie Bolenia też nie ma:( [2012-07-06 16:58]

xerinus

Tak samo u nas w Świeciu n/ WIsłą. Boleń raz na ruski rok uderzy, a szupaka chyba wcale nie ma. Wczoraj od 16-22 zero brań leszczy, jazi itd. Nawet nic nie puknie, tylko raz skubnie jakaś małe g****. Może przez te burze? Mam nadzieję, że się poprawi. Jednak niedawno wędkarze łoili tam po 8 leszczy, jeden wędkarz na rosówe złapał sandacza 2,7kg. Jak się trafi to się złapie. [2012-07-06 19:12]

QBS

Na wysokości Warszawy podobnie - bolek nie wali jak co roku, generalnie jego polowania widać po uciekającej przy brzegu drobnicy. Zero ataków po wierzchu. Leszcza widziałem łowią pod wieczór - sztuki 2kg+, po kilka, na białego + koszyk z płatkami owsianymi (tu tradycja). Miejsca dziwne bo np. 100 metrów powyżej  przeprawy promowej na Białołęce, z "plaży" - generalnie nigdy tam nic nie brało, muł. Metr wody przechodzący na 2,5. A na dołkach, ostrogach i główkach siedzą i d*pa.

[2012-07-06 19:39]

wedkarzszczecin88

Panowie nie martwcie się nie odrze nie jest wiele lepiej jeżeli chodzi o biało ryb na szczecie drapieżnika jest trochę choć bolenie bija ale nie tak jak w zeszłym roku [2012-07-06 22:31]

ypman666

wisełka w okolicy włocławka też nie zachwyca, bolki nie biją a duże leszcze spławiają się po za zasięgiem gruntówek lipa po całości.
[2012-07-07 10:16]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia