Co się dzieje na Rożnowie

/ 379 odpowiedzi / 16 zdjęć
szyna1


Ale to prawda. Jak się trafi na dobry dzień, to na Kurowie można pociągnąć, ale są momenty, kiedy dwa tygodnie dzień w dzień jeżdżę na Kurów i nic nie ma. Trzeba próbować. Ktoś już to powiedział, ale powtórzę i ja - może nie ma na Jeziorze R. ogromnej populacji ryb, ale można złowić naprawdę olbrzymie okazy. (2012/07/02 16:35)

haja


Ale to prawda. Jak się trafi na dobry dzień, to na Kurowie można pociągnąć, ale są momenty, kiedy dwa tygodnie dzień w dzień jeżdżę na Kurów i nic nie ma. Trzeba próbować. Ktoś już to powiedział, ale powtórzę i ja - może nie ma na Jeziorze R. ogromnej populacji ryb, ale można złowić naprawdę olbrzymie okazy.

:) (2012/07/02 19:55)

haja


Ale to prawda. Jak się trafi na dobry dzień, to na Kurowie można pociągnąć, ale są momenty, kiedy dwa tygodnie dzień w dzień jeżdżę na Kurów i nic nie ma. Trzeba próbować. Ktoś już to powiedział, ale powtórzę i ja - może nie ma na Jeziorze R. ogromnej populacji ryb, ale można złowić naprawdę olbrzymie okazy.

:) (2012/07/02 19:55)

cocaine


Mówią dobry plan połową sukcesu... plan już jest: wyjazd z piątku na sobotę,miejsce-Kurów,pożądany gatunek-Leszek,technika-feeder,przynęta-robactwo,makaron i ...może w końcu będzie ten dzień :-) (2012/07/03 06:18)

szyna1


Liczymy na szybki meldunek z placu boju... (2012/07/03 13:56)

haja


Koledzy, ja się w tą sobotę na nockę wybieram. Ale coś mi się wydaje, że nad mostem to może być słabo z rybami. Raczej do Lipia pojadę na głęboką wodę (2012/07/03 20:26)

cocaine


Kurde Krzysiek teraz mam ogromny dylemat może też odpuścić ten Kurów a na głębszą wodę jechać , ktoś coś może napisze jaka sytuacja na Dunajcu .... Po ostatnich wyjazdach do Kurowa już sam nie wiem gdzie się wybrać    ;-"(  a w sobotę szlaban był otwarty na "lotnisku" jestem ciekaw czy to tylko chwilowe  czy ktoś się na stałe zlitował. (2012/07/04 09:58)

haja


Na lotnisku w soboty modele samolotów puszczają i wtedy otwierają. Chyba że teraz na stałe otwarli. Mi się wydaje że przy takim niskim stanie wody to raczej na jeziorze w głębszych partiach trzeba szukać ryby. Ale mogę się mylić. (2012/07/04 20:41)

haja


No i jak Krystian, zdecydowałeś już gdzie pojedziesz? (2012/07/05 18:24)

delfin211


Panowie w Lipiu trochę lipa,stan wody jest niski i wszyscy na głęboką wodę pchają się w stronę Gródka.Ale tam trzeba wybrać się naprawdę wcześnie bo o 5 rano to miejsca nie znajdzie.Pozdrawiam. (2012/07/05 20:02)

cocaine


Cześć wszystkim,Krzysiek w Lipu lipa w Dunajcu woda malucka i nie mam koncepcji,zastanawiałem się jeszcze nad mostem w Hubie na Czorsztynie jak Dunajec wpływa do zalewu ale tam zawsze wszystko zajęte... W Siennej jest dość fajne miejsce z plażą zaraz przed mostem w prawo(zatoczka z mini molem) autko nad samą wodą,troszkę ostry zjazd z głównej drogi asfalt popękany ale powinienem wjechać może tam sie wybiorę dzisiaj ostatni dzień przemyśleń...Pozdrawiam. (2012/07/06 06:12)

cocaine


Sorki skręt od NS w LEWO    ;=) (2012/07/06 06:18)

haja


Czy może mi ktoś na szybkości napisać jaka woda w Rożnowskim i na Dunajcu w Kurowie. Wybieram się dzisiaj na nockę,tylko że zajadę późno na 10 wieczór i nie bardzo będę miał możliwość szukać miejscówek (2012/07/07 14:22)

cocaine


Kurde napisałbym coś ale to gdzieś koło 18 bo o 17 startuję :-P,a sam nie wiem gdzie jechać ;-( (2012/07/07 15:22)

haja


Ja zadzwoniłem do kumpla w Tęgoborzy. Mówi że woda mała, ale wędkarzy bardzo dużo (może rybki skubią ? :) ). Pewnie będzie problem ze znalezieniem miejsca (2012/07/07 15:32)

haja


No i skubały :) (2012/07/08 12:52)

Bernard51


No no poszczescilo sie ladne  widze ze z glebszej wody wyjales  te leszcze czyli nie taka mala woda??( czyli nie taki niski stan w Tegoborzu) Przed mostem? (2012/07/08 13:42)

haja


Stan wody nadal niski. Ja łowiłem za mostem. Ale wędkarze przed mostem też kilka ładnych złowili. Wystarczyło,że przytrzymali wodę na zaporze i rybki od razy pozytywnie zareagowały braniami. Problem był tylko z miejscem bo przyjechałem nad wodę jak się już ściemniało. Na szczęście jedna miejscówka była jeszcze wolna. (2012/07/08 17:15)

szyna1


Ładnie, ładnie. Jak są tylko głęboka woda się sprawdza. Oby brania pozsotały jeszcze z ttydzień (2012/07/08 18:17)

cocaine


Witam piękne rybki też troszkę połapałem i w końcu z Czorsztynem się przełamałem :) (2012/07/09 09:04)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

haja


Gratulacje, pięknie połowiłeś :) (2012/07/09 09:19)

cocaine


Kurde ale z 1,5 godz. jezdziłem zanim miejsce wybrałem wszędzie kusiło zajebistymi miejscówkami z Rożnowskim porównania niema autko blisko 0 gliny i okolica niesamowita a kilometry te same,2 pierwsze wyjazdy kicha straszna za 3 już powoli zaczynam łapać,gość obok mnie 73 leszka wyciągnął nie miałem tyle szczęścia największy 64 ale nic straconego następnym razem będzie mój :)))) (2012/07/09 09:52)

haja


To ja Twoim miejscu bym tam jeździł. Na Rożnowskim sporadycznie się lepiej połowi. Zazwyczaj jest dużo gorzej. A na Czorsztynie jak widzę dużo lepiej.Mi jest za daleko na Czorsztyn bo zabieram ojca a on k. Limanowej mieszka.  (2012/07/09 10:34)

haja


Kurde ale z 1,5 godz. jezdziłem zanim miejsce wybrałem wszędzie kusiło zajebistymi miejscówkami z Rożnowskim porównania niema autko blisko 0 gliny i okolica niesamowita a kilometry te same,2 pierwsze wyjazdy kicha straszna za 3 już powoli zaczynam łapać,gość obok mnie 73 leszka wyciągnął nie miałem tyle szczęścia największy 64 ale nic straconego następnym razem będzie mój :))))



Pal licho kilometry  - liczy się wędkowanie. Ja bym też chciał spróbować - podeślij mapkę lub napisz mniej więcej w którym miejscu warto łowić na Czorsztynie.  (2012/07/09 10:39)