Co sądzicie o Firmie JAXON

/ 35 odpowiedzi
Romuald55


Każdą rzecz ocena się porównując do innych takich samych.Na jakiej podstawie ocenić coś w punktacji od 1-10?Wymieniłem inne firmy by uświadomić zakładającemu post,że nie da się ocenić Jaxona w tej skali.On się po prostu nie mieści.Nie oznacza to,że ta firma jest do niczego.Wielu wędkarzy,a może nawet prawie wszyscy coś z Jaxona mają.W większości sklepów wędkarskich większość sprzętu to właśnie Jaxon.I nie można powiedzieć,że to szmelc. (2013/05/10 23:58)

szczawik1984


Jak każda marka ma lepsze i gorsze rzeczy
Jest to chyba największa hurtownia w Europie, bardzo dużo produkują w Polsce oraz w krajach EU ale wędki i kołowrotki jak każdy - Chiny
Jeden wielki plus dla nich to doskonałej jakości akcesoria oraz najlepszy serwis w kraju. (2013/05/11 00:05)

stef1986


wędki jaxon tak oprócz serii adventure ,nawet te tanie dają rade wytrzymałe i tanie posiadam harmony cantara charisma i plesure accord

kołowrotki niestety tylko te najdroższe ,żyłki do bani ,reszta produktów to średnia półka

gdyby ocena była samych wędek to 10 pkt. za całość 7pkt za kołowrotki 3pkt

(2013/05/11 00:51)

filus81


Też mam 2 harmony  jeden sezon wytrzymaly.12,5 kg karpika dala rade.nic innego nie mam z tej firmy (2013/05/11 07:43)

Morciaty


Ja kołowrotków poniżej 100zł z Jaxona nie polecam, seria Machine bardzo dobra, kolega ma i łowiłem nim kilka razy i jest świetny. A sam mam feedery Cantara i Inspira - w życiu złego słowa nie powiem. Dla mnie są świetne. (2013/05/11 08:00)

Morciaty


Ja kołowrotków poniżej 100zł z Jaxona nie polecam, seria Machine bardzo dobra, kolega ma i łowiłem nim kilka razy i jest świetny. A sam mam feedery Cantara i Inspira - w życiu złego słowa nie powiem. Dla mnie są świetne. (2013/05/11 08:00)

u?ytkownik221


Nikt nie wymienił firm: Colmic,Maver,Winner,Cormoran,Leneaeffe,Tubertini,Fiume,Garbolino,Abu garcia,Leeda,Shakespeare,Trabucco,Sensas,DAM,Triana,Rive,Browning itd itd.Gdzie przy nich jest Jaxon?



A jak jest różnica w cenie? Łatwo porównać wędkę za np. 100 zł firmy Jaxon z wędką np. Colmica za 500 zł i później twierdzić że ta pierwsza jest do niczego, tylko dlatego że jest tej pierwszej firmy nie zwracając uwagi na różnicę ceny. (2013/05/11 08:16)

u?ytkownik4539


Ile Ci zapłacili za anty-reklamę?
Takich wątków było tu już kilka..... (2013/05/11 08:43)

Jacoslaw


Ile Ci zapłacili za anty-reklamę?
Takich wątków było tu już kilka.....

Jaxon ma tę niewątpliwą zaletę, ze za anty-reklamę nic nikomu płacić nie musi. Produkty tej firmy same w sobie są wyśmienitą anty-reklamą i jako takie od lat wiodą prym wśród wędkarskiego badziewia. Jakością zbliżone do odpustowych świecidełek z plastiku, wabią wszystkimi kolorami tęczy. 
Jeżeli zaś podobnych wątków było już kilka to znak, że moja opinia jest jedną z setek podobnych.
Pozdrawiam. (2013/05/11 09:42)

Wachta


Nikt nie wymienił firm: Colmic,Maver,Winner,Cormoran,Leneaeffe,Tubertini,Fiume,Garbolino,Abu garcia,Leeda,Shakespeare,Trabucco,Sensas,DAM,Triana,Rive,Browning itd itd.Gdzie przy nich jest Jaxon?



A jak jest różnica w cenie? Łatwo porównać wędkę za np. 100 zł firmy Jaxon z wędką np. Colmica za 500 zł i później twierdzić że ta pierwsza jest do niczego, tylko dlatego że jest tej pierwszej firmy nie zwracając uwagi na różnicę ceny.


Zgadza się, aż się prosi zrobić porównanie np. batów różnych producentów w kwocie 400-500pln. (2013/05/11 10:31)