Zaloguj się do konta

Co się dzieje z firma DAM?

utworzono: 2012/06/05 07:16
JOPEK1971

Pamietam jeszcze ich serie Quick Camaro.sprawowal mi sie kilka lat :)

Ja go rozwaliłem w trzy tygodnie łowiąc rapy na ciężkie ołowianki,ale to dobry był kołowrotek,tylko ja go nieodpowiednio używałem.;-)W Niemczech kupi się sprzęt D.A.M ale podobny jest u Nas,i za mniejsze pieniądze.D.A.M wędziska robi dobre,ale cena mocno rani.Na sumy był dobry kijek "Demon" tej firmy.


[2012-10-09 17:04]

PnK

Mam w swoim zestawie spinning DAM'a Mega TeleSpin długości 2,4m. Sprawuje się całkiem fajnie. Przy okazji mam pytanie. Na kijku jest oznaczenie Aktion: 3.5. Co to dokładnie oznacza? Wiem, że są oznaczenia akcji szczytowa, miękka itd, ale co oznacza liczba 3.5? [2012-10-10 12:40]

aal82

Może ktoś ma link gdzie można kupić żyłki Firmy D.A.M
[2013-03-05 20:04]

Może ktoś ma link gdzie można kupić żyłki Firmy D.A.M





http://www.fishclub.pl/zylki-c-755_777.html?filter_id=12 [2013-03-05 20:24]

http://www.askari.pl/index.php/produkt/dam-mad-d-fender-zylka-karpiowa [2013-03-05 20:28]

aal82

Jarek11 chodziło mi o wszystkie żyłki katalogowe 2013.
[2013-03-05 20:33]

karolpolawiacz

dam effet ta obrotówka wymiata killer na okonie
[2013-03-05 21:07]

arto

witam mam sporo obrotówek DAM i potwierdzam, że są bardzo skuteczne, tylko coś zepsuło się z jakością ,powłoka obrotówek  mało trwała. [2013-03-05 22:14]

Expensiw

Firma dam prosperuje i to jak panowie u mnie w niemczech prawie w kazdym sklepie wedkarskim maja naprawde dobry sprzet ich oferta jest ogromna i rewelacyjna w przystepnych cenach oczywiscie w polsce malo dostepne jeszcze ale niedlugo to sie powinno zmienic ale od czego jest ebay.de tam jest wszystko dostepne i wysylaja do pl wklejam link z katalogiem w jezyku polskim pozdro http://viewer.zmags.com/publication/e985b5ee#/e985b5ee/2 [2014-03-29 19:46]

robban

Sam używałem kiedyś sprzęt DAM. Wędki i kołowrotki . Miałem krecioly Quick Camaro LS 45. Wędek nie pamiętam ,a będzie już ze 20 lat w wstecz. Fajny i trwały sprzęt. U mnie mozna znaleźć kolowrotki i wędki. Sa tez blaszki i obrotówki itp. Wiem ze maja coś w Fishing Mart coś z  DAM. Pzdr. [2014-03-29 21:18]

aldente

Firma ta przeżyła wzloty i upadki, byla sprzedawana parokrotnie i zaliczyla upadlość. Jednak odrodziła się , powstała jak Fenix z popiołu i prosperuje świetnie i rozrasta się!
Produkuje wszystko, o czym może pomarzyć każdy wędkarz! Ma paletę świetnych kołowrotków, przynęt i wędek. Mam sporo sprzętu tej firmy , a kijaszki spiningowe węglówki sprzed 15 lat do dzisiaj są używane i spisują sie świetnie.:-)
[2014-03-29 22:35]

barrakuda81

Kiedyś sprzęt DAM to było marzenie...Świetne obrotówki z serii effzet - do dziś używam.Nadal niezawodne ale niestety już dość drogie. [2014-03-29 23:55]

Artur z Ketrzyna

Kiedys to byla calkiem solidna firma,a teraz nie widac w sklepach ich wyrobow.Czy ta firma jeszcze prosperuje?

Prosperuje, i nadal ma świetne wyroby. Ale konkurencja nie śpi i myśli jak wyeliminować z rynku konkurencję.
Między innymi jest coś takiego;
Przychodzi przedstawiciel firmy xxx, i proponuje współpracę, dale gadżety, gabloty itd, jak też atrakcyjne upusty przy zamówieniu. Ale stawia warunek, że nie może on prowadzić sprzedaży sprzętu konkurenci...

[2014-03-30 11:37]

goddard

Zdziwiła mnie ilość różnych teorii na temat tego co się dzieje obecnie z firma DAM. Jako, że niejako mam z nimi dość dużą styczność, gdyż jestem ich wędkarzem testowym, chciałbym Was wszystkich poinformować, że firma po dłuższej przerwie wraca na rynek.
Chłonność naszego polskiego podwórka okazała się nad wyraz spora i pewnie dlatego, nie w każdym sklepie macie okazję znalezć produkty DAM'a, ale możecie mi wierzyć, ze sukcesywnie lista punktów na mapie Polski, gdzie przedstawiciele się pokazali, zacznie się zagęszczać. 
Dementując pewien komentarz o braku płynności finansowej, chciałbym powiedzieć, ze jest wręcz odwrotnie - zainteresowanie i popyt rynku są tak duże, iż obecna infrastruktura, która miała sobie z tym poradzić, okazała się niewystarczająca. :)
Co do jakości sprzętu, to w tym zakresie nie zmieniło się praktycznie nic. DAM pozostał wierny swoim wartością, za które wielu z nas go ceni.

[2014-04-15 16:10]

polipoket

Podzielam opinię GODDARD'a. Też mam styczność z firmą DAM. I jest tak, jak napisał. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby ten sprzęt pokazał się w każdym zakątku kraju. Wraz z testerami pracujemy nad dobrym wizerunkiem DAM'a w Polsce. Jedno co możecie zrobić w naszej wspólnej sprawie to zacząć pytać o towar DAM'a w Waszym sklepie, a właściciel sklepu z pewnością pomyśli o sprowadzeniu tego sprzętu na półkę.

Pozdrawiam

[2014-04-29 00:05]

Artur z Ketrzyna

Podzielam opinię GODDARD'a. Też mam styczność z firmą DAM. I jest tak, jak napisał. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby ten sprzęt pokazał się w każdym zakątku kraju. Wraz z testerami pracujemy nad dobrym wizerunkiem DAM'a w Polsce. Jedno co możecie zrobić w naszej wspólnej sprawie to zacząć pytać o towar DAM'a w Waszym sklepie, a właściciel sklepu z pewnością pomyśli o sprowadzeniu tego sprzętu na półkę.

Pozdrawiam


Nie jest to takie proste. Bo na pytaniu zazwyczaj się kończy...
Dlaczego?
Bo sklep ma umowę z inna firmą produkującą/rozprowadzająca sprzęt wędkarski. I by mieć u nich odpowiednio atrakcyjne oferty, nie może rozprowadzać sprzętu konkurencji...

Nie raz jestem zmuszony robić zakupy przez internet, bo danej firmy wyrobów nie dostanę w sklepie nawet na zamówienie...

Dla mnie DAM, jest jedną z najlepszych firm, która stawia na jakość a nie taniość i ilość (made in China).

Sp. Jeśli jest pan przedstawicielem firmy DAM. To u nas w mieście jest super lokal do kupienia. Idealny na salon wędkarski, z własnym mini parkingiem i dużym obok. Przy głównej trasie, biegnącej przez miasto. Tak więc i dość atrakcyjnym miejscu.

Ja jestem zainteresowany pełną współpracą...
Jeśli jest pan zainteresowany, to roszę na priv.
[2014-04-29 07:56]

rybka11

Chciałem się zapytać jak jest z serwisem gwarancyjny sprzętu DAM a konkretnie mi chodzi o wędki karpiowe.
[2014-05-07 18:46]

wojtek75

 I by mieć u nich odpowiednio atrakcyjne oferty, nie może rozprowadzać sprzętu konkurencji. ..Co Ty piszesz ,nie byłem jeszcze w wędkarskim w którym byłby sklep tylko jednej firmy.A takiemu przedstawicielowi mówi się: szanowny panie tam są drzwi........ [2014-05-08 20:15]

polipoket

Nie miałem styczności ze sklepem, który miał umowę z firmą wędkarską na takich zasadach jak wspomniałeś. W czasach ogólnego dostępu do towaru jest jak z polityką - demokracja. Wszyscy mogą wszystko a nikt nic nie robi.

Firma DAM nie zamierza otwierać swojego sklepu, ani wiązać wyłącznością żadnego sklepu. Nie byłoby to dobrym rozwiązaniem ani dla sklepu ani dla dystrybutora. Konkurencja jest jak najbardziej wskazana - ale zdrowa.

Zainteresowanych współpracą handlową odsyłam na www.dam.de bądź do skorzystania z adresu mailowego lub numeru telefonu zamieszczonego na reklamach firmowych w prasie wędkarskiej.

Pozdrawiam

[2014-05-10 22:17]

polipoket

Jeżeli chodzi o serwis - wszystkie naprawy zą załatwiane za pośrednictwem sklepu na podstawie paragonu zakupu. Nie ma w DAM-ie druków kart gwarancyjnych, gdyż nie są wymagane w prawie unijnym. Owszem są sklepy, które dla porządku same dają swoje karty lub druki reklamacyjne, ale to w niczym nie przeszkadza. Na podstawie paragonu DAM udziela 2-letniej gwarancji na swój sprzęt.

Niestety zazwyczaj wędzisko musi trafić do sklepu, który to sklep przekazuje ją do serwisu. Od momentu przekazania Twojej wędki przez sklep do serwisu rozpoczyna się proces reklamacyjny, który kończy się zazwyczaj po 2 tygodniach tym, że odbierasz w sklepie swoją wędkę z wymienionym elementem bądź bez wad.

Pozdrawiam

 

[2014-05-10 22:25]