Co się dzieje na Rożnowie

/ 379 odpowiedzi / 16 zdjęć
mfish


Ja łowie w Tabaszowej jak przyjade z wyprawy tygodniowej to napisze co się działo, ale jade 9 lipca na cały tydzień mam już sporo zanęty 15kg(wody stojące),melasy 3l,pelletu 10kg fajny aromat o zapachu czosnek no i rosówki zamówione 150 szt. Byłem rok wcześniej i nie było rewelacji, te lata co się łapało po 10 i więcej za noc pięknych leszczy już chyba nie wrócą ale jade bo lubie tam przebywać.   (2012/06/19 18:06)

haja


Koledzy, czy ktoś się wybiera w ten weekend nad Rożnów lub cofkę z jeziora? (2012/06/21 21:55)

haja


Kumpel dzwonił,że w Kurowie "kawa z mlekiem" - musiało solidnie popadać w górach (2012/06/23 11:13)

cocaine


Witam dzisiaj wróciłem z tęgoborzy masakra na Dunajcu ludzi full a woda mętna i wysoka lipa straszna , a na jeziorze przesiedziałem całą nockę i 3 leszczyki po 15 cm katastrofa,ludzie od piątku rana siedzieli bez jakiegokolwiek kontaktu z rybą!!!Ogólna masakra  na zbiorniku a na dunajec do poniedziałku trzeba zaczekac :((( (2012/06/23 12:18)

covent


Czyli wszystko tak samo jak przez ostatnie 2-3 tyg. Niestabilna pogody i częste opady w górach robią swoje. (2012/06/23 13:24)

jendreczek


Jadę jutro z synem albo na stawy albo jezioro wruce napisze . Będe topił białego i czerwonego no i makaron mam znakomity miód od znajomego ostatnio się spisał zobaczymy . Miód oczywiście do makaronu. (2012/06/23 18:30)

boarhunter


A taka prawda ze wszedzie pyta teraz nie owijajac w bawełne.  (2012/06/23 23:41)

cocaine


Witam odbiegając troszkę od tematu czy ktoś coś wie na temat stawów w miejscowości Stadła ??? jadąc na rożnów mijam je to jest jakaś żwirownia dokładniej znajdują się na nowej trasie mijającej Podegrodzie. (2012/06/24 05:10)

covent


To stare pożwirowe wyrobiska - dawniej było tam co łowić teraz już o wiele trudniej, ponieważ zanim zrobioną nową drogę były kompletnie niewidoczne i trudne do znalezienia dlatego były mocne wykłusowane, teraz skoro widać je z drogi może trochę się to zmieni. Żeby coś tam połowić trzeba poświęcić czasu na poznanie tych "bagienek" (2012/06/24 10:00)

jendreczek


Kolega cover ma racje dużo zielska strasznie ciężko się łowi lepiej jechać do podrzecza ciut bliżej w strone sącza na wysokości składu budowlanego w prawo jadąc do sącza a tam w kierunku oczyszczalni bodajże druga przecznica w lewo. (2012/06/24 10:35)

cocaine


Ok dzięki może się tam wybiorę puki co to jeszcze wyjazd do Marcinkowic na Dunajec się szykuje z powrotem zachaczę na te stawiki.  :) (2012/06/24 11:01)

jendreczek


Byłem wróciłem mało co złowiłem za tydzień będzie lepiej . W sumie próbowałem miód do zanęty i przynęty i działa krąpie cieły jak głupie . A tak ogólnie kupuje proce i będe strzelał zamrożoną zanętą akurat tam gdzie będzie jechał skuter wodny a kto mi zabroni nęcić. (2012/06/24 21:36)

covent


Gdzie dziś łowiłeś @jendreczek? (2012/06/24 21:54)

boarhunter


Jędruś  zanęć mu też ode mnie ...    (2012/06/24 23:43)

cocaine


Witam wczoraj na wycieczce w zakopanym wracałem przez Czorsztyn przy moście w Hubie i .... wszystko obstawione jak na zawodach gruntowych  ludziska sie plączą i przeklinają istny kabaret a z rybkami hmm... gość łapie 12 leszczyków 40cm+ a 1m dalej chłopina od 6 godz. ogona na swoich kijach nie widział :-) jadąc dalej od plaży dokładniej w miejscowości Manowej jest tam super zatoczka z dobrym dojazdem nad samućką wodę siedzi 2 ludków i w końcu widzę te słynne czorsztyńskie leszki 70cm wychaczyli 4 ale śliczne kiedyś dawno temu na rożnowskim takich dużo było... (2012/06/25 08:25)

cocaine


Witam czy ktoś w tygodniu był na Dunajcu okolice Kurowa most ??? jakie efekty???wybieram się w sobotę dzięki za info. (2012/06/28 07:15)

szyna1


Znajomy był przedwczoraj. Podobno złowił jednego leszcza 40cm. Natomiast na Dunajcu poniżej zapory coś się ponoć pozytywnego dzieje. Był tam ktoś niedawno, żeby mógł potwierdzić? (2012/06/28 12:17)

cocaine


Poniżej zapory jeszcze nie wędkowałem... a co do leszczyka 40cm to chyba norma bo od dłuższego czasu cinko na Dunajcu na wiosnę troszkę brało i przestało w sobotę po powrocie zdam relację :-) mam nadzieję że pozytywnie. (2012/06/28 16:20)

gruby168


Miejscowość tęgoborze, murek zaczyna sie od zjzdu z góry just w kierunku nowego śącza widać go z drogi a reszta to jak staniesz na murku i będziesz szedł w kierunku nowego śącza odrazam łowienie w dni wolne od pracy . Nie przegapisz miejsca bo z drogi widać pogłembiarke i róry do transportu mułu . a na wypady sobotnio niedzielne polecam tabaszowom droga na znamirowice wzdłuż murka a tam koniec języka za przewodnika . w znamirowicach jest przystań można pożyczyć łódke pytać o bosmana bardzo fajny gość :)

 

 

czy są tam miejsca zeby zasiąś przyslowiowo na dziko i połowić na gruncik,spławik

(2012/06/29 19:18)

gruby168


Panowie bo jadę na rożnowskie pierwszy raz i z tego co czytam to miejscowość tęgoborze jest dość fajne czy są tam miejsca ,na dziko żeby zasiąś z wędkami i piwka się napić a co by blisko b yło zeby dopłatę zrobić bo jestem ze śląska

(2012/06/29 19:22)

covent


Źle Ci nie życzę ale w tym okresie będziesz raczej rozczarowany wynikach.. Z woda zjechali strasznie i rybki się pochowały. (2012/06/29 20:27)

zbynio5o


Tęgoborze, przy moście kurowskim. 20 lat temu eldorado leszczowe, takie 60cm i w góre. Brzany też sie łowiło.  Duży ołów, 10 gwiazdek na hak i w nurt Dunajca.

Ale jak tam jest teraz , nie wiem :)

(2012/06/29 20:57)

szczepcio


Ja jeździłem przeważnie w to miejsce.Ładnie brał leszcz na makaron o zapachu czosnku.Kilka gwiazdek na haczyk i ryż na koniec.Jest tam dość płytko i bardzo dużo mułu. (2012/06/30 04:55)

cocaine


Cześć przed chwilą wróciłem z Dunajca przy moście w Kurowie (poniżej mostu) start 3-40 koniec 13 +- i..... dupa blada albo zacznę inne hobby albo zaczną ryby brać ;-) ok. godz 6-30 pierwsze branko leszek ok.50cm  1m od moich woderów merda ogonem i po ptakach wypina się kilka uklejek na dobicie i rozstrój nerwowy na weekend murowany:-( .A tak poważnie to kiedy te rybki zaczną brać??? z kim nie rozmawiam: PANIE JAK TEN LESZCZ 2 DNI TEMU BRAŁ,PANIE RZEŻ TU BYŁA... i tak co tydzień inna bajka z nad wody...Pozdro. (2012/06/30 14:50)